Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Hexbug Pavouk

Hexbug Pavouk

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis hračky HEXBUG Pavouk HEXBUG Pavouk je nejmladším mikrorobotem a je ovládán infračerveným paprskem. Unikátní mechanismus věrně napodobuje pohyb pavouka. Otáčení o 360 stupňů a pohyb lze řídit ovladačem s IR paprskem. Dvoukanálový ovladač umožňuje řídit pohyb 2 různých pavouků a můžete tak uspořádat závody mikrorobotů! Výběr z 5 barevných variant. Do objednávky v poznámce prosím uveďte ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hexbug Pavouk

Popis Hexbug Pavouk

Proděti.cz píše:

Robotický bojový pavouk a jeho futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se pavouk nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové HEXBUG brouky - pavouky nebo tarantule.
Unikátní pohyb robota je řízen IR ovladačem.
Pomocí ovladače též ovládáte střelbu LED puškou s realistickými zvuky.
Rozsah dosahu paprsku je 0,1 - 1,5 metru.
Pavouk má počítadlo zásahů a při souboji dojde po několika zásazích k dočasné deaktivaci poraženého protivníka.
Čtyřkanálový ovladač umožňuje ovládat současně více pavouků.
Při souboji až 4 bojových brouků HEXBUG (pavouků nebo tarantulí) musí být každý robot ovládán svým ovladačem s nastavením kanálu 1, 2, 3 nebo 4.
Při soubojích dochází k dočasné deaktivaci protivníka po určité počtu zásahů: při střelbě pavouka na pavouka: 7x, při střelbě tarantule na tarantuli: 5x, při střelbě tarantule na pavouka: 4x a při střelbě pavouka na tarantuli: po 9 zásazích.
Spárování ovladače s pavoukem dochází automaticky při prvním vyslání signálu ovladače.
Robot je napájen bateriemi 3xAG13, ovladač 2xAG13 (v balení).
Doporučený věk: 8+

MALL.CZ píše:

Robotický pavouk je nejmladším členem v mikrorobotickém světě Hexbug. Pavouk je ovládán infračerveným paprskem. Unikátní mechanismus věrně napodobuje pohyb pavouka. Otáčení o 360° a pohyb lze řídit ovladačem s IR paprskem.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Pavouk HexBug má hlavu, která se může otočit o 360 stupňů. Pomocí dvoukanálového dálkového ovládání (kanál A a B) se pavouk pohybuje směrem dopředu a dozadu nebo otáčí hlavou o 360 stupňů. Skutečná zábava nastane, když se setkají dva pavouci. Otočná hlava o 360 stupňů·Vč. dvoukanálového dálkového ovládání·Pro rozptýlení ve všední dny K dostání v různých barvách. Volba barvy při objednávce není možná. Baterie jsou součástí dodávky.

Alza.cz píše:

Mikrorobot na dálkové ovládání, střílí paprskem na ostatní pavouky, doporučený věk od 8 let
 Nový, vylepšený pavouk HEXBUG, tentokrát bojový, který může paprskem střílet pomocí LED pušky s realistickým zpětným rázem a futuristickými zvuky. Po 10 zásazích je pavouk deaktivován a poražen. Dosah střílecího paprsku 0,1 - 1,5 metru, dosah dílkového ovladače 5 metrů. Mikrorobot HEXBUG přichází na scénu v nové, vylepšené verzi. Modrý bojový pavouk je tady, aby porazil všechny své soupeře široko daleko. Pavouk je standardně dálkově ovládaný a dokáže se pohybovat všemi směry., Navíc však sám může paprskem střílet pomocí LED pušky s realistickým zpětným rázem a futuristickými zvuky. IR dálkový ovladač má dosah až metrů, paprsek, jímž pavouk střílí, má rozsah Otáčení pavouka o 360 stupňů je 0,1 - 1,5 metru. Velkým bonusem je přítomnost počítadla zásahů na těle pavouka, po 10 zásazích je pavouk poražen - deaktivován a jeho restart je možný pouze zmáčknutím tlačítka....

Bambule Království hraček píše:

Vylepšená verze HEXBUG pavouka! Futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se pavouk nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí paprskem na ostatní pavouky. Šestinohý pavouk má 360-stupňové řízení IR ovladačem a otočnou hlavu s LED puškou s realistickým zpětným rázem a futuristickými zvuky. Rozsah dosahu paprsku je 0,1 – 1,5 metru. Pavouk má počítadlo zásahů a při souboji dojde po 7 zásazích k deaktivaci poraženého pavouka. Čtyřkanálový ovladač umožňuje ovládat současně více pavouků. Při souboji (až 4) pavouků musí být každý ovládán svým ovladačem s nastavením kanálu 1, 2, 3 nebo 4. Spárování ovladače s pavou- kem dochází automaticky při prvním vyslání signálu ovladače. Pavouk je napájen bateriemi 3×AG13, ovladač 2×AG13 (v balení).

Parametry Hexbug Pavouk

Výrobce Hexbug
Věk 8

Podobné produkty

Podobné fráze: