Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Orbotix Sphero BB

Orbotix Sphero BB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Sphero BB-8™ Droid™ Ahoj, jsem BB-8™ Droid™ ovládaný aplikací. Pojďme si hrát. Mám svou autentickou osobnost i pohyby a pobavím tě celou škálu výrazů a nálad. Můžeš mě ovládat, nechat prozkoumávat okolí, nebo vytvářet a prohlížet holografické nahrávky. Budu tvůj kamarád a zažijeme spolu spoustu legrace. Mám svou vlastní osobnost Budu ti naslouchat a reagovat na tvůj hlas. O...

Všechny nabídky pro Orbotix Sphero BB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Orbotix Sphero BB

Popis produktu
Sphero BB-8™ Droid™
Ahoj, jsem BB-8™ Droid™ ovládaný aplikací. Pojďme si hrát. Mám svou autentickou osobnost i pohyby a pobavím tě celou škálu výrazů a nálad. Můžeš mě ovládat, nechat prozkoumávat okolí, nebo vytvářet a prohlížet holografické nahrávky. Budu tvůj kamarád a zažijeme spolu spoustu legrace.
Mám svou vlastní osobnost
Budu ti naslouchat a reagovat na tvůj hlas. Odhalím ti svou adaptivní osobnost, která se bude vyvíjet a ukazovat své jedinečné postoje podle naší komunikace. Pojďme spolu objevovat svět Star Wars.
Jsem šikula
Nahrajeme spolu virtuální holografická videa a budeme si je přehrávat. To bude sranda. Nebo mě můžeš nechat prozkoumat okolí a já budu „hlídat“. Objevím tvůj svět.
Připravte si svůj iOS nebo Android
Můžu komunikovat se smartphony a tablety s operačními systémy Android a iOS pomocí technologie Bluetooh Smart až do vzdálenosti 30 metrů. Zažijeme nekonečnou a ničím omezenou zábavu. Připrav si svůj smartphone a vyrazíme čelit novým, dosud neobjeveným zážitkům.
Klíčové vlastnosti
Sphero BB-8™ Droid™ je robot ovládaný aplikací, kterého znáte v originální podobě z nového dílu hvězdné ságy Star Wars. Robota můžete ovládat smartphony a tablety s operačními systémy Android a iOS pomocí připojení Bluetooth Smart až na vzdálenost 30 metrů. Vestavěná baterie vydrží až 60 minut provozu a nabíjení probíhá bezdrátově, pomocí základny s indukčním nabíjením.

Parametry Orbotix Sphero BB

Výrobce Sphero
Věk 14

Podobné produkty

Podobné fráze: