Kde jsem:     >  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Cigaretové potřeby

Cigaretové potřeby

Nalezeno:    116 produktů

Friend Holder Špička Slender

Výrobce: Terasaki - Japonsko, Další informace: Cigaretové špičky v elegantním provedení s vyměnitelnými filtry. Originálně vyráběné v Japonsku.

Více informací

TTI Tabák Red Bull A-type 40g

Typ: Tabák Red Bull A-type 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: TTI, s.r.o. g, Obsah nikotinu: 40, Upozornění: Red Bull A-type je dýmkový tabák oblíbený zejména díky své vynikající lehce vanilkovo-kořeněné příchuti.

Více informací

Raw nebělené papírky Kingsize Slim

Nebělené klasické rolovací papírky Kingsize Slim. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy. 32 papírků v balení.

Více informací

RONSON Plyn do Zapalovačů Ronson 250+50ml

Typ: univerzální plyn do zapalovačů, Výrobce: Ronson, Množství: 250+50ml, Další informace: Univerzální plyn pro plnění zapalovačů od anglické značky RONSON. Do zapalovačů je vhodné používat doporučené náplně, prodloužíte tím životnost a délku používání zapalovače. Současně tak budou dodrženy nároky na čistotu, aby nedocházelo k ucpávání trysek. Výrobky značky RONSON jsou velmi kvalitní produkty s historií již od roku 1896 a pro svou kvalitu a spolehlivost jsou celosvětově oblíbené. Dovážíme pří...

Více informací

Solo Zápalky bezpečnostní malé Solo

Ekonomické balení domácnostních zápalek Průměrný obsah zápalek: 240 ks v krabičce Délka zápalky 47 mm Balení obsahuje 10 ks

Více informací

ATC Bong plast Remo MIX 20cm 67009

Typ: Plastová, Výrobce: ATC distribution s. r. o., Další informace: Akrylový bong z tvrzeného plastu. Malý akrylový bong o celkové výšce 20 cm.Acrylové bongy jsou často k dostání v každé nabídce obchodů s kuřáckým zbožím. Jsou oblíbené pro značně velkou odolnost materiálu proti nárazům a pádům, dobře snáší cestování, jsou skladné, lehké, velmi dobře se dají čistit.Tělem acrylového bongu je nejčastěji různě dlouhý plastový válec v jehož spodní části bývá různě upraven - například do podoby baňky...

Více informací

Dover Dutinky 450ks+50ks

Výrobce: Czech tobacco corp., Množství: 450+50ks

Více informací

FORTIS Papírky OCB Premium

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Množství: 32ks, Další informace: Papírky O.C.B., barva černá, balení 32 listů, King Size, 45 mm x 110 mm, materiál použitý na papírky: lněná vlákna, lepidlo z přírodní arabské gumy (akácie) Materiál: rýže, len Množství papírků v bookletu: 32 ks Rozměry - d x š [mm]: 110 x 45 Velikost: king.

Více informací

Friend Holder Špička Pocketa Mini

Výrobce: Terasaki - Japonsko, Další informace: Cigaretové špičky v elegantním provedení s vyměnitelnými filtry. Originálně vyráběné v Japonsku.

Více informací

GECO Filtr Cigaretový Gizeh 100ks

Výrobce: Geco, Množství: 100ks, Další informace: Cigaretové filtry určené k výrobě vlastních cigaret, cigaretové Filtry 8 mm Gizeh.

Více informací

MOSTEX Tabák Mac Baren Classic 50g

Typ: Tabák Mac Baren Classic 50g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: Mac Baren g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: slabý tabák, střední aromatizovaný, Upozornění: Tabák Mac Baren Classic dříve Vanilla Cream je směs vybraných druhů světlé Virginie a sametově černého Cavendishe. Tabák je ochucen vanilkovým aroma, které je velice příjemné pro okolí kuřáka dýmky.Řez: Loose Cut (kyprý řez)Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací

MOSTEX Tabák Mac Baren Original Choice 40g

Typ: Tabák Mac Baren Original Choice 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: Mac Baren g, Obsah nikotinu: 40, Další informace: velmi slabý tabák, lehce aromatizovaný, Upozornění: Je namíchán z virginského tabáku ze Severní Karolíny a z jemného Burley tabáku z Tennessee tak, aby byla vytvořena jemná a přírodní chuť.Řez: Loose Cut (kyprý řez)Provonění místnosti: málo výraznéTabáky ve směsi: Burley Virginia Black Cavendish

Více informací

Roll4You Dutinky Vážka 250ks

Výrobce: Roll4You, s.r.o., Množství: 250ks, Další informace: Dutinky Vážka 250ks jsou skvělé dutinky za skvělou cenu a od skvělého českého výrobce - Olšanských papíren!Krabička: 250 dutinekRozměr dutinky: 8 x 83 mmDélka filtru: 15 mm.

Více informací

Roll4You Tabatěrka Vážka

Výrobce: Roll4You, s.r.o., Další informace: Kožená tabatěrka Vážka je vhodný pomocník pro každého baliče cigaret. Tato praktická kapsa obsahuje 2x uzavíratelný prostor zipem a prostor pro papírky. Vyrobeno z kvalitní kůže. Stylový doplněk k papírkům a filtrům Vážka!Rozměry: 168 x 95 x 15 mm.

Více informací

SHANTI Šlukovka Skleněnka cigaretový náústek

Výrobce: ATC distribution s. r. o., Další informace: Nejrozšířenější a nejprodávanější tenkostěnná čirá skleněnka s krátkým náustkem a rozšířeným kotlíkem.typ skleněnka 8 cm o6 mm.Takto různě je nazývána jedna a tatáž kuřácká potřeba. V klasické podobě se jedná většinou o průhledný, nebo různě zbarvený dutý kousek ze skla, který je dlouhý asi 9 cm a délkou se podobá standardní cigaretě. Trubička má průměr kolem 4 mm u rozšíření má kolem 8-9 mm. Konec trubičky je mírně zúžen. Toto rozšíření je p...

Více informací

Sunray Zapalovač 10-20 MINI STA

Typ: Plynový, Výrobce: SUNRAY TRADING, S.L., Další informace: Plastový plnitelný zapalovač, který můžete opakovaně plnit libovolnými druhy plynů do zapalovačů., Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před sluncem, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.

Více informací

TTI Filtr Cigaretový Mascotte Extra Slim 150ks

Výrobce: TTI, s.r.o., Množství: 150ks, Další informace: Na prodloužení cigarety, její lepší držení a filtraci můžete používat Extra Slim Filtry MASCOTTE v sáčku po 150 ks.Jedná se o tenké vatové filtry o průměru 5,3mm, které se používají při balení tabáku do cigaretových papírků.Délka filtru je běžných 15mm.

Více informací

TTI Rolovačka Mascotte

Výrobce: TTI, s.r.o., Další informace: Plastová rolovačka Mascotte, pro vlastní balení cigaret z papírků a tabáku.

Více informací

Velta Plnička Dutinek Aska

Výrobce: Velta Plus EU s.r.o., Další informace: Ruční plnička vhodná na přípravu klasických cigaret v pohodlí domova. Vyrobena z tvrzených plastů.

Více informací

Zippo Benzín do Zapalovačů Fluid 125ml

Množství: 125ml, Další informace: Originální benzín do zapalovačů Zippo. Synteticky vyráběná, vysoce kvalitní náplň do Zippo zapalovačů, bez rakovinotvorného benzenu, nezapáchá. S touto originální náplní je zaručena deklarovaná větruodolnost zapalovačů.Používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace na obalu výrobku., Upozornění: Klasifikace látky nebo směsi podle nařízení ES 1272/2008: Směs je klasifikována jako nebezpečná.Flam. Liq. 2 - H225 Vysoce hořlavá k...

Více informací

Zippo Kamínky do Zapalovačů Flint

Výrobce: ATC distribution, Množství: 6ks, Další informace: Originální kamínky do benzínových zapalovačů Zippo. V zásobníku je 6 ks kamínků.

Více informací

ATC Zapalovač jednorázový s pojistkou

Typ: jednorázový, Výrobce: ATC distribution s. r. o., Množství: 50ks, Další informace: Klasický plastový zapalovač bez možnosti opětovného plnění. Zapalovač je naplněn plynem s dostatečnou výdrží. Pro zažehnutí plamene se používá otočné kolečko s křesacím kaménkem. S dětskou pojistkou.Horní část zapalovače je stříbrná s černým plastem. Zapalovač je vybaven regulátorem plamene.(+;-) Zapalovače jsou dodávány v různém barevném provedení., Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slune...

Více informací

Clipper Filtr cigaretový Extra Slim 5,5mm 165ks

Další informace: Průměr 5,5 mm, délka 15 mm165 ks filtrů v krabičceExtra slabý průměr filtru pro užší cigaretu.Výhodný způsob balení pro jednodušší použití.

Více informací

Clipper Filtr cigaretový Extra Slim Menthol 5,5mm 120ks

Další informace: Průměr 5,5 mm, délka 15 mm120 ks filtrů v krabičceFiltry s mentolovou příchutíExtra slabý průměr filtru pro užší cigaretu.Výhodný způsob balení pro jednodušší použití.

Více informací

Clipper Filtr cigaretový Regular 8mm 100ks 30/BAL

Další informace: Průměr 8 mm, délka 15 mmFiltry mají stejnou délku a průměr jako cigarety s vyráběným filtrem.

Více informací

Clipper Filtr cigaretový Slim 6mm 120ks 34/BAL

Další informace: Průměr 6 mm, délka 15 mm120 ks filtrů v sáčkuFiltry mají stejnou délku jako cigarety s vyráběným s filtrem a střední tloušťku.

Více informací

Clipper Papírky Black Ultra Thin KS Slim

Množství: 50 ks, Další informace: 33 papírků v knížečcePapírky 110x44 mmGramáž 13 g/m2Ultra slabý hořící papír. Široká plocha na balení s maximálním komfortem.

Více informací

Clipper Papírky Blue Ultra Thin Regular

Množství: 50 ks, Další informace: 50 papírků v knížečcePapírky 70x37 mmGramáž 17,5 g/m2Tenký papírek, pomalé hoření. Tento pomalu hořící papírek je ideální kombinací ultra slabého a silného papírku.

Více informací

Clipper Zapalovač CMP11R

Zapalovač Clipper CMP11R Lava+Giftbox

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač CP22RH

Popis: Clipper CP 22 MIKRO, Výrobce: Clipper, Typ: kamínkový plnitelný zapalovač, Materiál: zapalovač z nylonu (plast), Rozměry: v 6,3 cm, Další informace: V prodeji celé BALENÍ 24 zapalovačů, mix potisků.Zapalovače CLIPPER jsou fenomén: mají svůj jedinečný design, inovativní materiály a originální potisky. Ty jsou vyráběny pouze v limitovaném množství a proto se po celém světě strhla lavina CLIPPERMÁNIE a sbírají se.Samozřejmě ale zejména plní svůj účel zapalovače a protože jsou plněné isobuta...

Více informací

Clipper Zapalovač FCP22RH

Zapalovač Clipper FCP22RH Metal Cover Peace Symbols

Více informací
od 1 362 Kč
Koupit nejlevněji

Clipper Zapalovač Minitube

Zapalovač Clipper Minitube Color Leaves

Více informací

COLIBRI Zapalovač Belmont LI200C8 Blue+Matt Black

Výrobce: Colibri, Typ: doutníkový, Rozměry: 5,7 cm, 3 cm, 1,4 cm, Další informace: Elegantní zapalovač COLIBRI BELMONT:snadné jednočinné zapalováníplamen stabilní i na větruZapalovače COLIBRI zaručují vysokou kvalitu, moderní design a inovativní materiály.

Více informací

DANCZEK Tabák Alsbo Black 40g

Typ: Tabák Alsbo Black 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Obsah nikotinu: 40, Upozornění: Alsbo Black je vyvážený dýmkový tabák, podobný tabákům Skandinavik Mixture nebo Mc Baren Mixture.

Více informací

DANCZEK Tabák Borkum Riff Bronze 40g

Typ: Tabák Borkum Riff Bronze 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Obsah nikotinu: 40, Další informace: středně slabý tabák, středně aromatizovaný, Upozornění: Tabák Borkum Riff Bronze (dříve Whiskey) je směs Virginie a Burley, která je ochucena o aroma výborné osmileté Kentucky Bourbon Whiskey. Tento tabák má jedinečnou chuť.Řez: Loose Cut (kyprý řez)Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací

DANCZEK Tabák Borkum Riff Ruby 40g

Typ: Tabák Borkum Riff Ruby 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Obsah nikotinu: 40, Další informace: středně slabý tabák, středně aromatizovaný, Upozornění: Tabák Borkum Riff Ruby (dříve Cherry) je kombinací tmavých tabáků Kentucky a Burley s lehkým tabákem Bright Virginia. Tento Cherry Cavendish má aroma třešní a vanilky. Jedná se o velice oblíbený tabák. Řez: Loose Cut (kyprý řez)Provonění místnosti: středně výrazné

Více informací

DANCZEK Tabák Skandinavik Mixture 40g

Typ: Tabák Skandinavik Mixture 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: Orlik g, Obsah nikotinu: 40, Další informace: slabý tabák, lehce aromatizovaný, Upozornění: Směs má základ v hebkém černém tabáku Black Cavendish. K němu je přimíchaná kontrastně světlá Virginie a trocha jemného Burley. Směs zaujme kombinací barev už na pohled, co teprve jemnou chutí? Dokonalý zážitek je umocněný lehkou karamelovou příchutí a stopou mandlí. Kouř provází jemné nevtíravé aroma, které kouř provází. Řez: Loose...

Více informací

Dover Dutinky 250ks+25ks

Další informace: Cigaretové dutinky určené k výrobě cigaret.

Více informací

FORTIS Dusátko - Nacpávač Dýmek

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o., Další informace: Kovový Dýmkový nacpávač třídílný, napomáhá k udusání tabáku do dýmky.

Více informací

FORTIS Filtr Cigaretový OCB Regular 100ks

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o., Množství: 100ks, Další informace: Jsou klasické cigaretové vatové filtry, tloušťky filtrů je jako tloušťka běžných cigaret 8mm, balené v sáčku.

Více informací

FORTIS Filtr Cigaretový OCB Slim 120ks

Výrobce: Fortis - DB, s.r.o., Množství: 100ks, Další informace: Cigaretové filtry OCB Long Slim. Long filtry jsou o 5mm delší (20mm) oproti 15mm délky klasického slim filtru. Průměr 6 mm vatového filtru. Díky jejich délce ušetříte při balení svých cigaret a více si vychutnáte příjemný pocit při kouření.

Více informací

FORTIS Papírky OCB Rolls 24ks

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Množství: 24ks, Další informace: Revoluce na trhu s cigaretovými papírky. Nejtenčí, nejlehčí a nejprůhlednější papírky na světě. Užijte si hmotnost pouze 10g/m2. Délka 4m, šířka 44mm. Materiál len.

Více informací

FORTIS Papírky OCB Rolls Mini 24ks

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Množství: 24ks, Další informace: Rolovací papírky OCB Rolls Mini - velmi tenký papír, délka 4m, šířka 36mm.

Více informací

FORTIS Papírky OCB Slim Premium

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Množství: 50ks, Další informace: OCB Slim Premium KS jsou nejprodávanější dlouhé papírky na našem trhu. Jsou rýžové, ultra tenké, lepící část je z přírodní arabské gumy.

Více informací
od 1 195 Kč
Koupit nejlevněji

FORTIS Rolovačka OCB Kovová

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Další informace: OCB Balička je kovová nastavitelná balička na krátké papírky.

Více informací

FORTIS Rolovačka OCB Plastová

Výrobce: Fortys-DB, s.r.o., Další informace: OCB Balička plastová je klasická balička na krátké papírky vyrobena z kvalitního tvrzeného plastu.

Více informací

IT Dutinky P&S Black 100ks 5/BAL

Výrobce: IMPERIAL TOBACCO CR, s.r.o., Množství: 100ks, Další informace: Dutinky P&S 100ks jsou klasické dutinky na plnění vlastních cigaret. Doplňují řadu stejnojmenných cigaretových tabáků.

Více informací

IT Dutinky P&S Black 250ks 4/BAL

Výrobce: IMPERIAL TOBACCO CR, s.r.o., Množství: 250ks, Další informace: Dutinky P&S 250ks jsou klasické dutinky na plnění vlastních cigaret. Doplňují řadu stejnojmenných cigaretových tabáků.

Více informací

MOSTEX Filtr Dýmkový Stanwell 10ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o., Množství: 10ks, Další informace: Celokeramické filtry do dýmky, 9mm. Uhlíkový filtr do dýmky je vyroben z nechlorovaného filtrového papíru a je naplněn aktivním uhlím. Dýmkové filtry Stanwell mají velmi dobré absorpční schopnosti, výborně zachycují dehet z kondezátu a další škodliviny z tabáku. Tyto filtry do dýmky vám dopřejí suché a chladné kouření.

Více informací

MOSTEX Filtr Dýmkový Vauen 10ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o., Množství: 10ks, Další informace: Uhlíkový filtr je vyroben z bílého nechlorovaného, savého, filtrového papíru, který je naplněn aktivním uhlím, které nemá žádnou nežádoucí vůni ani příchuť. Tento filtr Vám proto zaručí chladné a suché kouření. Má výborné absorpční schopnosti, zachycuje dehet z kondenzátu a další škodliviny z tabáku a současně také pohlcuje určité procento nikotinu při kouření. Filtr se zasouvá vždy keramikou směrem k hlavičce a modrou plast...

Více informací

MOSTEX Filtr Dýmkový Vauen 40ks

Výrobce: Mostex import-export s.r.o., Množství: 40ks, Další informace: Uhlíkový filtr je vyroben z bílého nechlorovaného, savého, filtrového papíru, který je naplněn aktivním uhlím, které nemá žádnou nežádoucí vůni ani příchuť. Tento filtr Vám proto zaručí chladné a suché kouření. Má výborné absorpční schopnosti, zachycuje dehet z kondenzátu a další škodliviny z tabáku a současně také pohlcuje určité procento nikotinu při kouření. Filtr se zasouvá vždy keramikou směrem k hlavičce a modrou plast...

Více informací

MOSTEX Smoking King Size Brown 110mm

Výrobce: DanCzek Teplice a.s., Množství: 55ks, Další informace: Pomalu hořící papírky s vodoznakem Smoking, ultratenké z průsvitného papíru. 100% přírodní rostlinná guma, bez barviv nebo jiných přísad.Rozměry: 44 x 110 mm množství: 33 listů na brožurugramáž: 13 gr / m2.

Více informací

MOSTEX Tabák Mac Baren Mixture 50g

Typ: T dýmkový Mac Baren Mixture 50g, Výrobce: dýmkový tabák, Obsah nikotinu: 50, Další informace: slabý tabák, lehce aromatizovaný, Upozornění: Virginské, Burley a Cavendish tabáky dávají velice vyváženou a oblíbenou, lehce aromatickou směs. Jeden z nejpopulárnějších tabáků.Řez: Loose cut Tabák vhodný k zakuřování dýmky.

Více informací

MOSTEX Tabák Mac Baren Supreme Choice 40g

Typ: Tabák Mac Baren Supreme Choice 40g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: Mac Baren g, Obsah nikotinu: 40, Další informace: slabý tabák, výrazně aromatizovaný, lehká chuť, Upozornění: Tabák Supreme (Cherry) Choice je namíchán ze zlaté Virginie, Cavendishe a Burley a je obohacen o aroma třešní. Tento tabák je velice jemný a proto vhodný i pro začínající kuřáky dýmky. Řez: Loose Cut (kyprý řez)Provonění místnosti: velmi výrazné

Více informací

MOSTEX Tabák Mac Baren Virginia No.1 50g

Typ: Tabák Mac Baren Virginia No.1 50g SO, Výrobce: dýmkový tabák, Množství: Mac Baren g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: slabý tabák, Lehce aromatizovaný, Upozornění: Tabáková směs obsahuje pouze pečlivě vybrané a vyzrálé Virginie v různých odstínech. Při výrobě se plátky tabáku nacupují a díky tomu si uchovají své nejlepší vlastnosti. Tabák se dobře plní a hladce prohořívá, produkuje bohatý dým. Chuť je přírodní a jemně nasládlá, aroma velmi mírné.Řez: Ready Rubbed)Provonění místnosti: m...

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Black Balls 50g

Typ: Tabák Moassel Black Balls 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Množství: Moassel g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: rybízová chuť, Upozornění: Tabáky do vodní dýmky Janet El Fawakeh od firmy Moassel s příchutí rybízu, patří mezi tabáky vysoké kvality naložené v extra sladkých melasách. Tabáky Moassel pocházejí až z daleké Indie.Tyto tabáky se vyznačují svou vysokou dýmovitostí, která Vás jistě nadchne a předčí vaše očekávání.

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Exotic Mix 50g

Typ: T Moassel Exotic Mix 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Obsah nikotinu: 50, Další informace: spíše silnější tabák s vysokou dýmovitostí, Upozornění: Tabák velmi vysoké kvality naložený v extra sladkých melasách, původem z Indie.

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Red Pip 50g

Typ: Tabák Moassel Red Pip 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Množství: Moassel g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: višňová chuť, Upozornění: Tabáky do vodní dýmky Janet El Fawakeh od firmy Moassel s příchutí višní, patří mezi tabáky vysoké kvality naložené v extra sladkých melasách. Tabáky Moassel pocházejí až z daleké Indie.Tyto tabáky se vyznačují svou vysokou dýmovitostí, která Vás jistě nadchne a předčí vaše očekávání.

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Redhaven 50g

Typ: Tabák Moassel Redhaven 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Množství: Moassel g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: broskvová chuť, Upozornění: Tabáky do vodní dýmky Janet El Fawakeh od firmy Moassel s příchutí Broskve, patří mezi tabáky vysoké kvality naložené v extra sladkých melasách. Tabáky Moassel pocházejí až z daleké Indie.Tyto tabáky se vyznačují svou vysokou dýmovitostí, která Vás jistě nadchne a předčí vaše očekávání.

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Two Colors 50g

Typ: T Moassel Two Colors 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Obsah nikotinu: 50, Upozornění: Jemný indický tabák do vodní dýmky s příchutí jablka.

Více informací

MOSTEX Tabák Moassel Yellow Croissant 50g

Typ: Tabák Moassel Yellow Croissant 50g SO, Výrobce: tabák do vodní dýmky, Množství: Moassel g, Obsah nikotinu: 50, Další informace: banánová chuť, Upozornění: Tabáky do vodní dýmky Janet El Fawakeh od firmy Moassel s příchutí banánu, patří mezi tabáky vysoké kvality naložené v extra sladkých melasách. Tabáky Moassel pocházejí až z daleké Indie.Tyto tabáky se vyznačují svou vysokou dýmovitostí, která Vás jistě nadchne a předčí vaše očekávání.

Více informací

Raw nebělené klasické papírky Connoisseur Kingsize s filtry

Nebělené klasické rolovací papírky Kingsize Slim s filtry. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy. 24 kusů v balení.

Více informací

Raw nebělené klasické papírky Connoisseur velikosti 1 ? s filtry

Nebělené klasické rolovací papírky velikosti 1 ¼ s filtry. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy.

Více informací

Raw Nebělené klasické papírové King Size ruličky

Nebělené klasické papírové King Size ruličky. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy. 3 metry v balení.

Více informací

Raw nebělené Masterpiece Kingsize ruličky

Nebělené klasické Masterpiece King Size ruličky s předbalenými filtry. Vyrobeno ze surových rostlin a z přírodní stromové mízy. 3 metry v balení + 30 předbalených filtrů.

Více informací