Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky paměťových karet  >  CONNECT IT CI-104

CONNECT IT CI-104

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Čtečky paměťových karet jsou stále oblíbenější, díky rostoucímu počtu kompaktních přístrojů, které na tyto snadno přenosné paměti zaznamenávají svá data. Čtečky paměťových karet snadno a rychle přetáhnou vaše data uložená na nich do počítače nebo notebooku. Tento proces funguje samozřejmě i naopak a data z počítače nebo notebooku můžete nahrávat na kompaktní paměťovou kartu a ná...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CONNECT IT CI-104

Popis CONNECT IT CI-104

Popis produktu
Čtečky paměťových karet jsou stále oblíbenější, díky rostoucímu počtu kompaktních přístrojů, které na tyto snadno přenosné paměti zaznamenávají svá data. Čtečky paměťových karet snadno a rychle přetáhnou vaše data uložená na nich do počítače nebo notebooku. Tento proces funguje samozřejmě i naopak a data z počítače nebo notebooku můžete nahrávat na kompaktní paměťovou kartu a následně je přehrát v mobilním přístroji.
Čtečka CI-104 patří mezi velmi kompaktní modely, které se vzhledově hodně podobají flash disku. Připojit do tohoto výrobku můžete paměťové karty typu T-Flash, Micro SD/HC, Mini SD, SD/HC, MMC/RS-MMC, MS, MS DUO, MS PRO DUO a M2.
Propojení s počítačem realizuje rychlé USB 3.0 rozhraní, které je zpětně kompatibilní se starší verzí 2.0 a dokonce i 1.1. Výrobce si pro tento model zvolil elegantní černé barevné provedení.
Technické parametry
Parametry
Typ čtečky:
Externí
Podporované paměťové karty
Memory Stick:
Ano
MMC:
Ano
SD:
Ano
Micro SD:
Ano

Parametry CONNECT IT CI-104

Výrobce Connect IT
Rozhraní USB
Druh Externí

Podobné produkty

Podobné fráze: