Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  Pocketbook Touch Lux 3

Pocketbook Touch Lux 3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnosti   Pocketbook Touch Lux 3 Čtečka elektronických knih Vráceno zákazníkem do 14ti dnů - pouze rozbaleno. Prémiová čtečka PocketBook Touch Lux 3 má displej nejnovější generace E Ink Carta HD pro maximálně pohodlné čtení. PocketBook Touch Lux 3 – nový model ze série Touch Lux je nástupcem čtečky PocketBook Touch Lux 2, která se díky široké funkčnosti a spolehlivosti stala bestseller...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pocketbook Touch Lux 3

Popis Pocketbook Touch Lux 3

Podrobnosti
 
Pocketbook Touch Lux 3
Čtečka elektronických knih
Vráceno zákazníkem do 14ti dnů - pouze rozbaleno.
Prémiová čtečka PocketBook Touch Lux 3 má displej nejnovější generace E Ink Carta HD pro maximálně pohodlné čtení. PocketBook Touch Lux 3 – nový model ze série Touch Lux je nástupcem čtečky PocketBook Touch Lux 2, která se díky široké funkčnosti a spolehlivosti stala bestsellerem a jejíž skvělý design získal Red Dot Design Award 2014. Nový PocketBook Touch Lux 3 má všechny vlastnosti vlajkové lodi a k tomu důležité vylepšení – nejnovější displej E Ink Carta s HD rozlišením (1024 x 758 px).
Pohodlné e-čtení na displeji E Ink Carta HD
Svými optickými vlastnostmi se displej E Ink Carta ještě více přibližuje běžnéma papíru, má světlejší pozadí a zobrazuje černou barvu s vyšším kontrastem. Nová technologie zvyšuje kontrast o 50% na hodnotu 15:1, reflexní hodnoty se v porovnání s předchozím modelem zvýšily o 20%. Díky tomu je zobrazení textu a grafiky ještě jasnější. Čtení nejmenších fontů stejně jako sledování nejsofistikovanějších tabulek a grafů je ještě pohodlnější. Čtečka PocketBook Touch Lux 3 je také vybavena LED nasvícením, které zajišťuje komfortní čtení v jakýchkoli světelných podmínkách.
Kapacita a multiformát
Vnitřní paměť o velikosti 4 GB a slot na microSD karty (až do velikosti 32 GB) umožňují uložit do čtečky několik tisíc knih. Procesor s taktem 1 GHz společně s 256 MB RAM zajišťují dostatečný výkon pro plynulé otáčení stránek a rychlou reakci jakékoli aplikace. PocketBook Touch Lux 3 podporuje 18 knižních formátů bez konverze a 4 grafické - JPEG, BMP, PNG a TIFF.
Čtení se čtečkou PocketBook Touch Lux 3 je časem prověřená tradice série Touch Lux, nyní s displejem E Ink Carta.
 
Poznámka výrobce:
PocketBook je 4. největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E Ink („elektronický papír“) a multimediálních čteček a tablet...

Parametry Pocketbook Touch Lux 3

Výrobce PocketBook

Podobné produkty

Podobné fráze: