Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Zuru Robo ryba svítící

Zuru Robo ryba svítící

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Roboryba svítící - Duhovka Skvělá robotická ryba je vybavena speciálními senzory, díky nimž plave jako živá. Umí se potápět, měnit směr i rychlost a pohybovat ocasní ploutví. Pohybový mechanismus se aktivuje ponořením ryby do vody. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. ROBORYBA SE AKTIVUJE SAMA VE VODĚ ZRYCHLUJE OTÁČÍ SE POTÁPÍ SE PLAVE ZE STRANY NA STRANU SVÍTÍCÍ Technologie v pohybu ...

Všechny nabídky pro Zuru Robo ryba svítící

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Zuru Robo ryba svítící

Roboryba svítící - Duhovka
Skvělá robotická ryba je vybavena speciálními senzory, díky nimž plave jako živá. Umí se potápět, měnit směr i rychlost a pohybovat ocasní ploutví. Pohybový mechanismus se aktivuje ponořením ryby do vody. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
ROBORYBA SE AKTIVUJE SAMA VE VODĚ
ZRYCHLUJE
OTÁČÍ SE
POTÁPÍ SE
PLAVE ZE STRANY NA STRANU
SVÍTÍCÍ
Technologie v pohybu
Tento druh svíticích roboryb je skvělá ukázka vývoje hraček nejen pro děti ale i pro dospělé. Roboryba obsahuje dvě baterie typu LR44, které jí dodávají dostatek výkonu potřebnou k plavání pod vodou. Senzory rozeznávají naklonění, polohu roboryby a neustále jí drží v přesné pozici. Navíc senzory předávají informace motorové jednotce, která pohání ploutev svíticí roboryby tak, aby její pohyb ve vodě byl co nejreálnější. Motor na základě vyhodnocení senzorů předává ploutvi různé druhy pohybu, díky kterým dokáže roboryba plavat nejenom doleva, doprava, ale taktéž nahoru a dolů.
Senzory roborybě posílají informace, že narazila například na stěnu, a roboryba okamžitě změní směr. Pokud navíc vypnete světlo v místnosti, dioda v roborybě dokáže rozehrát světelnou hru pod hladinou. Pokud máte svíticích roboryb více, různě pohybující se světla pod vodou dokážou rozehrát opravdu fantastickou světelnou show.
Roboryba obsahuje senzory okolního prostředí a jakmile jí hodíte do vody, začne sama okamžitě plavat. V momentě kdy roborybu z vody vyndáte, roboryba se sama zcela automaticky vypne. Díky tomu je její použití opravdu dětskou hrou a není tak problém svěřit roborybu například dětem při večerním koupání. Roboryba je vyrobená z měkčeného plastu, nehrozí tedy žádné poranění.
Nekončící zábava
Roborybu můžete hodit do vany, bazénu či jiné nádoby. Jakmile se dotkne vody, okamžitě se díky senzorům probudí a začne plavat. Překvapte svojí rodinu a ukažte jim, kde všude dokáže roboryba plavat.
Technické specifikace:...

Parametry Zuru Robo ryba svítící

Výrobce Zuru
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: