Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Fur Real Friends Hasbro jednorožec Starlily Starlily, váš magický jednorožec. Starlily je vaše nejlepší kamarádka. Má několik senzorů, pohlaďte ji a uvidíte jak na vás bude reagovat. Miluje, když ji řeknete cokoliv, Starlily vás totiž poslouchá. Funkce: * Pohybuje hlavičkou doleva a doprava. * Umí i krásně pohybovat kopýtkem jako by se chtěla rozběhnout. * Vydává několik zvuků, při ...

Všechny nabídky pro Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Fur Real Friends Hasbro jednorožec Starlily
Starlily, váš magický jednorožec. Starlily je vaše nejlepší kamarádka. Má několik senzorů, pohlaďte ji a uvidíte jak na vás bude reagovat. Miluje, když ji řeknete cokoliv, Starlily vás totiž poslouchá.
Funkce:
* Pohybuje hlavičkou doleva a doprava.
* Umí i krásně pohybovat kopýtkem jako by se chtěla rozběhnout.
* Vydává několik zvuků, při nich se jí rozsvítí její roh.
* Úžasné je, že roh svítí několika barvami, zaleží totiž na tom, jak se právě Starlily cítí. Starlily je nejlepší kamarádkou i proto, že čím více ji mazlíte a objímáte, tím více vás má ráda.
* Její krásu zvýrazňují i velká pohybující se křídla nahoru a dolů.
* K večeru stejně jako vy začíná být unavená tak ji postavte na poličku a ona za chvilku usne. To poznáte, protože roztomile bude pohybovat nosíkem a pochrupovat.
* Jak ji ráno probudit, aby měla opět veselý den? Vezměte cukrovou jahůdku a přiložte ji k puse. To, že má hlad poznáte i tak, že její roh se rozsvítí zeleně. To, že ji jahůdka chutná, poznáte podle zvuků co při jídle vydává. A než si začnete hrát, nezapomeňte ji učesat její dlouho, barevnou hřívu.
* Jak si můžete hrát? Jednoduše, stáhněte si zdarma aplikaci "My magical Unicorn app". Aplikace vám nabídne několik možností her jako např. Sad cukrových jahůdek, Krystalovou jeskyni, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci taky uvidíte jak se Starlily cítí. Opět zde platí pravidlo, čím více si hrajete se Starlily a aplikací, tím více možností virtuální hry se vám otvírají.
Vhodné pro děti od 4 let.

Parametry Hasbro Fur Real Friends jednorožec Starlily

Výrobce Hasbro
Věk 4

Podobné produkty

Podobné fráze: