Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  PocketBook Sense 630

PocketBook Sense 630

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Trendy a zároveň funkční čtečka elektronických knih s šestipalcovým displejem, která vám poslouží jako skvělý společník na cestách v městské dopravě, při dlouhých večerech doma nebo třeba na vaší dovolené. Tento PocketBook, se velmi snadno stane vaším sofistikovaným módním doplňkem, který jednoduše a nenápadně podtrhne vaši osobnost. Neomezené možnosti Čtečka podporuje 19 nejoblíbenějších t...

Všechny nabídky pro PocketBook Sense 630

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis PocketBook Sense 630

Trendy a zároveň funkční čtečka elektronických knih s šestipalcovým displejem, která vám poslouží jako skvělý společník na cestách v městské dopravě, při dlouhých večerech doma nebo třeba na vaší dovolené. Tento PocketBook, se velmi snadno stane vaším sofistikovaným módním doplňkem, který jednoduše a nenápadně podtrhne vaši osobnost.
Neomezené možnosti
Čtečka podporuje 19 nejoblíbenějších textových a obrazových formátů, díky kterým bude zobrazení textu věrné a živé, přesně jako v tištěné knize. Dále vám čtečka nabídne sadu předinstalovaných slovníků ABBYY Lingvo, se kterými můžete snadno číst i knihy v cizích jazycích. Pokud nebudete mít zrovna chuť na čtení, můžete využít Wi-Fi připojení a pomocí služby ReadRate se snadno připojíte k sociálním sítím. Díky multidotykovému displeji bude pro vás pohyb na internetu přirozený a velmi snadný.
Jednoduchý design
PocketBook s hladkými, elegantními liniemi ve vysoce kvalitním zpracování činí z této čtečky dokonalý designový doplněk perfektně podtrhující vaši osobnost. Šestipalcový multidotykový HD displej čtečky perfektně doplňují úzké rámečky, které dodávají zařízení zvláštní eleganci. Tlačítka pro listování stránek jsou umístěna na zadním panelu a umožňují tak pohodlné otáčení stránek, i když čtečku držíte pouze jednou rukou. Čtečka je laděna do odstínů elegantní šedivé barvy.
Výkonná a chytrá
Čtečka je vybavena výkonným procesorem 1000 MHz, který zajistí rychlé a hladké otáčení stránek. Paměť čtečky o velikosti 4 GB můžete jednoduše rozšířit pomocí microSD až do velikosti 32 GB, takže u sebe můžete neustále nosit mimořádně vybavenou knihovnu v příjemném kompaktním provedení. E-book je také vybaven technologií E Ink a senzorem, který automaticky upravuje jas podle okolního osvětlení, čímž vám zajistí příjemné čtení kdykoliv a kdekoliv.
Exkluzivní příslušenství
Luxusní černý obal s imitací krokodýlí kůže perfektně doplňuje unikátní tvar čtečky. Lesklý povrch obalu je ...

Parametry PocketBook Sense 630

Výrobce PocketBook
Kapacita baterie 1500mAh
Hmotnost 155g
Vnitřní pamět 4096MB
Wi-Fi Ano
Rozlišení 1024 x 758
Dotykový Ano
Typ Displeje LCD-klasický displej jako bývá na mobilech, tabletech. Vhodný i pro přehrávání videí.
E-ink-elektronický inkoust. Speciální technologie, která spotřebovává energii jen při vykreslování nových stránek. Při čtení se oči neunaví tak rychle, jako z LCD.
E-ink
Úhlopříčka displeje Parametr udává velikost úhlopříčky displeje v palcích. 1" (palec) = 2.54 cm. 6"

Podobné produkty

Podobné fráze: