Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Wonder Pack Dash

Wonder Pack Dash

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Roboti Wonder Dash a Dot Wonder Dash a Dot jsou opravdoví roboti, které jsou po vybalení z krabice ihned nabité a připravené ke hře. Interaktivně reaguje na prostředí a na vaše příkazy. Pořiďte svým dětem robota Wonder Dash, který vás překvapí svými schopnostmi.  Programování a robotika Pro roboty Wonder Dash a Dot jsou připravené aplikace, které si snadno nainstalujete...

Všechny nabídky pro Wonder Pack Dash

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Wonder Pack Dash

Popis produktu
Roboti Wonder Dash a Dot
Wonder Dash a Dot jsou opravdoví roboti, které jsou po vybalení z krabice ihned nabité a připravené ke hře. Interaktivně reaguje na prostředí a na vaše příkazy. Pořiďte svým dětem robota Wonder Dash, který vás překvapí svými schopnostmi. 
Programování a robotika
Pro roboty Wonder Dash a Dot jsou připravené aplikace, které si snadno nainstalujete na chytrý telefon nebo tablet. Robot Wonder Dash a Dot společně s aplikací vás zábavnou a zajímavou formou zasvětí do programování a robotiky. Aplikace jsou postavené tak, aby ji mohli lehce použít i předškoláci, tedy děti bez schopnosti číst, ale i dospěláci, kteří se rozhodli přijít na chuť programování. 
Nejen hračka
Měňte povahu robotů, učte je řešit různé úlohy, ovládejte jejich pohyby. To vše a mnohem více bude velmi jednoduché pro vás i pro vaše dítě. S robotem Wonder Dash a robotem Dot zažijete spoustu zábavy! Není to ale jen hračka pro pobavení, ale také efektivní didaktická pomůcka. Rozvíjí logické myšlení, pomůže vám pochopit principy kybernetiky a pomůže vám s rozvojem vašich dětí.
 
Mnoho příslušenství
Wonder Pack obsahuje kromě obou robotů Dash a Dot navíc spoustu dalšího příslušenství, která rozšiřují možnosti zábavy a výuky kybernetiky,

Parametry Wonder Pack Dash

Výrobce Wonder
Věk 5

Podobné produkty

Podobné fráze: