Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky paměťových karet  >  Transcend P8

Transcend P8

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Kvalitní externí čtečka TS-RDP8 od společnosti Transcend je ideální pro přenos dat z různých druhů paměťových karet. Její předností je kompaktní velikost a zajisté oceníte dodávaný software RecoveRx, jehož pomocí můžete mimo jiné obnovit ztracené nebo poškozené soubory s paměťových karet během několika kliknutí myši. Transcend TS-RDP8 představuje čtečku karet, která se perfektn...

Všechny nabídky pro Transcend P8

Popis Transcend P8

Popis produktu
Kvalitní externí čtečka TS-RDP8 od společnosti Transcend je ideální pro přenos dat z různých druhů paměťových karet. Její předností je kompaktní velikost a zajisté oceníte dodávaný software RecoveRx, jehož pomocí můžete mimo jiné obnovit ztracené nebo poškozené soubory s paměťových karet během několika kliknutí myši.
Transcend TS-RDP8 představuje čtečku karet, která se perfektně hodí k přenosným zařízením. Tato čtečka podporuje následující formáty paměťových karet CF Type I, SD, SDHC, microSDHC,microSD/ TransFlash, MMC, MMCplus, RS-MMC, MMCmobile, Memory Stick (MS), Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick Micro(M2), Memory Stick PRO-HG Duo a MMCmicro.
LED indikátor zobrazuje vložení karty a přenos dat z paměťového zařízení. Čtečka karet je napájena pomocí USB konektoru, takže nepotřebujete žádné další externí napájení. Produkt je dodáván v elegantním černém barevném provedení.
Rozměry čtečky jsou 77.7 × 46.0 × 15.8 mm a hmotnost 36 g.
Technické parametry
Parametry
Rozhraní:
USB 2.0
Typ čtečky:
Externí
Podporované paměťové karty
Compact Flash:
Ano
Memory Stick:
Ano
MMC:
Ano
SD:
Ano
Micro SD:
Ano

Parametry Transcend P8

Výrobce Transcend
Rozhraní USB
Druh Externí

Podobné produkty

Podobné fráze: