Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Náhradní díly jízdních kol  >  Cyklistické pedály  >  Shimano PD M520

Shimano PD M520

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sportovní terenní nášlapné pedály s otevřeným provedením mechanismu proti ulpívání nečistot. - Pevná CrMo osa s vnitřním šestihranem na imbus klíč 8mm. - Zapouzdřená jednotka osy s minimální údržbou. - Nastavení předpětí zámku podle požadavků jezdce. - Barva: stříbrná - Hmotnost: 380g

Všechny nabídky pro Shimano PD M520

Popis Shimano PD M520

Cycology Bike Shop píše:

MTB nášlapné pedály SHIMANO M520 ve skvělém poměru cena / výkon. Otevřené provedení mechanismu brání ulpívání nečistot. Oboustranný mechanismus umožňující zacvaknutí tretry z obou stran. Tělo pedálu je z Al slitiny, osa je z CrMo. Nastavení předpětí zámku s indikátorem podle potřeb jezdce. Hmotnost páru : 380g Balení vždy obsahuje set pedálů včetně zarážek (kufrů).

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Největší výrobce cyklistických komponetů na kolo na světě, snad na každém kole najdete komponety od japonského výrobce Shimano.
Team Shimano má za sebou 90 let úspěchů. V současné době představuje Team Shimano 12000 lidí ve více než 20 zemích celého světa.
Nášlapné pedály jsou pevně spojeny s botou pomocí kufru namontovaného na botě. Za pomocí nášlapných pedálů můžeme při jízdě docílit velmi efektivního šlapání tzv. kruhového šlapání, kdy nohou při šlapání zabíráme jak nahoru tak dolu. Pevnost spojení našlapných pedálů s botou lze nastavit díky tuhosti pružinek. Pro začátečníky se doporučuje mít pedál co nejvíce povolený, pro lepší odejmutí boty z pedálu.
Technická data:
- otevřené provedení mechanismu brání ulpívání nečistot
- pevná CrMo osa s utěsněnými ložisky
- hliníkové tělo pedálu
- hmotnost: 380g

Parametry Shimano PD M520

Výrobce Shimano

Podobné produkty

Podobné fráze: