Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Chytré hračky  >  EP Line Robo želva

EP Line Robo želva

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna. Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Pozor. Do...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro EP Line Robo želva

Popis EP Line Robo želva

levnicek.cz píše:

Představujeme vám unikátní řadu vodních tvorů. Jakmile vhodíte vílu, rybu nebo želvu do vody, začnou díky jedinečnému senzoru sami plavat. Chvíli rychleji, chvíli pomaleji, chvíli doprava, chvíli do leva, chvíli přímo pod hladinou, chvíli u dna.
Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost i směr. Pozor. Dovede se pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako živá! Chodí a plave, možno nastavit různé rychlosti plavání. Oblíbený kamarád do vody i na souš, nasbírejte si svou mořskou rodinku plnou Roboželv a roboryb!
Vhodné pro děti od 3 let.

MALL.CZ píše:

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.

Alza.cz píše:

Interaktivní hračka plave a chodí, doporučený věk od 3 let
Robo Alive je robotická želva, která vás překvapí nejen autentickým zpracováním, ale také pohybem, který věrně kopíruje pohyby skutečné želvy! Umí chodit na suchu a dokonce i plavat ve vodě. Po 3 minutách plavání se sama zastaví. Chcete, aby znovu začala? Stačí zaklepat na akvárium a želvička znovu ožije! K jejímu fungování potřebujete dvě LR44 baterie, které jsou součástí balení, spolu s dvěma náhradními. Stačí tedy želvu vybalit a již nic nestojí v cestě tomu, abyste si s ní začali hrát. Vhodné pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti oranžové želvy Robo Alive Vhodné pro děti od 3 letSvítivě oranžová barvaRealistické zpracováníPlave a chodí jako skutečná želvaVydrží plavat 3 minuty a sama se zastavíPo zaklepání na akvárium ožije

CIPINO.CZ HRAČKY píše:

Robo želva se umí pohybovat jak na suchu tak i ve vodě, jakmile ji
vložíš do vody začne automaticky plavat a mění rychlost i směr, to vše
díky senzorům, které má. Robo želva je dostupná ve 3 barevných
provedeních. V BAMBULI nalezneš také roboryby a další robo
zvířátka.

ElektroCR píše:

Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou roboželvou. Jakmile ji
vhodíte do vody, začne sama plavat. Umí při plavání změnit rychlost
i směr. Pozor. Dovede se pohybovat i na suchu. Roboželva se pohybuje jako
živá! Po třech minutách ve vodě se sama zastaví. Zaklepejte na akvárko a
ona zase ožije.

Parametry EP Line Robo želva

Výrobce Ep Line
Věk 3

Podobné produkty

Podobné fráze: