Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  WowWee Chi

WowWee Chip

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 499 Kč
Porovnat 3 obchody
WowWee CHiP Robotická hračka budoucnosti, která se snadno ovládá pomocí gest či mobilního telefonu. WowWee CHiP je roztomilé štěně s pokročilými senzory a inteligentním příslušenstvím. Toto laskavé štěně je velmi inteligentní, vždy při vědomí a připravené si hrát. Díky algoritmům umělé inteligence má adaptivní osobnost a učí se novým věcem. Robotické štěně CHiP následuje příkazy a přízpůsob...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 5 499 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro WowWee Chip

Popis WowWee Chip

WowWee CHiP
Robotická hračka budoucnosti, která se snadno ovládá pomocí gest či mobilního telefonu.
WowWee CHiP je roztomilé štěně s pokročilými senzory a inteligentním příslušenstvím. Toto laskavé štěně je velmi inteligentní, vždy při vědomí a připravené si hrát. Díky algoritmům umělé inteligence má adaptivní osobnost a učí se novým věcem. Robotické štěně CHiP následuje příkazy a přízpůsobuje se podle Vašich preferencí. K tomu je ještě vybaven technologiemi BeaconSense a GestureSense.
Navíc WowWee CHiP obsahuje chytré příslušenství. Smartband je chytrý náramek, díky kterému Vás CHiP rozpozná a následuju. Smartball je chytrý míček a CHiP Vám ho rychle přinese zpět. Když je CHiP skoro vybitý a v blízké vzdálenosti od postele Smartbed, automaticky dojede do své chytré postele a začne se nabíjet. Mecanum kola umožňují CHiPovi rychlý, všesměrný pohyb napříč různými typy podlah.
Balení obsahuje:
Robotické štěňárko CHiP
Smartband chytrý náramek
Smartball chytrý míček
Smartbed chytrá postýlka

Parametry WowWee Chip

Výrobce WowWee
Věk 8

Podobné produkty

Podobné fráze: