Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Pamlsky pro psy  >  Čištění zubů pro psy

Čištění zubů pro psy

Výrobci:

Brit  •  Calibra  •  Propesko  •  8in1  •  Denta Pure  •  Purina
Nalezeno:    19 produktů

8in1 Koule žvýkací Delights M 2ks

Žvýkací koule s se sušeným kuřecím masem uvnitř.

Více informací
od 77 Kč
Koupit nejlevněji

8in1 Koule žvýkací Delights S 4ks

Žvýkací koule s se sušeným kuřecím masem uvnitř.

Více informací
od 76 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Denta Pure 10 kostiček 90g

Složení: kuřecí hydrolyzovaná bílkovina, obiloviny, chlorofyl, glycerin, minerální látky, barviva a konzervanty schválené ES.Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 51,2%, tuk 5%, popel 1,3%, vláknina 2,4%, vlhkost 12,7%.Krmný návod: 1 až 2 ks denně dle velikosti psa, čerstvá, pitná voda by měla být vždy k dispozici. Dbejte na to, aby pes nehltal velké kusy naráz.

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Denta Pure 5 kostiček 90g

Složení: kuřecí hydrolyzovaná bílkovina, obiloviny, chlorofyl, glycerin, minerální látky, barviva a konzervanty schválené ES.Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 51,2%, tuk 5%, popel 1,3%, vláknina 2,4%, vlhkost 12,7%.Krmný návod: 1 až 2 ks denně dle velikosti psa, čerstvá, pitná voda by měla být vždy k dispozici. Dbejte na to, aby pes nehltal velké kusy naráz.

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Denta-Pure dentální pochoutka 8cm

Lehce stravitelný lísteček na kousání.

Více informací
od 42 Kč
Koupit nejlevněji

Denta-Pure dentální pochoutka bacon

Lehce stravitelný lísteček na kousání s příchutí slaniny.

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

Purina ProPlan Dental ProBar 150g

Žvýkací tyčinka s obsahem hřebíčku.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Joy Dog Chicken Breast 80 g chicken breast 80g

...marádem. Váš pes je bude jednoduše milovat. Složení: kuřecí prsa, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 23%, hrubý popel 4%. Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Large Lamb Fillets 80 g large lamb fillets 80g

...ěčí filetky z řady Calibra JOY. Chutná a stravitelná pochoutka, vyrobená z jehněčího masa s vysokou dietetickou hodnotou, vhodná i pro citlivé psy. Složení: jehněčí maso, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 6%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 20%, hrubý popel 4%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Ocean Fish and Chicken ocean fish and chicken 80g

...vé krmivo pro psy z kuřecího masa a mořských ryb s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: kuřecí prsa, mořské ryby, glycerin, rýžová moučka. Analytické složky: hrubý protein 48%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 2,5%, vlhkost 23%, hrubý popel 5,5%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Salmon Sticks 80 g salmon sticks 80g

...ra JOY se skvělou chutí. Doplňkové krmivo pro psy z lososa s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: losos, ryby, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 25%, hrubý tuk 6%, hrubá vláknina 2,5%, vlhkost 22%, hrubý popel 4%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Beef Stick 100 g beef stick 100g

...krmivo pro psy z hovězího masa, které je biologicky velmi hodnotné, s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin. Složení: hovězí maso, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Deklarované jakostní znaky v 1kg: hrubý protein 49%, hrubý tuk 4%, hrubý popel 5%, hrubá vláknina 0,5%, vlhkost 25%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Lamb Stripes 80 g lamb stripes 80g

...Váš pes je bude milovat. Doplňkové krmivo pro psy z jehněčího masa, které má vysokou dietetickou hodnotu, je proto vhodné i pro velmi citlivé psy. Složení: jehněčí maso, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 45%, hrubý tuk 5%, hrubý popel 4%, hrubá vláknina 0,8%, vlhkost 25%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Chicken and Cod Sushi chicken and cod sushi 80g

...outka z kuřecího masa a tresky určená pro psy. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: Kuřecí maso, treska, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 27%, hrubý tuk 2%, hrubý popel 4,5%, hrubá vláknina 0,1%, vlhkost 23%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Duck Stripes 80 g duck stripes 80g

...roužky Calibra JOY z kachního masa bez přidaných chemických látek a aromat. Doplňkové krmivo pro psy s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Složení: kachní maso, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 52%, hrubý tuk 3%, hrubý popel 2,5%, hrubá vláknina 1,5%, vlhkost 23%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Chicken Rings 80 g chicken rings 80g

...na Váš příchod z práce. Doplňkové krmivo Calibra JOY Dog Chicken Rings pro psy z kuřecího masa s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Složení: kuřecí maso, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 53,8%, hrubý tuk 2,9%, hrubý popel 4,4%, hrubá vláknina 0,8%, vlhkost 25%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Chicken and FishSandwich chicken and fish sandwich 80g

...ňkové krmivo pro psy z kuřecího a rybího masa, které obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: kuřecí maso, ryba, rýžová moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 50%, hrubý tuk 2%, hrubý popel 5%, hrubá vláknina 0,1%, vlhkost 23%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Calibra Joy Dog Dental Chicken Waves dental chicken waves 80g

...at. Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa a rýže. Při pravidelném podávání pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene. Složení: kuřecí prsa, rýžová moučka, kuřecí moučka, glycerin, sorbitol. Analytické složky: hrubý protein 12%, hrubý tuk 4%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 20%, hrubý popel 4%. Podávejte jako odměnu, čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Uchovávejte v suchu a chladnu. Po otevření sáček uzavřete a skladujte v lednici.

Více informací

Propesko Stripsy kuřecí 70 g kuřecí 70g

Doplňkové krmivo pro dospělé psy – měkké kuřecí stripsy. Čistě přírodní pamlsek, který psům velice chutná. Složení: kuřecí maso, glycerol, cukr, sorbitol, jedlá sůl. Analytické složky: vlhkost 28%, protein 48%, tuk 1,5%, popel 5,5%, vláknina 1%, vápník 0,01%, fosfor 1%.

Více informací

Podobné fráze: