Liectroux HCR-09

0 %
(0 hodnocení)

INTELIGENTNÍ ROBOT NA MYTÍ OKEN/SKEL/ZRCADEL/PODLAH/SKLENĚNÝCH DVEŘÍ SADA 2800Pa LIECTROUX HCR-09 - Silný sací výkon 2800 Pa, ztělesnění všestranného mistra úklidu, odolné skvrny s odsáváním, díky čemuž jsou okna čistá každý týden! Vybaven inteligentním navigačním systémem, přesné plánování trasy čištění, sbohem únavnému ručnímu vytírání, uvolnění rukou ve stejnou dobu, aby domov vytvořil dlouhotrvající lesklou texturu, díky čemuž je každý centimetr prostoru jako nový! Specifikace - Vstupní napětí:... Celý popis

Koupit za 3 313 Kč

Popis

INTELIGENTNÍ ROBOT NA MYTÍ OKEN/SKEL/ZRCADEL/PODLAH/SKLENĚNÝCH DVEŘÍ SADA 2800Pa LIECTROUX HCR-09

- Silný sací výkon 2800 Pa, ztělesnění všestranného mistra úklidu, odolné skvrny s odsáváním, díky čemuž jsou okna čistá každý týden! Vybaven inteligentním navigačním systémem, přesné plánování trasy čištění, sbohem únavnému ručnímu vytírání, uvolnění rukou ve stejnou dobu, aby domov vytvořil dlouhotrvající lesklou texturu, díky čemuž je každý centimetr prostoru jako nový!
Specifikace

- Vstupní napětí: AC110-240V, 50/60Hz
- Napětí napájecího adaptéru: 24 V, 3,75 A
- Jmenovitý výkon: 90W
- Sací síla: 2800Pa
- Typ motoru: Kartáčový
- Hlučnost: 70 dB
- Rychlost čištění: 5 minut/m2
- Vestavěná baterie: 650 mAh
- Režim ovládání: Infračervené dálkové ovládání
- Detekce okrajů: automatická (rámové sklo)
- Režim čištění: 3 druhy
- Značka: Liectroux
- Typ: Robot na mytí oken
- Model: HCR-09
- Barva: bílá
NEZBYTNÝ PRO MYTÍ VELKÝCH A VYSOKÝCH OKEN

- Pokud chcete mít jasná okna, musíte pravidelně čistit okna a prach a nečistoty na vnějších oknech je třeba pravidelně zametat, LIECTROUX HCR-09 vám poskytne zcela nový zážitek z čištění.
FAVORIT MEZI ROBOTY

- Vhodný pro širokou škálu povrchů za zlomek nákladů na opakované profesionální čištění oken
- Vyměnitelné utěrky lze prát v pračce při teplotě 40 st. Celsia
- Jednoduchá obsluha, lze ovládat inteligentně nebo ručně pomocí dálkového ovládání
- Čisticí kroužky s návleky z mikrovlákna s mikro-počítačovým systémem pohonu
- Ultra silný vakuový systém adsorpce vyčistí každého druhu sklo hladké a průzračné bez jeho poškození!
Sání 2800 Pa, 3 režimy automatického čištění

- Robot na mytí oken LIECTROUX HCR-09 má sací sílu 2800 Pa a tři režimy čištění, zajišťující silnou adsorpci a plynulý pohyb.
Simulované kroucení se dvěma disky

- Má simulovanou akci vytírání rukou pro odstranění nečistot ze skla pomocí rotačních a kroutivých pohybů.
Vysoká účinnost

- „Kroucení kolem A“ pro odstranění v první řadě většiny poletujícího prachu a „kroucení kolem B“ pro odstranění nečistot a vodních skvrn.
Bezkartáčový motor japonské výroby

- Díky použití japonského bezkartáčového motoru Liectroux HCR-09 může zajistit vysokou rychlost čištění až 5 minut na metr čtvereční. Vakuové sání je stabilnější, bez prokluzu a posunu.
Čisticí utěrka o velké hustotě

- Může pomoci účinně odstranit veškeré druhy nečistot, prachu a částic a také opakovat akci, aby se snížily náklady a chránilo životní prostředí.
Použití pro různé povrchy

- Robota na mytí oken LIECTROUX HCR-09 lze používat k čištění skla o libovolné tloušťce, např. zrcadel v koupelnách, mramorových stěn s dřevěnými dlaždicemi, oken kolem domu, skla v rámech atd.
Vestavěný systém napájení bez přerušení (UPS)

- UPS s ochranou proti vypnutí, který automaticky udržuje napájení po dobu 20 minut po odpojení hlavního napájení.
Hmotnost a rozměr

- Hmotnost produktu: 1,1 kg
- Hmotnost balení: 2,1 kg
- Rozměr produktu (dél. x šíř. x výš.): 295*145*118mm
- Rozměr balení (dél. x šíř. x výš.): 295*165*157mm
Obsah balení

- 1 x hlavní tělo
- 1 x adaptér (musí být připojen k napájení)
- 1 x láhev na vodu
- 8 x čisticí utěrky
- 1 x dálkové ovládání
- 1 x bezpečnostní lano
- 2 x čisticí kroužky
- 1 x uživatelská příručka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Liectroux
Hlučnost 70 dB
Hmotnost 1.1 kg

Podobné produkty