Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  WowWee Chi

WowWee Chip

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 490 Kč
WowWee CHiP Robotická hračka budoucnosti, která se snadno ovládá pomocí gest či mobilního telefonu. WowWee CHiP je roztomilé štěně s pokročilými senzory a inteligentním příslušenstvím. Toto laskavé štěně je velmi inteligentní, vždy při vědomí a připravené si hrát. Díky algoritmům umělé inteligence má adaptivní osobnost a učí se novým věcem. Robotické štěně CHiP následuje příkazy a přízpůsob...

Všechny nabídky pro WowWee Chip

Doprava: 79 Kč
= 3 569 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis WowWee Chip

WowWee CHiP
Robotická hračka budoucnosti, která se snadno ovládá pomocí gest či mobilního telefonu.
WowWee CHiP je roztomilé štěně s pokročilými senzory a inteligentním příslušenstvím. Toto laskavé štěně je velmi inteligentní, vždy při vědomí a připravené si hrát. Díky algoritmům umělé inteligence má adaptivní osobnost a učí se novým věcem. Robotické štěně CHiP následuje příkazy a přízpůsobuje se podle Vašich preferencí. K tomu je ještě vybaven technologiemi BeaconSense a GestureSense.
Navíc WowWee CHiP obsahuje chytré příslušenství. Smartband je chytrý náramek, díky kterému Vás CHiP rozpozná a následuju. Smartball je chytrý míček a CHiP Vám ho rychle přinese zpět. Když je CHiP skoro vybitý a v blízké vzdálenosti od postele Smartbed, automaticky dojede do své chytré postele a začne se nabíjet. Mecanum kola umožňují CHiPovi rychlý, všesměrný pohyb napříč různými typy podlah.
Balení obsahuje:
Robotické štěňárko CHiP
Smartband chytrý náramek
Smartball chytrý míček
Smartbed chytrá postýlka

Parametry WowWee Chip

Výrobce WowWee
Věk 8

Podobné produkty

Podobné fráze: