Člověče neboj se

0 %
(0 hodnocení)

Člověče neboj se aneb autem z hospody je zábavná společenská hra pro dospělé. Jedná se o jednu z mála her, ve kterých opravdu nezůstanete střízliví. Proto se pořádně obrňte a pokud na to nemáte žaludek, tak raději nehrajte. Ve hře narazíte na desítky úkolů a různé bonusy. Úkoly jsou převážně alkoholové. Dokážete dojet do cíle po svých? Pusťte se do hry a  užijte si mnoho zábavy. Hra je určena pro 2-6 hráčů - může být i více.  Vychutnej si hru, ve které budete buď pohodářem, který se potřebuje dostatv... Celý popis

Koupit za 249 Kč

Popis

Člověče neboj se aneb autem z hospody je zábavná společenská hra pro dospělé. Jedná se o jednu z mála her, ve kterých opravdu nezůstanete střízliví. Proto se pořádně obrňte a pokud na to nemáte žaludek, tak raději nehrajte. Ve hře narazíte na desítky úkolů a různé bonusy. Úkoly jsou převážně alkoholové. Dokážete dojet do cíle po svých? Pusťte se do hry a  užijte si mnoho zábavy. Hra je určena pro 2-6 hráčů - může být i více. 
Vychutnej si hru, ve které budete buď pohodářem, který se potřebuje dostatv kldu z hospody, nebo nekompromisním policistou, hájícím zákon a hlavně svou žízeň... Nachystejte si dostatek alkoholu a jde se na to!
Obsah balení

2ks hrací plátno
figurky
hrací kostka
kartičky s úkoly
bonusy
skládací barevné obrázky pro nudící se abstinenty

Specifikace produktu:

desítky úkolů na hracích kartách
Rozměr balení: 34x24x3 cm

Ukázka úkolů:

Jednomu z vybraných účastníků povol posunout figurku o tebou určený počet políček. Bude-li to jinam než bonusové políčko, všichni si dávají panáka.
Preventivně telefonicky zajisti podmínky a nejbližší termín pro přijetí do protialkoholní léčebny
Nekompromisní policista zajistí cenu nejbližšího excort servisu. Ostatní o možnosti využití této služby diskutují u štamprle.
Zkontrolujte si navzájem spodní prádlo. Jestli někdo není převlečený agent provokatér s modrými trenýrkami. Pokud nikdo nemá, tak panáka na uklidněnou.

  Člověče neboj se od výrobce v kategorii Heureka.cz | Filmy, knihy, hry | Společenské hry a zábava | Ostatní společenské hry za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Divja
Určení Pro dospělé
Druh alkohol