Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  PocketBook 740 Inkpad 3

PocketBook 740 Inkpad 3

od 4 890 Kč
Porovnat 11 obchodů
PocketBook InkPad 3 je menší, lehčí a má vyšší rozlišení displeje PocketBook představuje novou větší 7,8 palcovou čtečku e-knih InkPad 3 s displejem E Ink Carta™ a pokročilou funkcí SMARTlight. Oproti předchozím verzím je čtečka menší a mimořádně lehká, váží pouhých 210 g. Nová e-čtečka byly vytvořena tak, aby nabídla pohodlí a komfort pro ty, kteří rádi o hodně čtou. Větší 7,8 palcový disp...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro PocketBook 740 Inkpad 3

Popis PocketBook 740 Inkpad 3

DATART.cz píše:

čtečka knih • 7,8" úhlopříčka • E-ink dotykový displej • interní paměť 8 GB • microSD slot (do 32 GB) • až 3 000 knih • Bluetooth • Wi-Fi • micro USB • baterie 1 900 mAh • 19,5 × 13,6 x 0,8 cm (v × š × h) • hmotnost 0,21 kg

CZC.cz píše:

PocketBook 740 Inkpad 3 je velmi kvalitní čtečka elektronických knih s 7.8“ E Ink Carta displejem s vysokým rozlišením 1404 × 1872 bodů (300 dpi), technologie SMARTlight pro plynulé vyvažování světla ve dne i v noci, paměť 8GB, slot microSD, umožňuje čtení E-book, prohlížení fotografií a poslech MP3, RSS čtečka a online služby, sada předinstalovaných slovníků, microUSB, WiFi, baterie s kapacitou 1900 mAh.

MALL.CZ píše:

E-book čtečka | 7.8" dotykový E Ink Carta displej (1404 × 1872 px) s podsvícením SMARTlight | 8 GB vnitřní paměť | slot na microSD kartu (až 32GB) | WiFi | procesor Dual Core 2×1 GHz a 1GB RAM | podpora mp3 | audio přes USB | 210g hmotnost

Super Gamer.cz píše:

PocketBook představuje novou 7.8-palcovou čtečku elektronických knih inkpad 3 s displejem E Ink Carta a pokročilou funkcí SmartLight.
Oproti předchozím verzím je čtečka menší a mimořádně lehká.

Proč koupit Pocketbook 740 inkpad 3?
Skvělý společník Nová e-čtečka byly vytvořena tak, aby nabídla pohodlí a komfort pro ty, kteří rádi o hodně čtou.
Větší 7,8 palcový displej E Ink Carta ™ s rozlišením 1404 x 1872 a 300 DPI vytváří realistický vizuální dojem, jako při čtení klasické papírové knihy.
SmartLight pro pohodlné čtení Technologie SmartLight umožňuje nastavit nejen úroveň jasu, ale i teplotu barvy podsvícení.
V automatickém režimu nabízí SmartLight nejvhodnější možnost intenzity a teploty barvy vzhledem k denní době a lidskému biorytmu.
Praktické funkce Nová E-čtečka podporuje pomocí adaptéru micro-USB formát MP3.
Pro uživatele to znamená nejen pohodlnou příležitost poslouchat hudbu během čtení, ale také poslouchat například audioknihy.
Výborný výkon Výkonný procesor Dual-Core (2 x 1 GHz) a paměť RAM 1 GB zaručují rychlé otáčení stránek, rychlejší odezvu a stabilní prostředí pro práci s libovolnou aplikací.
E-čtečka má 8 GB vnitřní paměti a slot pro paměťovou kartu micro-SD (až 32 GB).
Vylepšený design PocketBook inkpad 3 je průkopníkem nové koncepce designu.
Rafinovaný design kombinuje protiklady-hladké zaoblené rohy a ostré hrany, měkké dotykové části a lesklé tlačítka.
Všechny tyto prvky tvoří elegantní a harmonický celek.
Na přední straně jsou ergonomická tlačítka pro otáčení stránek, které můžete zároveň otáčet také pomocí dotykové obrazovky.
Díky vestavěnému G-senzoru lze libovolně měnit držení čtečky ze svislé do vodorovné polohy.

Technická specifikace
Velikost/Provedení
Rozměr 195 x 136.5 x 8 mm
Hmotnost 210 g
Displej
Velikost 7.8 ''
R...

Alza.cz píše:

Elektronická čtečka knih 7,8" podsvícený dotykový displej E Ink, WiFi, 8 GB, micro SD, Micro USB
Nadšené čtenáře PocketBook 740 InkPad 3 potěší dotykovým 7,8" E Ink Carta displejem a technologii SmartLight pro přizpůsobení jasu a barvy nasvícení.  Můžete si také vytvořit individuální nastavení intenzity a barvy nasvícení, které lze během dne jednoduše měnit. Čtečka PocketBook 740 Inkpad 3 má i další zajímavou vychytávku; s funkcí Text to Speech, umí psaný text převést na mluvené slovo. Klíčové vlastnosti čtečky PocketBook 740 Inkpad 37,8" displej s přizpůsobitelným jasem a barvou nasvíceníRozlišení 1 404 × 1 872 pix (300 DPI)Text-to-Speech - převádění textu na mluvené slovo8GB rozšířitelná paměť (microSD až 32 GB)Podpora audioknih a poslechu MP3 souborůBezdrátové připojení k internetu přes WiFiPodpora 17 nejpoužívanějších formátů pro elektronické čtečkyAž měsíc bez nabíjení  Ebook reader s pamětí...

TonerPartner píše:

InkPad 3
Maximální přínos
Displej
7,8" displej E Ink Carta™ s rozlišením 300 DPI vytváří realistický dojem, jako byste četli klasickou tištěnou knihu.
Velikost
Rozměry zařízení jsou 195 × 136,5 mm při tloušťce pouhých 8 mm.
Hmotnost
S rekordně nízkou hmotností 210 g je tato čtečka výborným společníkem pro pohodlné a přístupné čtení, ať jste kdekoli – doma, venku nebo na cestách.
SMARTlight
SMARTlight umožňuje úpravu jasu a teploty barev, aby vám bylo čtení opravdu šité na míru.
Zvuk
Čtečka podporuje formáty MP3 přes adaptér micro USB. Při čtení tak můžete poslouchat hudbu nebo čtečku používat k poslechu audioknih.
Převod textu na řeč
Díky funkci převodu textu na řeč dokáže čtečka nahlas přečíst jakýkoli textový soubor v libovolném podporovaném formátu.
PocketBook Cloud
PocketBook Cloud slouží k ukládání elektronického obsahu a synchronizaci knihoven napříč všemi zařízeními uživatele.
• Čtečka velikosti knihy se 7,8" dotykovým displejem E Ink Carta™• HD rozlišení a 300 DPI pro nejlepší požitek ze čtení• Nastavitelné osvětlení SMARTlight pro jedinečný zážitek ze čtení• Zvukové funkce a podpora MP3 přes adaptér micro USB• Rekordně nízká hmotnost jen 210 g• Rozměry 195 × 136,5 mm při tloušťce pouhých 8 mm• „Funkce spánku“ také podporuje režim úspory baterie• Podporuje 4 formáty grafiky a 17 formátů knih.

Okay.cz píše:

Velký displej Díky 8“ displeji vidíte více textu na jedné stránce. Můžete mít tedy větší písmo nebo méně obracet stránky. Velký displej se hodí zejména na čtení odborných textů a to i ve formátu PDF. Komfortní výbava Kvalitní procesor a vysoká operační paměť zajišťuje hladký chod čtečky. Vysoká interní paměť s možností rozšíření umožní mít všechny vaše knihy vždy po ruce. Baterie o velikosti 2500mAh vám poskytne několikadenní čtení na jedno nabití. Mnoho funkcí Funkce Text-To-Speech zvládne převést elektronický text do mluveného slova a následně přečíst. Není problém také poslouchat audioknihy a hudbu. Díky nástrojům Dropbox a Send To PocketBook můžete snadně nahrát knihy a další obsah do čtečky.

Patro.cz píše:

Úhlopříčka displeje (palce) ("): 7,8
Technologie zobrazení: E-Ink
Rozlišení displeje (bodů): 1404 x 1872
Dotykový displej: ano
Frekvence procesoru (MHz): 1000
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku) (MB): 8192
Podporované textové formáty: DJVU; DOC; EPUB; FB2; HTML; CHM; MOBI; PDF; PRC; RTF; TXT
Podporované audio formáty: MP3
Podporované obrazové formáty: BMP; JPG; PNG; TIFF
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD; microSDHC
Vestavěné reproduktory: NE
Podsvícení displeje: ANO
Wi-Fi: ANO
Bluetooth: NE
3G: NE
Výstup na sluchátka : ANO
Konektor: micro USB
Provedení výrobku: hnědá barva
Popis produktu:
PocketBook InkPad 3 je menší, lehčí a má vyšší rozlišení displeje
PocketBook představuje novou větší 7,8 palcovou čtečku e-knih InkPad 3 s displejem E Ink Carta™ a pokročilou funkcí SMARTlight. Oproti předchozím verzím je čtečka menší a mimořádně lehká, váží pouhých 210 g.
Nová e-čtečka byly vytvořena tak, aby nabídla pohodlí a komfort pro ty, kteří rádi o hodně čtou. Větší 7,8 palcový displej E Ink Carta ™ s rozlišením 1404 x 1872 a 300 DPI vytváří realistický vizuální dojem, jako při čtení klasické papírové knihy.
Technologie SMARTligh umožňuje nastavit nejen úroveň jasu, ale také teplotu barvy nasvícení. V automatickém režimu nabízí SMARTlight nejvhodnější možnost intenzity a teploty barvy světla vzhledem k denní době a lidskému biorytmu.
PocketBook InkPad 3 umožňuje také vytvořit denní šablony intenzity a barvy nasvícení v závislosti na rozvrhu a osobních preferencích. Můžete vytvořit a pojmenovat neomezený počet takových denních šablon a při změně plánu a podmínek snadno přepínat z jedné šablony na druhou.
Nová e-čtečka podporuje pomocí adaptéru micro USB formát MP3. Pro uživatele to znamená nejen pohodlnou příležitost poslouchat hudbu během čtení, ale také poslouchat například audioknihy. Pocketbook InkPad 3 naví...

Parametry PocketBook 740 Inkpad 3

Výrobce PocketBook

Podobné produkty

Podobné fráze: