Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Cyklistické přilby  >  UVEX Junior

UVEX Junior

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Robustní helma UVEX JUNIOR chrání děti ve věku 8-14 roků. Chcete-li zlepšit jejich viditelnost můžete helmu dovybavit zadním světlem. Strategicky umístěné a tvarované ventilační otvory zajistí pohodlí a ochranu před agresivním UV zářením. Díky své nízké hmotnosti a vysoké kvalitě vycpávek je helma pohodlná i na těch nejdelších jízdách. Vyrobena v Německu. Konstrukce skořepiny Inmould IAS 3D systé...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro UVEX Junior

Popis UVEX Junior

MALL.CZ píše:

Dětská lyžařská přilba se štítem Uvex Junior Visor Pro nabízí kombinaci maximální ochrany, komfortu. Ještě větší komfort díky štítu, který chrání oči před oslněním nebo nepřízní počasí. Vnitřní polstrování je hypoalergenní a vyjímatelné.

Kola-radotin.cz píše:

Uvex junior visor je velmi pohodlná dětská lyžařská helma s integrovaným širokým zorníkem
Litemirror silver / lasergold lite (S2) s úpravou proti mlžení antifog - vhodným do polojasného až oblačného počasí.
Helma je vybavena ventilačním systémem, odnímatelnou anti-alergenní výstelkou, má odnímatelné ušnice a systém nastavení velikosti IAS.
Hlavní přednosti a parametry:

kvalitní systém odvětrávání
odnímatelná anti-alergenní výstelka
odnímatelné ušnice
ochrana brady
hmotnost: 410g
splňuje normu EN1077 B

Zorník:

Litemirror silver / lasergold lite (S2) s úpravou proti mlžení antifog - vhodným do polojasného až oblačného počasí.

Technologie:

Inmould Technology - Výrobní proces, při němž je vnitřní část helmy z tvrzeného polystyrenu (EPS) přímo vstřikována do skořepiny. Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy UVEX a umožňuje uplatnění větších větracích otvorů. Obě části jsou pevně spojeny a případný náraz se rozloží na celou plochu helmy.
IAS - systém nastavení velikosti helmy, který se snadno ovládá jednou rukou i během jízdy
FAS - Fast Adapting System (FAS) umožňuje snadno a plynule upravit popruhy podle tvaru tváře a hlavy. Helma tak bezpečně zůstane na vaší hlavě ve všech situacích.
Monomatic - Upínací mechanizmus umístěný pod bradou s nastavením polohy, který lze bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukou.
Vent System - Inovativní větrací systém Uvex poskytuje optimální cirkulaci vzduchu a omezuje pocení. Větrací otvory byly navrženy tak, aby rychle odváděly teplý vzduch ven a přiváděly čerstvý.

Parametry UVEX Junior

Výrobce Uvex

Podobné produkty

Podobné fráze: