Penetrační nátěr spojovací Den Braven Pro penetrační a kotvící nátěry pod cementová lepidla, samonivelační hmoty, Tekutou lepenku 2K, reprofilační malty a výplňové stěrky apod. Odpařením vody se vytvoří pružný a slabě lepivý film nerozpustný ve vodě. Zpevňuje a zvyšuje přilnavost na savé podklady. Ředí se v poměru maximálně 1:10 (penetrace : voda) - Spotřeba 0,25 l/m2 - Vydatnost 4-8 m2 z litru - Ředí se v poměru maximálně 1:10 (penetrace : voda) - Doba schnutí nátěru je cca 2 až 4 hodiny... Celý popis

Koupit za 198 Kč

Popis

Penetrační nátěr spojovací Den Braven

Pro penetrační a kotvící nátěry pod cementová lepidla, samonivelační hmoty, Tekutou lepenku 2K, reprofilační malty a výplňové stěrky apod. Odpařením vody se vytvoří pružný a slabě lepivý film nerozpustný ve vodě. Zpevňuje a zvyšuje přilnavost na savé podklady. Ředí se v poměru maximálně 1:10 (penetrace : voda)

- Spotřeba 0,25 l/m2

- Vydatnost 4-8 m2 z litru

- Ředí se v poměru maximálně 1:10 (penetrace : voda)

- Doba schnutí nátěru je cca 2 až 4 hodiny

- po vytvrzení ve vodě nerozpustná

- penetrační – zvyšuje přídržnost následných vrstev k podkladu

- spojovací – sjednocuje savost a zpevňuje podkla

 

Použití penetračního a spojovacího nátěr

- pod stavební lepidla na obklady a dlažbu QUARTZ, opravnou stěrku na beton Výplň nebo Final, samonivelační hmoty, Tekutou lepenku, atd.

- na nekonstrukční beton, cihelné zdivo, vápenocementové interiérové i exteriérové omítky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Den Braven