Ukončovací profil Kuberitt 357 pro podlahovinu o tloušťce 3 mm. Toto ukončení se montuje většinou při pokládce PVC, vinylu, linolea a koberců. Elegantně ukončuje podlahovou krytinu a ochraňuje hranu podlahoviny. Povrch je hladký. - Je jednoduchá na montáž a také umožňuje bezpečné ukončení podlahoviny.  - Lišta má předvrtané otvory. Hmoždinky a šrouby jsou součástí balení. - Výška podlahy vč. překrytí by měla být do 3 mm. Samozřejmostí je funkčnost a estetické řešení i v otevřených prostorách... Celý popis

Koupit za 419 Kč

Popis

Ukončovací profil Kuberitt 357 pro podlahovinu o tloušťce 3 mm. Toto ukončení se montuje většinou při pokládce PVC, vinylu, linolea a koberců. Elegantně ukončuje podlahovou krytinu a ochraňuje hranu podlahoviny. Povrch je hladký.

- Je jednoduchá na montáž a také umožňuje bezpečné ukončení podlahoviny. 

- Lišta má předvrtané otvory. Hmoždinky a šrouby jsou součástí balení.

- Výška podlahy vč. překrytí by měla být do 3 mm.

Samozřejmostí je funkčnost a estetické řešení i v otevřených prostorách

Pokud lišty budete potřebovat v různých typech profilů (šíře lišty, výškové vyrovnání, schodové profily aj.), tak v kategorii přechodové lišty vyberte barva dekoru a tím vyselektujete v kolika typech profilů se vyrábí.

 

Lišta lze použít jak pro privátní prostory, tak i veřejné jako jsou obchody, kanceláře a  hotely.

 Instalace:

- Součástí ukončovací lišty jsou šrouby a hmoždinky.

- Upravte délku lišty a nezapomeňte případně předem na úpravu úhlu.  

- Lišta bude připravena k okamžitému používání.

 
Údržba:
Nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Použijte běžné čistící prostředky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Küberit
Materiál hliníkové
Druh montáže šroubováním