Vysoce módní glitrové tkaničky, které se budou dokonale vyjímat ve Vaší vycházkové obuvi. Tkaničky jsou ploché a duté. Slouží výhradně pro designové účely zpestření obuvi, proto je třeba s nimi tak zacházet. Tkaničky jsou široké 7 mm. Délka je ve variantách 80, 90, 100, 120cm. Materiál polyester. Ve dvou provedeních zlatá, stříbrná. Glitrové tkaničky krásně doplní Váš outfit a nebudete zanikat v davu :-)    

Koupit za 79 Kč

Popis

Vysoce módní glitrové tkaničky, které se budou dokonale vyjímat ve Vaší vycházkové obuvi. Tkaničky jsou ploché a duté. Slouží výhradně pro designové účely zpestření obuvi, proto je třeba s nimi tak zacházet.

Tkaničky jsou široké 7 mm. Délka je ve variantách 80, 90, 100, 120cm. Materiál polyester. Ve dvou provedeních zlatá, stříbrná.

Glitrové tkaničky krásně doplní Váš outfit a nebudete zanikat v davu :-)

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce VTR
Barva zlatá
Provedení tkaniček ploché
Délka 120 cm
Materiál polyester