Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky paměťových karet  >  i-Tec USB2ALLI-BI

i-Tec USB2ALLI-BI

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 489 Kč
Popis produktu Společnost i-Tec je na našem trhu známá především díky produkci počítačového příslušenství. Čtečka i-Tec USB2ALLI-BI přináší širokou podporu napříč různými typy paměťových karet, včetně několika nově využívaných podtypů, mezi nimiž nechybí vysokokapacitní SDHC, či mobilní verze karet MMC a MS. Jedná se o interní čtečku, která je určena do 3.5" pozice. Čtečka je určena pro rychlé...

Všechny nabídky pro i-Tec USB2ALLI-BI

Popis i-Tec USB2ALLI-BI

Popis produktu
Společnost i-Tec je na našem trhu známá především díky produkci počítačového příslušenství. Čtečka i-Tec USB2ALLI-BI přináší širokou podporu napříč různými typy paměťových karet, včetně několika nově využívaných podtypů, mezi nimiž nechybí vysokokapacitní SDHC, či mobilní verze karet MMC a MS. Jedná se o interní čtečku, která je určena do 3.5" pozice. Čtečka je určena pro rychlé moderní rozhraní USB verze 2.0, které nabízí maximální přenosovou rychlost až 480 Mbit/s a prakticky neomezené možnosti variability - čtečku můžete připojit k prakticky libovolnému počítači, který je tímto portem vybaven.
Čtečka USB2ALLI-BI nabízí podporu formátů: CF, CFII, IBM Microdrive, SD, SDHC, microSD/T-Flash, MMC, MMC Plus, MMC mobile, RS-MMC, xD, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, MS Micro M2.
Čtečka je napájená přímo z USB konektoru, žádných dalších kabelů tedy není třeba a lze ji připojit a používat prakticky okamžitě. Vzhledem ke snadnému způsobu připojení a množství podporovaných typů je ideálním pomocníkem v kanceláři i na cestách. Disponuje i dalším USB portem k možnému připojení přídavných USB periferií.
Technické parametry
Parametry
Rozhraní:
USB 2.0
Typ čtečky:
Interní
Podporované paměťové karty
MMC:
Ano
SD:
Ano
xD:
Ano
Micro SD:
Ano

Parametry i-Tec USB2ALLI-BI

Výrobce I-Tec
Rozhraní USB
Druh Interní

Podobné produkty

Podobné fráze: