Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  Crono C06

Crono C06

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vynikající E-ink HD Pearl displej je hlavní devizou čtečky elektronických knih CRONO C06. Pokud požadujete maximálně pohodlné čtení jako z tištěného papíru a to i na přímém slunci, je tou pravou volbou pro vás. Životnost baterie patří k průměru, výrobce uvádí životnost až jeden měsíc v případě, že nepoužíváte WiFi a to díky lithiové polymerové baterii s kapacitou 1500 mAh. To je dost času na přeč...

Všechny nabídky pro Crono C06

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Crono C06

Vynikající E-ink HD Pearl displej je hlavní devizou čtečky elektronických knih CRONO C06. Pokud požadujete maximálně pohodlné čtení jako z tištěného papíru a to i na přímém slunci, je tou pravou volbou pro vás. Životnost baterie patří k průměru, výrobce uvádí životnost až jeden měsíc v případě, že nepoužíváte WiFi a to díky lithiové polymerové baterii s kapacitou 1500 mAh. To je dost času na přečtení hodně dlouhého příběhu, nebo i celé série. CRONO Impresio C06 je skvělým společníkem na cesty ve velmi lehkém (210 g s baterií) a kompaktním provedení (188 x 119 x 8mm ) s jednoduchým ovládáním a rychlou reakcí na vaše požadavky. Díky pokročilým funkcím si můžete nastavit velikost či typ písma, pochopitelností je přehrávání hudby na pozadí (formát WMA, MP3, WAV, OGG), nebo prohlížení fotografii (JPG, BMP, PNG, GIF). Vynikající zážitek ze čtení poskytuje displeje E-ink HD Pearl s úhlopříčkou 6“, schopností zobrazit 16 odstínů šedé a rozlišením 1024 x768 bodů. Čtečka podporuje celou řadu nejrůznějších textových a grafických formátů, mezi které patří TXT, PDF, EPUB, HTML, RTF, PB2, CHM, ZIP/RAR, Djvu, mobi, doc, xls či fb2. CRONO Impresio C06 je vybavena vnitřní pamětí s kapacitou 2 GB a jedním slotem pro paměťové karty MicroSD s možností vložit kartu s kapacitou až 32 GB. O plynulý chod elektronické čtečky se stará výkonný procesor Samsung 2416 s frekvencí 533 MHz. Z konektorové výbavy poskytuje port microUSB sloužící ke komunikaci i nabíjení, můžete tak použít k doplnění energie počítač nebo jakoukoliv USB nabíječku. Ke komunikaci je možné využít také vestavěné bezdrátové připojení WiFi.

Parametry Crono C06

Výrobce Crono
Typ Displeje LCD-klasický displej jako bývá na mobilech, tabletech. Vhodný i pro přehrávání videí.
E-ink-elektronický inkoust. Speciální technologie, která spotřebovává energii jen při vykreslování nových stránek. Při čtení se oči neunaví tak rychle, jako z LCD.
E-ink
Úhlopříčka displeje Parametr udává velikost úhlopříčky displeje v palcích. 1" (palec) = 2.54 cm. 6"
Kapacita baterie 1500mAh
Hmotnost 210g
Vnitřní pamět 2048MB
Wi-Fi Ano
Rozlišení 1024 x 758

Podobné produkty

Podobné fráze: