Kde jsem: Katalog > Cyklo/moto počítač Sigma MC 18.12 Moto - černá + Doprava zdarma

Cyklo/moto počítač Sigma MC 18.12 Moto - černá + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 200 Kč
Dostupnost: Skladem
1 200 Kč
MC 18.12 Moto je první vyloženě motocyklový tachometr od Sigmy. Vysoce přesný a spolehlivý tachometr s velmi kompaktním designem. Funkce: rychlost až 399 km / h čítač km do 999,99 km 24-hodinové hodiny celková vzdálenost (počítadlo ujetých kilometrů) až 99,999 km trip čas s automatickým start / stop maximální paměť nejvyšší rychlosti průměr km / h zrychlení, krouticí moment a brzdný koeficient ...

Doporučujeme

Popis Cyklo/moto počítač Sigma MC 18.12 Moto - černá + Doprava zdarma

MC 18.12 Moto je první vyloženě motocyklový tachometr od Sigmy. Vysoce přesný a spolehlivý tachometr s velmi kompaktním designem.
Funkce:
rychlost až 399 km / h
čítač km do 999,99 km
24-hodinové hodiny
celková vzdálenost (počítadlo ujetých kilometrů) až 99,999 km
trip čas s automatickým start / stop
maximální paměť nejvyšší rychlosti
průměr km / h
zrychlení, krouticí moment a brzdný koeficient
osvětlení (ne trvalé)
Obsahuje všechny potřebné armatury, univerzální držák a magnety.
O značce Sigma
Německá společnost Sigma Sport se vývojem cyklocomputerů, pulsmetrů a světel zabývá již více než 20 let. Za tuto dobu nasbírala obrovské množství cenných zkušeností, díky nimž Vám může nabídnout jedny z nejlepších cyklocomputerů, pulsmetrů a světel na trhu, navíc za velmi příznivé ceny. Produkty Sigma Vás hned na první pohled zaujmou atraktivním designem a německou precizností zpracování. Proto snad ani není třeba dodávat, že všechny cyklocomputery a pulsmetrů Sigma jsou voděodolné, velmi dobře vzdorují extrémním podmínkám a jsou nabízeny s celou škálou příslušenství a doplňků.

Podobné fráze: