Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Čtečky elektronických knih  >  Bookeen Cybook Ocea

Bookeen Cybook Ocean

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Cybook Ocean je nejtenčí čtečka na světě s velkým displejem. 8“ E-Ink displej pro zobrazení větší stránky. Tato čtečka byla navržena pro optimální komfort při čtení: velký displej s technologií „edge to egde“, rovnoměrné osvětlení, nové rozhraní a bezkonkurenčně ostrý text. Větší obrazovka pro větší zážitek ze čtení Cybook Ocean se svou velkou obrazovkou přináší nádherný prostor ke čte...

Všechny nabídky pro Bookeen Cybook Ocean

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Bookeen Cybook Ocean

Cybook Ocean je nejtenčí čtečka na světě s velkým displejem.

8“ E-Ink displej pro zobrazení větší stránky. Tato čtečka byla navržena pro optimální komfort při čtení: velký displej s technologií „edge to egde“, rovnoměrné osvětlení, nové rozhraní a bezkonkurenčně ostrý text.

Větší obrazovka pro větší zážitek ze čtení
Cybook Ocean se svou velkou obrazovkou přináší nádherný prostor ke čtení. Plocha displeje nabízí o 79% více prostoru pro text než je tomu u standardních 6“ čteček elektronických knih. Více textu, delší řádky, méně stránek k otáčení – Cybook Ocean nabízí naprosto nový zážitek ze čtení.
Čtěte kdekoli chcete a při jakémkoli světle. Kvalitní 8“ displej nabízí perfektní zobrazení.
Čistý a jednoduchý design
Vývoj nejtenčí čtečky na světě si vyžádal 2 roky vývoje, aby se podařilo optimalizovat všechny parametry při zachování velké plochy a maximální přenositelnosti. Cybook Ocean vyniká použitými materiály jako jsou sklo a hliník tak i elegantním designen navrženým v Paříži. Je tenký a lehký – všechno co jste kdy požadovali od čtečky! Tloušťka pouhých 7mm! Váha 300g. To jsou skvělé parametry pro držení ve Vaší ruce a čtení v jakékoli pozici.

Dokonale plochá obrazovka
Díky dokonale ploché obrazovce Vás již nic nebude rozptylovat od čtení. Obrazovka je multi-dotyková s antireflexní úpravou. Navíc obrazovka navozuje pocit skutečného listu papíru.

Inovovaná technologie osvětlení
Cybook Ocean disponuje unikátní technologií LED osvětlení. Je bělejší a více stejnoměrná. Světlo je zaměřeno na text a nikoli do očí čtenáře. Díky technologii Frontlight můžete číst ve tmě bez rozsvěcení světel a aniž budete rušit svého partnera. Navíc bez namáhání Vašich očí. Můžete číst ve dne v noci s obrovským komfortem – je to velmi návykové!

Nové přehledné a intuitivní rozhraní
Rozhraní čtečky je elegantní a čisté, díky tomu je ovládání velmi snadné. Ergonomický design byl...

Parametry Bookeen Cybook Ocean

Výrobce Bookeen
Kapacita baterie 2100mAh
Hmotnost 300g
Vnitřní pamět 4096MB
Wi-Fi Ano
Rozlišení 1024 x 758
Dotykový Ano
Typ Displeje LCD-klasický displej jako bývá na mobilech, tabletech. Vhodný i pro přehrávání videí.
E-ink-elektronický inkoust. Speciální technologie, která spotřebovává energii jen při vykreslování nových stránek. Při čtení se oči neunaví tak rychle, jako z LCD.
E-ink
Úhlopříčka displeje Parametr udává velikost úhlopříčky displeje v palcích. 1" (palec) = 2.54 cm. 8"

Podobné produkty

Podobné fráze: