Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Pamlsky pro psy  >  Čištění zubů pro psy

Čištění zubů pro psy

Výrobci:

Brit  •  Calibra  •  Propesko  •  8in1  •  Denta Pure  •  Purina
Nalezeno:    18 produktů

Denta-Pure dentální pochoutka 8cm

Lehce stravitelný lísteček na kousání.

Více informací
od 37 Kč
Koupit nejlevněji

Denta-Pure dentální pochoutka bacon

Lehce stravitelný lísteček na kousání s příchutí slaniny.

Více informací
od 174 Kč
Koupit nejlevněji

8in1 Koule žvýkací Delights M 2ks

Doplňkové krmivo pro dospělé psy od 12 do 35 kg váhy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku k doplnění běžné stravy. Složení: maso a vedlejší produkty z masa (20% kuřecí maso), minerálním látky. Jakostní znaky: proteiny 82%, vlhkost 14%, popeloviny 2%, tuky 1%, vláknina 1%.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

8in1 Koule žvýkací Delights S 4ks

Doplňkové krmivo pro dospělé psy od 2 do 27 kg váhy. Krmný návod: podávejte jako pochoutku k doplnění běžné stravy. Složení: maso a vedlejší produkty z masa (20% kuřecí maso), minerálním látky. Jakostní znaky: proteiny 82%, vlhkost 14%, popeloviny 2%, tuky 1%, vláknina 1%.

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Denta Pure 10 kostiček 90g

Dentální pamlsek pro psy z kuřecího masa a obilovin.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Denta Pure 5 kostiček 90g

Dentální pamlsek pro psy z kuřecího masa a obilovin.

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Purina ProPlan Dental ProBar 150g

<p>Doplňkové krmivo pro psy. Žvýkací tyčinka Dental ProBar redukuje vznik zubního kamenu až o 45%. Jemně masíruje dásně a zabraňuje vzniku zubního kamene. Tyčinky Dental ProBar navíc obsahují speciální složku – HŘEBÍČEK, který je známý svými zklidňujícími</p>

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Calibra Joy Duck Stripes 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kachního masa s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Složení: kachní maso. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 52%, tuk 3%, popel 2,5%, vláknina 1,5%, vlhkost 23%.

Více informací

Calibra Joy Chicken and Fish Sandwich 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa a tresky, která obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: kuřecí maso, rybí maso. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 50%, tuk 2%, popel 5%, vláknina 0,1%, vlhkost 23%.

Více informací

Calibra Joy Chicken and Cod Sushi 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa a tresky, která obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: kuřecí maso, treska. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 27%, tuk 2%, popel 4,5%, vláknina 0,1%, vlhkost 23%.

Více informací

Calibra Joy Beef Stick 100g

Calibra Joy Beef Stick je chutná, lehce stravitelná pochoutka.Doplňkové krmivo pro psy z hovězího masa, které je biologicky velmi hodnotné, s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin. Krmný návod: Pod

Více informací

Calibra Joy Dog Chicken Breast 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Složení: kuřecí prsa, rýžová moučka. Deklarované jakostní znaky v 1kg: hrubý protein 45 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 23 %, hrubý popel 4 %.

Více informací

Calibra Joy Salmon Stick 80g

Doplňkové krmivo pro psy z lososa s obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: losos, ryby, rýžová moučka. Deklarované jakostní znaky v 1kg: hrubý protein 25 %, hrubý tuk 6 %, hrubá vláknina 2,5 %, vlhkost 22 %, hrubý popel 4 %.

Více informací

Calibra Joy Dog Dental Chicken Waves 80g

...předcházet tvorbě zubního plaku a kamene. Dentální tyčka má v prohlubních kuřecí maso a proto pamlsky sežvýkají i mlsní pejsci. Calibra Joy je řada pamlsků vyráběná pouze z přírodních surovin bez chemických konzervantů. Váš pes je bude milovat. Složení: kuřecí prsa, rýžová moučka, kuřecí moučka, barviva a konzervanty schválené ES. Deklarované jakostní znaky v 1kg: hrubý protein 12 %, hrubý tuk 4 %, hrubá vláknina 2 %, vlhkost 20 %, hrubý popel 4 %.

Více informací

Calibra Joy Sea Food 70g

Doplňkové krmivo pro psy z rybího masa, které zajišťuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: rybí maso, produkty rostlinného původu, minerální látky, vitamíny, taurin, přírodní barviva a antioxidanty. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 45%, tuk 1%, popel 1%, vláknina 3%, vlhkost 11%.

Více informací

Calibra Joy Dog Ocean Fish and Chicken 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa a mořských ryb. S obsahem nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému. Složení: kuřecí prsa, mořské ryby, rýžová moučka. Deklarované jakostní znaky v 1kg: hrubý protein 48 %, hrubý tuk 5 %, hrubá vláknina 2,5 %, vlhkost 23 %, hrubý popel 5,5 %.

Více informací

Calibra Joy Lamb Stripes 80g

Doplňkové krmivo pro psy z jehněčího masa, které má vysokou dietetickou hodnotu, je proto vhodné i pro velmi citlivé psy. Složení: jehněčí maso. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 45%, tuk 5%, popel 4%, vláknina 0,8%, vlhkost 25%.

Více informací

Calibra Joy Chicken Rings 80g

Doplňkové krmivo pro psy z kuřecího masa s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. Složení: kuřecí maso. Deklarované jakostní znaky v 1kg: bílkoviny 53,8%, tuk 2,9%, popel 4,4%, vláknina 0,8%, vlhkost 25%.

Více informací

Podobné fráze: