Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Cyklistická světla  >  Sigma

Cyklistická světla Sigma

Výrobci:

Author  •  Fenix  •  Sigma  •  EMOS  •  Trelock  •  Force  •  Cateye  •  Blackburn  •  Smart  •  Busch & Müller
Nalezeno:    363 produktů

Sigma Cuberider

Světla na kolo přední + zadní. Přední: 4x vysoce svítivá Led dioda, viditelnost 300 metrů, 2 světelné režimy, voděodolnost IPX4, hmotnost 70g. Zadní: 4x vysoce svítivá Led dioda, viditelnost 100 metrů, 2 světelné režimy, voděodolnost IPX4, hmotnost 32g.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Eloy

Světlo na kolo přední, 4x vysoce svítivá Led dioda, viditelnost 300 metrů, 2 světelné režimy, voděodolnost IPX4, hmotnost 70g.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Headled

Čelovka, až 180 lumenů, dosvit 35 metrů, viditelnost 400 metrů, 5 světelných režimů, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 57g.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Lightster

Světlo na kolo přední, CREE LED dioda, intenzita osvětlení 32 luxů, dosvit 35 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 90g.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Micro LED

Vlastnosti: -1x LED dioda -svícení / blikání -malé provedení -baterie 2x CR 2032 -2 upínací pásky v různých délkách -viditelnost 50 metrů -doba svícení cca 50hod -voděodolný

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Micro přední

Světlo na kolo přední, Led dioda, viditelnost 50 metrů, 2 světelné režimy, voděodolnost IPX4, hmotnost 20g.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Micro zadní

Sigma Micro Vlastnosti: -1x LED dioda -svícení / blikání -malé provedení -baterie 2x CR 2032, 2 upínací pásky v různých délkách -viditelnost 50 metrů -doba svícení cca 50hod -voděodolné

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Mono HL

Čelovka SIGMA Mono HL je vysoce univerzální, moderní a lehký zdroj světla pro rekreační využití. Samozřejmě, že není určena jen pro běžce a turisty, ale pro každého a kdekoliv, kde je potřeba dobré světlo. Lze velmi snadno dobít podobně jako smartphone přes USB. Nastavitelný úhel je ideální pro všechny druhy sportů, kde nabízí optimální světelný výkon a rovnoměrné osvětlení. Reflexní proužek začleněný do elastického pásku kolem zadní části hlavy poskytuje zvýšenou bezpečnost při běhu ve tmě. Ob...

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Quadro

Světlo na kolo přední, 4x vysoce svítivá Led dioda, viditelnost 300 metrů, 3 světelné režimy, voděodolnost IPX4.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Sigma Roadster

Světlo na kolo přední, CREE LED dioda, intenzita osvětlení 25 luxů, dosvit 30 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 72g.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

MIGHTY X-POWER 1000 LUMEN

MIGHTY X-POWER 1000 LUMEN nakupujte v sekci Přední osvětlení. Další Osvětlení značky Mighty nakupujte výhodně na lypo.cz. Přední osvětlení MIGHTY X-POWER 1000 LUMEN má 3 bílé CREE XM-L High Power LED, až 1000 lumenů / 65 lux na vzdálenost 10 m ! Vysoce kvalitní provedení, vodotěsný, horizontálně otočný plastový kryt, váha pouze 130 g. 5 funkcí: 4 x volitelná intenzíta jasu světla a 1 funkce Flash - blikání - stroboskop.

Více informací

One Vision

One Vision nakupujte v sekci Přední osvětlení. Další Osvětlení značky ONE nakupujte výhodně na lypo.cz. Přední světlo ONE VISION 3.2 je extrémně jasná bílá LED dioda s výkonem 0,5 W. Specifikace: 3 funkce – stálé svícení, blikání, rychlé blikání intenzita osvětlení 10 lux dosvit cca 50 m doba svícení cca 100 h voděodolná konstrukce montáž bez nářadí napájení 3x baterie AAA (součástí balení)

Více informací

G21 Dětská žehlička

Dětská žehlička je dokonalý dárek pro malé hospodyňky, v oblíbené růžové barvě. Nechybí ani melodie, která se spouští tlačítkem na žehlící ploše a vypínání vypínačem na zadní straně žehličky. Díky této žehličce budou mít všechny panenky vždy krásně vyžehlené šaty.Hračka není vhodná pro děti do 3 let!PARAMETRYRozměry: 12.5 x 8cmNapájení: 2 AA batrie (není součástí balení)

Více informací

Smart 317 zadní

... parabolický reflektor. Možnost uchycení do držáku na sedlovce, na zadní vidlici nebo za pásek pomocí klipsny. Stisknutím tlačítka na spodní části pouzdra je možné zvolit trvalé svícení nebo blikání při životnosti baterií 190 hodin. Diody jsou uspořádány pro optimální zabezpečení viditelnosti v úhlu 360 stupňů. Viditelnost do 1,6 km. Balení obsahuje blikačku, 2xAAA baterie a držáky pro uchycení na sedlovku, rám kola + pásky na různé průměry sedlovek.

Více informací

BBB SparkCombo sada

BBB SparkCombo sada nakupujte v sekci Sady osvětlení. Další Osvětlení značky BBB nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada osvětlení BBB SparkCombo má dvě lehké a kompaktní světla s USB dobíjením, 3 super-jasné micro-LED diody, Indikátor napájení baterie, gumový voděodolný spínač, nastavitelný siliconový StrapMount. Držák součástí balení. Vhodné pro klasická i oversizová řídítka.

Více informací

BBB CombiLaser sada

BBB CombiLaser sada nakupujte v sekci Sady osvětlení. Další Osvětlení značky BBB nakupujte výhodně na lypo.cz. Sady osvětlení BBB P+Z CombiLaser obsahuje bílé přední světlo BLS-77 a zadní červenou blikačku BLS-78. Balení včetně 2 + 2 „AAA“ baterií.

Více informací

INFINI LUXO MP3 1 LED 1W

... výkon: 12 Lux @ 10 M Doba provozu Svícení + přehrávání hudby: vysoký výkon + MP3 reproduktor: až 4 hodiny nízký výkon + MP3 reproduktor: až 7 hodin blikání + MP3 reproduktor: až 10 hodin Svícení: vysoký výkon: až 5 hodin nízký výkon: až 10 hodin blikání: až 18 hodin Přehrávání hudby: přes reproduktor: až 16 hodin přes externí sluchátka: až 40 hodin Baterie (integrovaná): 1620 mAh lithium Čas pro plné nabití baterie: 6 hodin (USB) / 4 hodiny (adaptér)

Více informací

BBB Strike 500 přední

...BB Strike 500 je vybaveno výkonnou 500 Lumen XM-L CREE LED diodou. Má vyměnitelnou vnitřní baterii - EnergyBar (BLS-93). 5 režimů svícení: super svítivost, vysoká svítivost, normální svítivost, tlumené světlo a blikání. Multifunkční indikátor napájení. Gumový voděodolný spínač. Doba nabíjení je 4 hodiny. Ochrana proti přebíjení, zkratu a úplnému vybití. Baterie (2300mAh 3.7V) nabita až 400x bez ztráty výkonu. Váha: 127 gramů. Velikost: 112 x 35 x 40 mm.

Více informací

BBB Strike 300 přední Černá

...00 Lumen XM-L CREE LED diodou. Má vyměnitelnou vnitřní baterii - EnergyBar (BLS-93). 5 režimů svícení: super svítivost, vysoká svítivost, normální svítivost, tlumené světlo a blikání. Multifunkční indikátor napájení. Multifunkční indikátor napájení. Gumový voděodolný spínač. Doba nabíjení je 4 hodiny. Ochrana proti přebíjení, zkratu a úplnému vybití. Baterie (2300mAh 3.7V) nabita až 400x bez ztráty výkonu. Váha: 127 gramů. Velikost: 112 x 35 x 40 mm

Více informací

BBB FrontLaser přední

...osvětlení. Další Osvětlení značky BBB nakupujte výhodně na lypo.cz. Přední osvětlení BBB FrontLaser se 3-mi super-jasnými mikro-Led diodami. Gumový voděodolný spínač. Ekonomická spotřeba energie pro delší životnost baterie. 2 režimy: normální svícení a blikání. Může být instalováno na batoh nebo oblečení, a to díky clip-on. StrapMount držák součástí balení. 2 "AAA" baterie součástí balení. Je vodotěsné. Hmotnost: 56 gramů. Velikost: 65x38x26mm.

Více informací

Smart 317 zadní Červená

...trální 1Wattovou NICHIA diodou a další 2 Hi powered(1800mCD) diody. Zábleskové světlo 1watové diody je vidět až na 1800 metrů. Díky konstrukci je zapnuté světlo viditelné ze všech stran. Perfektní zpracování včetně tvarované těsnící gumičky. Blikačka je dodávána včetně 2 kvalitních alkalických baterií AAA a tří typů držáků pro připevnění na různé části jízdního kola nebo opasek. Svítivost při blikání 130hodin a při stálém svícení 30hodin.

Více informací

BBB BLS-76 EcoCombo

BBB BLS-76 EcoCombo nakupujte v sekci Sady osvětlení. Další Osvětlení značky BBB nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada osvětlení BBB EcoCombo obsahuje přední světlo BLS-75 EcoBeam a zadní blikačku BLS-52 RedLaser. 3 + 2 “AAA” baterie (součástí balení).

Více informací

Force 4Race

Force 4Race nakupujte v sekci Sady osvětlení. Další Osvětlení značky Force nakupujte výhodně na lypo.cz. Blikačky na kolo Force 4RACE silicon jsou v sadě po dvou kusech. Přední zařívé LED diody v bílé barvě a zadní v červené barvě. Manuálně můžete nastavit stálé svícení nebo blikání. 2 super zářivé přední bílé LED diody 2 super zářivé zadní červené LED diody 2 funkce:stálé svícení + blikání obsahují baterie: 2 x 2 CR2032

Více informací

M-Wave Cobra I

M-Wave Cobra I nakupujte v sekci Sady blikaček. Další Osvětlení značky M-Wave nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada blikaček M-Wave Cobra I se třemi funkcemi a velice jednoduchým uchycením.

Více informací

Olpran Světlo přední na přední vidlici (8595243828877)

... LED. Je velmi jednoduše namontovatelné na přední vidlici a poskytuje dostatečný světelný výkon pro bezproblémovou jízdu. Světlo se skládá z 1 bílé LED diody, jejíž zdrojem energie jsou 2 CR2025 baterie. Světlo má i dva světelné módy, a to klasické svícení a blikání.  Klíčové vlastnosti světla Olpran Pro M5 LEDPřední světlo na přední vidlici Olpran Pro M5 LED má 1 bílou LED dioduDisponuje dvěma módy: svícením a blikánímVelmi jednoduše se montuje

Více informací

Olpran Zadní světlo 5 super červené LED C (8595243828938)

...esignem můžete vyrazit i do deště. Toto světlo má celkem 5 super červených LED C diod a také 2 funkce, kterými jsou svícení a blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Pro Z4 5 LED super červenéSuper červené zadní světlo Olpran Pro Z4 5 LED C má voděodolnou konstrukciDisponuje dvěma módy svíceníMá 5 super červených LED C diod a snadnou montáž

Více informací

Blackburn Local 15 (768686539787)

...ckburn Local 15 se silikonovým upínáním, kterou jednoduše připevníte na kolo bez použití nářadí. Blikačka disponuje svítivostí 15 lumenů a lze ji přepnout do jednoho ze třech režimů – svícení nebo 2x blikání. K provozu přístroje postačí jedna tužková AA baterie. Klíčové vlastnostiSkvělý doplněk pro ježdění večer nebo v nociZadní blikačka s výdrží až 48 hodin (svícení) nebo 95 - 108 hodin (blikání)Svítivost 15 lumenůSklo blikačky...

Více informací

Olpran Zadní světlo 5 super červené LED B (8595243828945)

...rvená blikačka na kolo. Toto světlo má celkem 5 super červených LED B diod a také 3 funkce, kterými je svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Pro Z3 5 LED super červenéČervené zadní světlo Olpran Pro Z3 5 LED má slušivý design v bílé barvěDisponuje třemi módy svíceníMá 5 super červených LED B diod a snadnou montáž

Více informací

Olpran Zadní světlo 2 LED červené (8595243828730)

...odolný design, se kterým můžete vyrazit i do deště. Toto světlo má celkem 2 červené LED diody a také 3 funkce, kterými je svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Zadní světlo 2 LED červenéČervené zadní světlo Olpran 2 LED má voděodolnou konstrukciDisponuje třemi módy svíceníMá 2 červené LED diody a snadnou montáž

Více informací

Olpran Zadní světlo 5 super červené LED (8595243828969)

...te vyrazit i do deště. Toto světlo má celkem 5 super červených LED diod a také 3 funkce, kterými jsou svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Zadní světlo 5 LED super červenéSuper červené zadní světlo Olpran 5 LED má voděodolnou konstrukciDisponuje třemi módy svíceníMá 5 super červených LED diod a snadnou montáž

Více informací

Blackburn Click Rear Red zadní blikačka (768686055089)

... disponuje svítivostí 4 lm a lze ji přepnout do jednoho ze dvou režimů – svícení a blikání. O napájení se stará dvojice baterií CR2032 a jistě potěší i standard krytí IP65. Zapínání je velice jednoduché stiskem krycího skla. Klíčové vlastnosti Blackburn Click Rear RedSkvělý doplněk pro ježdění večer nebo v nociZadní blikačka s výdrží 70 hodin (svícení) nebo 130 hodin (blikání)Světelný tok 4 lmKrytí IP65Jednoduchá montážLze jednoduše...

Více informací

One Vision 2.0, bílá (8592201501582)

...ištěn pomocí dvou baterií CR2032, které jsou již součástí balení a zaručí dobu svícení asi 90 hodin. Světlo One Vision 2.0 je velmi oblíbeným hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti světla na kolo One Vision 2.0 bíláSvětlo nabízí 3 funkce: 2 intenzity stálého svícení, blikáníPohon zajištěn pomocí dvou baterií CR2032Dosvit světla One Vision 2.0 je asi 15 mSnadná montáž

Více informací

One Safe 5.1 (8592201501605)

...hon světla je zajištěn pomocí baterie AAA, která je již součástí balení a zaručí blikání asi na 50 hodin. Světlo One Safe 5.1 je velmi oblíbeným hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti světla na kolo One Safe 5.1Světlo nabízí 4 funkce: stálé svícení, dva typy blikání a booster efektPohon zajištěn pomocí baterie AAAViditelnost světla One Safe 5.1 je asi 700 mSnadná montáž

Více informací

Olpran Světlo přední 5 LED (8595243828785)

...an přední 5 LED. Je velmi jednoduše namontovatelné na kolo a poskytuje dostatečný světelný výkon pro bezproblémovou jízdu. Světlo se skládá ze 5 super bílých LED, jejichž zdrojem energie jsou 2 AAA baterie. Světlo má i dva světelné módy, a to klasické svícení a blikání.  Klíčové vlastnosti světla Olpran přední 5 LEDPřední světlo na kolo Olpran přední 5 LED má 5 super bílých LEDDisponuje dvěma módy: svícením a blikánímVelmi jednoduše se montuje

Více informací

Olpran Světlo přední 1 super bílé LED (8595243828891)

...lpran Pro M3 LED. Je velmi jednoduše namontovatelné na kolo a poskytuje dostatečný světelný výkon pro bezproblémovou jízdu. Světlo se skládá z 1 super bílé LED diody, jejíž zdrojem energie jsou 2 CR2025 baterie. Světlo má i dva světelné módy, a to klasické svícení a blikání.  Klíčové vlastnosti světla Olpran Pro M3 LEDPřední světlo na kolo Olpran Pro M3 LED má 1 super bílou LED dioduDisponuje dvěma módy: svícením a blikánímVelmi jednoduše se montuje

Více informací

Olpran Přední světlo 5 super bílé LED (8595243828990)

...Světlo se skládá ze 5 super bílých LED, jejichž zdrojem energie jsou 4 AAA baterie. Světlo má i tři světelné módy, a to klasické svícení, blikání a rychlé blikání. Také se pyšní voděodolným designem vhodným i do deště. Klíčové vlastnosti světla Olpran Přední světlo 5 LEDPřední světlo na kolo Olpran Přední 5 LED má 5 super bílých LED diodDisponuje třemi módy: svícením, blikáním a rychlým blikánímVelmi jednoduše se montujeMá voděodolný design

Více informací

Blackburn Click Rear Black zadní blikačka (768686055065)

...isponuje svítivostí 4 lm a lze ji přepnout do jednoho ze dvou režimů – svícení a blikání. O napájení se stará dvojice baterií CR2032 a jistě potěší i standard krytí IP65. Zapínání je velice jednoduché stiskem krycího skla. Klíčové vlastnosti Blackburn Click Rear BlackSkvělý doplněk pro ježdění večer nebo v nociZadní blikačka s výdrží 70 hodin (svícení) nebo 130 hodin (blikání)Světelný tok 4 lmKrytí IP65Jednoduchá montážLze jednoduše...

Více informací

Olpran Světlo přední LED (8595243828716)

...ětlo se 3W bílými LED diodami. Velmi snadno ho na kolo namontujete. Jeho hliníkové tělo je voděodolné a tudíž přežije i déšť. Navíc nabízí dvě funkce, a to klasické svícení a blikání. Je napájeno 4 bateriemi AAA, které nejsou součástí balení.  Klíčové vlastnosti Olpran Světlo přední LED Přední světlo na kolo Olpran přední LED má 3 bílé LED diodyMá voděodolný design a přežije tak i déšťNabízí 2 módy svícení, a to obyčejné a blikání

Více informací

Olpran Světlo zadní (8595243828747)

...st: Ano Olpran Světlo zadní červené LED je zadní červená blikačka na kolo. Je velmi kompaktní a snadno se též montuje. Má 3 funkce, kterými je svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi CR2032, které jsou součástí balení. Budete tak na silnici vždy viděni.  Klíčové vlastnosti Olpran Světlo zadní červené LEDČervené zadní světlo Olpran LED má malé rozměry Disponuje třemi módy svíceníMá 1 červenou LED diodu a snadnou montáž

Více informací

Olpran Zadní světlo 5 super červené LED A (8595243828921)

... vyrazit i do deště. Toto světlo má celkem 5 super červených LED A diod a také 3 funkce, kterými jsou svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Zadní světlo 5 LED super červenéSuper červené zadní světlo Olpran 5 LED má voděodolnou konstrukciDisponuje třemi módy svíceníMá 5 super červených LED diod a snadnou montáž

Více informací

Blackburn Local 10 (768686539770)

...10 se silikonovým upínáním, kterou jednoduše připevníte na kolo bez použití nářadí. Blikačka disponuje svítivostí 10 lumenů a lze ji přepnout do jednoho ze dvou režimů – svícení nebo blikání. K provozu přístroje postačí jedna tužková AA baterie. Klíčové vlastnostiSkvělý doplněk pro ježdění večer nebo v nociZadní blikačka s výdrží až 70 hodin (svícení) nebo 140 hodin (blikání)Svítivost 10 lumenůSklo blikačky funguje zároveň jako...

Více informací

Olpran Světlo zadní 3 super červené LED (8595243828846)

...te vyrazit i do deště. Toto světlo má celkem 3 super červené LED A diody a také 3 funkce, kterými jsou svícení, blikání a rychlé blikání. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Zadní světlo 3 LED super červenéSuper červené zadní světlo Olpran 3 LED má voděodolnou konstrukciDisponuje třemi módy svíceníMá 3 super červené LED diody a snadnou montáž

Více informací

Lezyne Femto Drive DUO Blk/Hi Gloss (4712805986620)

...přilbu pomocí pásku, který zamezuje pohybům světla během jízdy. Obě části světla jsou vybaveny LED diodou a kvalitní čočkou zajišťující výbornou světelnost. Přední světlo disponuje svítivostí 15 lumenů, zadní pak 7 lumenů. Produkt je voděodolný.  Klíčové vlastnostiSvětlo 2v1Hliníková konstrukcePřichycení na přilbuNízká hmotnostVoděodolné  SpecifikaceSvítivost:15 lumenů přední7 lumenů zadníBaterie: 4 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Lezyne Femto Drive Front Red/HI Gloss (4712805977864)

...jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Front Red vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na řidítka nebo na batoh. Světlo je dostupné v několika různých barevných provedeních.  Klíčové vlastnostiHliníkové těloSvítivost 15 lumenůLED diodaNízká hmotnost  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h1

Více informací

Force Pen 200LM 1LED dioda USB,černé (8592627061103)

...ní a režim blikání. Celý tento zázrak napájí 3,7V baterie 18 650 s kapacitou 2 400 mAh. Nabíjení je realizováno přes USB kabel a trvá okolo 5,5 h. V tlačítku je rovněž zabudován červený indikátor signalizující slabou baterii (pod 10 % kapacity). Světlo je navíc voděodolné a lze ho jednoduše upevnit bez použití speciálního nářadí pomocí držáku s gumovým poutkem.Klíčové vlastnostiVýkonná LED diodaDobíjení pomocí USB kabelu - lze i smartphonem3...

Více informací

One Safe 4.0 (8592201500776)

... Pohon světla je zajištěn pomocí dvou baterií AAA, které jsou již součástí balení a zaručí blikání asi na 240 hodin. Světlo One Safe 4.0 je velmi oblíbeným hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti světla na kolo One Safe 4.0Světlo nabízí 4 funkce: stálé svícení, 3 typy blikáníPohon zajištěn pomocí dvou baterií AAAViditelnost světla One Safe 4.0 je asi 700 mSnadná montáž

Více informací

Olpran Sada světel - přední a zadní (8595243828808)

...í a rychlé blikání. K chodu předního světla jsou třeba 4 baterie AAA, pro zadní pouze 2. Baterie však nejsou součástí balení.  Klíčové vlastnosti Olpran Sada světelSada světel Olpran obsahuje přední i zadní světloObě světla mají voděodolný design, 5 LED a 3 módy svíceníNapájí je celkem 6 baterií AAA ParametryPrůměr řidítek pro instalaci předního světla: ?22,2~25,4 mmPrůměr držáku na sedlovku pro instalaci zadního světla: ?25,4-31,8 mm

Více informací

One Vision 3.2 (8592201501551)

... zajištěn pomocí tří baterií AAA, které jsou již součástí balení a zaručí dobu svícení asi 100 hodin. Světlo One Vision 3.2 je velmi oblíbeným hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti světla na kolo One Vision 3.2Světlo nabízí 3 funkce: stálé svícení, blikání a rychlé blikáníPohon zajištěn pomocí tří baterií AAADosvit světla One Vision 3.2 je asi 50 mSnadná montáž

Více informací

Lezyne Femto Drive Front Blk/Hi Gloss (4712805977826)

...nek a je vhodným doplňkem pro každé jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Front Black vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na řidítka nebo na batoh.   Klíčové vlastnostiHliníkové těloSvítivost 15 lumenůLED diodaNízká hmotnost  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Lezyne Femto Drive Rear Blue/Hi Gloss (4712805978427)

...ých světelných podmínek a je vhodným doplňkem pro každé jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Rear Blue vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na sedlovku nebo na batoh.  Klíčové vlastnostiHliníková konstrukceSvítivost 15 lumenůLED diodaNízká hmotnost  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Lezyne Femto Drive Front Blue/Hi Gloss (4712805978410)

...ch světelných podmínek a je vhodným doplňkem pro každé jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Front Blue vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na sedlovku nebo na batoh.  Klíčové vlastnostiHliníková konstrukceSvítivost 15 lumenůLED diodaNízká hmotnost  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Lezyne Femto Drive Rear Red/HI Gloss (4712805977871)

...ných světelných podmínek a je vhodným doplňkem pro každé jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Rear Red vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na sedlovku nebo na batoh.  Klíčové vlastnostiHliníková konstrukceSvítivost 15 lumenůLED diodaNízká hmotnost  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Olpran Zadní světlo, 1 super červené LED (8595243828860)

...n Pro Z6 super červené LED je zadní červená blikačka na kolo. Toto světlo má 1 super červenou LED diodu a indikátor, který vás informuje o stavu baterie. Je napájeno 2 bateriemi AAA, které však nejsou součástí balení. Pyšní se také rychlou a snadnou montáží.  Klíčové vlastnosti Olpran Pro Z6 LED super červenéSuper červené zadní světlo Olpran Pro Z6 LED má indikátor stavu baterieMá 1 super červenou LED diodu a snadnou montážJe napájeno 2 bateriemi AAA

Více informací

Blackburn Central 50 USB zadní blikačka (768686656736)

...dosahují světelného toku až 50 lm. Díky speciálním vestavěným prvkům dosahuje záblesk až 180° úhlu, takže je zajištěna skvělá viditelnost i z boční strany. Dále blikačka nabízí 3 režimy svícení - stálé svícení, blikání a stroboskop. O napájení se stará integrovaný Li-Ion akumulátor, který se dokáže na plnou kapacitu nabít už za 3 hodiny. Velikou výhodou je i indikátor stavu nabití ve třech úrovních.     Klíčové vlastnosti USB...

Více informací

One Alien 5.1 Set (8592201501629)

... zajištěn pomocí dvou baterií CR2032, které jsou již součástí balení a zaručí blikání asi na 120 hodin. Sada světel One Alien 5.1 Set je velmi oblíbenou hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti sady světel One Alien 5.1 SetSvětlo nabízí 3 funkce: stálé svícení, 2 typy blikáníPohon každého světla zajištěn pomocí dvou baterií CR2032Viditelnost světla je asi 500 mSnadná montáž

Více informací

One Safe 2.1 (8592201501612)

.... Pohon světla je zajištěn pomocí dvou baterií CR2032, které jsou již součástí balení a zaručí blikání asi na 100 hodin. Světlo One Safe 2.1 je velmi oblíbeným hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti světla na kolo One Safe 2.1Světlo nabízí 2 funkce: stálé svícení, blikáníPohon zajištěn pomocí dvou baterií CR2032Viditelnost světla One Safe 2.1 je asi 450 mSnadná montáž

Více informací

One Vision 1.0 Set (8592201500790)

...asi 80 hodin. Světlo zadní má také funkce 3 a sice stálé svícení, blikání a postupné blikání. Zde je viditelnost asi 400 metrů s dobou blikání asi 200 hodin. Napájení je zajištěno pomocí AAA baterií, které jsou součástí balení, kdy jsou potřeba 3 na přední světlo a 2 na to zadní. Sada světel One Vision 1.0 Set je velmi oblíbená hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti sady...

Více informací

One Vision 2.0 Set (8592201501643)

... asi 100 hodin. Napájení je zajištěno u předního světla pomocí dobíjecí Li-On baterie a u zadního pomocí dvou baterií CR2032. Sada světel One Vision 2.0 Set je velmi oblíbená hlavně díky voděodolnosti a své jednoduché montáží, kterou lze hravě provést i bez nářadí. Hlavní přednosti sady světel One Vision 2.0 SetSada bezpečnostních světel se skvělými parametryPohon světel One Vision 2.0 Set zajištěn pomocí dobíjecí Li-On a CR2032 bateriíSnadná...

Více informací

Lezyne Femto Drive Rear Blk/Hi Gloss (4712805977833)

...nek a je vhodným doplňkem pro každé jízdní kolo. O světelný výkon se stará jedna LED dioda, dále je na světle možné nastavit 5 různých módů svícení. Femto Drive Rear Black vyniká úhlem svítivosti 180°. Uchycení světla je možné na sedlovku nebo na batoh.  Klíčové vlastnostiPromítání světelných pruhů na vozovkuPro maximální bezpečnostSvítivost 40 lumenů  SpecifikaceHmotnost:31 gSvítivost:15 lumenůBaterie: 2 × CR 2032Výdrž:až 60 h 

Více informací

Lezyne Strip drive rear black (4712805989713)

...e být až 150 lumenů. Má jedenáct módů svícení a může se nabíjet prostřednictvím USB portu. Výdrž baterie je až 30,5 hodiny a závisí na zvoleném módu. Světlo Lezyne Strip drive rear má odolné kompozitové tělo a je odolné vůči vodě. Klíčové vlastnosti světla na kolo Lezyne Strip drive rear blackPředstavuje kvalitní světlo na koloNabízí 11 módu svíceníSvětlo Lezyne Strip drive rear má 5 diodVydrží svítit až 30,5 hodinySnadno se montujeJe černé barvy

Více informací

Lezyne Strip drive front black (4712805989706)

... pár dalších metrech. Současně je užitečné proto, že vás taky bude vidět. Zkušení budou hledat svítilnu na kolo dle řešení napájení. Dobíjitelný akumulátor se hodí, pokud budete svítit často, články a baterie jsou lepší pro nouzové případy. Lezyne Strip drive front black pohání akumulátor. Důležité přednosti světla na kolo Lezyne Strip drive front black Světlo se snese i s vodou Světlo váží 69 g Napájení: 1 ks Akumulátor Zdroj vystačí až na 21 h

Více informací

Force EYES přední+zadní blikačka (8592627060779)

...ří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Klíčové vlastnostiKvalitní sada osvětlení za rozumnou cenuPřední světlo a blikačka v baleníVýkonné LED diodySnadná montážBaterie jsou součástí baleníSolidní výkon v malém těleTato šikovná sada se skládá se z předního světla Force Rank, na kterém disponuje hned pět výkonných LED diod, pracujících ve dvou režimech. První je standardní nepřerušované svícení, druhý pak energeticky úspornější...

Více informací

Blackburn Local 20 zadní blikačka (768686539879)

... nářadí. Blikačka disponuje svítivostí 20 lumenů a lze ji přepnout do jednoho ze třech režimů – svícení, blikání nebo stroboskop. K provozu přístroje postačí jedna tužková AA baterie. Klíčové vlastnosti Blackburn Local 20Zadní blikačka s pro ježdění večer nebo v nociVýdrž až 48 hodin (svícení), 70 hodin (blikání) nebo 86 hodin (stroboskop)Svítivost 20 lumenůSklo blikačky funguje zároveň jako tlačítko zapnout/vypnoutJednoduchá montáž

Více informací

Lezyne Strip drive pro rear black (4712805989744)

...ednictvím USB portu. Výdrž baterie je až 20,5 hodiny a závisí na zvoleném módu. Technologie Side Visibility umožňuje osvítit až 180stupňovou výseč. Světlo Lezyne Strip drive rear má odolné kompozitové tělo a je odolné vůči vodě. Klíčové vlastnosti světla na kolo Lezyne Strip drive pro rear blackPředstavuje kvalitní světlo na koloNabízí 11 módu svíceníSvětlo Lezyne Strip drive pro rear má 5 diodVydrží svítit až 20,5 hodinySnadno se montujeJe černé barvy

Více informací

Lezyne Zecto drive front black/hi gloss (4712805989614)

...icykl dle řešení napájení. Dobíjitelný akumulátor se hodí, pokud očekáváte časté využití svítilny, tužkové a jiné baterky zvolte, pokud chcete mít světlo v rezervě. Lezyne Zecto drive front black/hi gloss používá akumulátor. Zásadní přednosti světla na kolo Lezyne Zecto drive front black/hi gloss Světlo snese i kontakt s vodou nebo vlhkostí Na váze by se ručička zastavila na hodnotě 47 g Způsob napájení: 1 ks Akumulátor Napájení stačí na dobu až 13 h

Více informací

Smart 111W přední

...leso světla odolný a netříštivý ABS, parabola - optická čočka z polykarbonátu navržena počítačovou simulací. Zdroj světla: Japonské LED NICHIA diody, několikanásobně vyšší efektivnost využití energie oproti halogenové žárovce a 2x vyšší svítivost než běžné diody při stejném proudovém odběru. 2xAA alkalické baterie a rychloupínací držák v ceně. Životnost diody >100000 hodin. Doba svícení > 160 hodin. Plně prosvícený prostor > 12 metrů.

Více informací

Lezyne Mini Drive 300 blue/hi gloss (4712805996834)

...němu včas spatří i další cyklisté a řidiči. Lidé často chtějí vybírat světlo na kolo podle typu napájení. Akumulátor je vhodný, pokud budete svítilnu používat často, vyměnitelné baterky budete volit jako pojistka pro případy nouze. Lezyne Mini Drive 300 blue/hi gloss napájí akumulátor. Základní parametry světla na kolo Lezyne Mini Drive 300 blue/hi gloss Světlo přežije i ve vlhku Hmotnost svítilny je 82 g Napájení: 1 ks Akumulátor Baterie vydrží až 17 h

Více informací

Force FAME přední+zadní blikačka (8592627060762)

...y, kteří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Klíčové vlastnostiKvalitní sada osvětlení za rozumnou cenuPřední světlo a blikačka v baleníVýkonné LED diodySnadná montážBaterie jsou součástí baleníSolidní výkon v malém těleTato šikovná sada se skládá se z předního světla Force Class, na kterém disponují hned tři výkonné LED diody, pracující ve dvou režimech. První je standardní nepřerušované svícení, druhý pak energeticky úspornější...

Více informací

Sigma Sportster + Mono RL bílá + Doprava zdarma

...é množství cenných zkušeností, díky nimž Vám může nabídnout jedny z nejlepších cyklocomputerů, pulsmetrů a světel na trhu, navíc za velmi příznivé ceny. Produkty Sigma Vás hned na první pohled zaujmou atraktivním designem a německou precizností zpracování. Proto snad ani není třeba dodávat, že všechny cyklocomputery a pulsmetrů Sigma jsou voděodolné, velmi dobře vzdorují extrémním podmínkám a jsou nabízeny s celou škálou příslušenství a doplňků.

Více informací

FORCE světlo zadní RUBY USB, 1 dio

60 lumenů, zadní, červené světlo, 5 funkcí, USB

Více informací

SIGMA světlo přední SPORTSTER černá

Světlo na kolo přední, CREE LED dioda, intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 96g.

Více informací

SIGMA světlo přední SPORTSTER bílá

Světlo na kolo přední, CREE LED dioda, intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 96g.

Více informací

SIGMA světlo přední AURA 25

Světlo na kolo přední, intenzita osvětlení 25 luxů, dosvit 30 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie, voděodolnost IPX4, hmotnost 70g.

Více informací

SIGMA světlo přední AURA 40 USB

Světlo na kolo přední, intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 91g.

Více informací

SIGMA světlo zadní CUBIC

Světlo na kolo zadní, Power Led dioda, viditelnost 400 metrů, indikátor stavu baterie, voděodolnost IPX4, hmotnost 38g.

Více informací

SIGMA světlo zadní NUGGET II. FLASH

Světlo na kolo zadní, 0.5W High Power Led dioda, viditelnost 400 metrů, 3 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 24g.

Více informací

SIGMA světlo set - přední + zadn AURA 25 + CUBIC

Světla na kolo přední + zadní. Přední: intenzita osvětlení 25 luxů, dosvit 30 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie, voděodolnost IPX4, hmotnost 70g. Zadní: Power Led dioda, viditelnost 400 metrů, indikátor stavu baterie, voděodolnost IPX4, hm

Více informací

SIGMA světlo set - přední + zadn AURA 40 USB + NUGGET II.

Světla na kolo přední + zadní. Přední: intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 91g. Zadní: 0.5W High Power Led dioda, viditelnost 400 m

Více informací

SIGMA světlo set - přední + zadn SPORTSTER + MONO RL černá

Světla na kolo přední + zadní. Přední: CREE LED dioda, intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 96g. Zadní: 0.5W High Power Led dioda, v

Více informací

SIGMA světlo set - přední + zadn SPORTSTER + MONO RL bílá

Světla na kolo přední + zadní. Přední: CREE LED dioda, intenzita osvětlení 40 luxů, dosvit 50 metrů, 2 světelné režimy, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 96g. Zadní: 0.5W High Power Led dioda, v

Více informací

SIGMA světlo set - přední + zadn BUSTER 100 + NUGGET II. FLASH

Světla na kolo přední + zadní. Přední: vysoce svítivá Led dioda, světelný tok 120 lumenů, dosvit 35 metrů, 6 světelných režimů, indikátor stavu baterie a nabíjení, integrované microUSB dobíjení, voděodolnost IPX4, hmotnost 62g. Zadní: 0.5W High Power Led

Více informací

Podobné fráze:

shimano cyklisticka  •  hb3 5 cyklisticka helma  •  lahev cyklisticka 0 3 l  •  cyklisticka prilba 64  •  helma cyklisticka vel s  •  cyklisticka helma r2  •  cyklisticka helma bila  •  cyklisticka sada myska  •  cj 81 cyklisticka bunda  •  cyklisticka helma bell  •  cyklisticka ksiltovka  •  cyklisticka prilba met  •  helma cyklisticka uvex  •  cyklisticka helma met  •  f zasa cyklisticka 0 3 l  •  ostrava cyklisticka  •  cyklisticka mtb obuv  •  cyklisticka vlozka  •  spd cyklisticka obuv  •  led svetla  •  ruce svetla  •  auto svetla  •  drl svetla  •  vaha svetla  •  pan svetla  •  dar svetla  •  rise svetla  •  sit svetla  •  deti svetla  •  svetla jihu  •