Sportovní pytel na záda COOCAZOO Diamont Lines. Praktický vak na záda, který se dá použít také jako samostatný batoh. Jedna hlavní komora se uzavírá pomocí stahování šňůrek, které potom slouží jako ramenní popruhy. Sáček se dá také připevnit na batoh pomocí k tomu určených pružných poutek. Pokud se poutka nepoužívají pro připevnění na batoh, je možné je schovat do kapsiček. Na přední straně je kapsa uzavíratelná na zip, která se hodí pro uložení věcí, které je potřeba mít při ruce. Lze využít jako... Celý popis

Koupit za 549 Kč

Popis

Sportovní pytel na záda COOCAZOO Diamont Lines.

Praktický vak na záda, který se dá použít také jako samostatný batoh. Jedna hlavní komora se uzavírá pomocí stahování šňůrek, které potom slouží jako ramenní popruhy. Sáček se dá také připevnit na batoh pomocí k tomu určených pružných poutek. Pokud se poutka nepoužívají pro připevnění na batoh, je možné je schovat do kapsiček. Na přední straně je kapsa uzavíratelná na zip, která se hodí pro uložení věcí, které je potřeba mít při ruce. Lze využít jako sáček na obuv, pytel na převlečení na tělocvik, sportovní vak na sportovní aktivity nebo jako samostatný batůžek. Sportovní pytel má reflexní prvky pro větší bezpečnost dětí.

Tento sportovní vak je ekologický, vyrobený z recyklovaných PET láhví. Použitá impregnace je PFC Free - bez škodlivých chemikálií, šetrná k přírodě a vyrobená na vodní bázi. Sportovní pytle COOCAZOO jsou vyrobené v souladu s trvale udržitelným rozvojem a se zásadami organizace bluesign®, a také v souladu s pravidly nadace Fair Wear.

Shrnutí:

ekologický sportovní vak na záda

praktická kapsa na zip

rozměry: 43 x 34 x 1 cm

hmotnost: 160 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Coocazoo
Barva modré
Motiv diamanty
Určení pro kluky
Značka coocazoo