Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  TomTom Runner 2 Cardio Small

TomTom Runner 2 Cardio Small

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 477 Kč
Porovnat 2 obchody
Vylepšený model Cardio se v první řadě pyšní integrovaným monitorem srdečního tepu, a tak může detailně monitorovat vaši aktivitu po celý den. Takovéto hodinky uvítají běžci, kteří si chtějí poměřovat svoje výkony a získávat motivaci pro další zlepšení. Běžte o závod sami se sebou! Podívejte se v reálném čase, jak na tom jste v porovnání se svou nejlepší nebo minulou aktivitou, a zlepšujte se. Na...

Všechny nabídky pro TomTom Runner 2 Cardio Small

Popis TomTom Runner 2 Cardio Small

Vylepšený model Cardio se v první řadě pyšní integrovaným monitorem srdečního tepu, a tak může detailně monitorovat vaši aktivitu po celý den. Takovéto hodinky uvítají běžci, kteří si chtějí poměřovat svoje výkony a získávat motivaci pro další zlepšení. Běžte o závod sami se sebou! Podívejte se v reálném čase, jak na tom jste v porovnání se svou nejlepší nebo minulou aktivitou, a zlepšujte se. Nastavte si cíl ve formě vzdálenosti, času nebo kalorií a podívejte se, jaký pokrok jste udělali v jednoduchém grafickém zobrazení na obrazovce. Sledujte vzdálenost a rychlost venku nebo na běžeckém pásu.
Integrované snímače monitorují rychlost a vzdálenost. Monitor srdečního tepu vám pomůže držet tempo v tréninkové zóně. Měření tepové frekvence probíhá přes LED diodu na spodní straně sporttesteru. Ta světlem odhalí krev pod kůží a následně elektrické senzory přesně vyhodnotí její proudění. Zapomeňte na rozměrné měřící pásy na hruď a připněte si jen hodinky, které vás nebudou omezovat a lze je mít stále s sebou. Nastavte si vhodnou úroveň srdečního tepu, kterou chcete udržovat. Sledujte aktuální zónu a přidejte nebo uberte ve svém úsilí. Grafické znázornění vám napoví, kolik času jste strávili v každé zóně.
Hodinky TomTom Runner jsou vodotěsné až do hloubky 50 metrů a připravené vyrazit s vámi do jakéhokoliv počasí. Displej je mimořádně odolný proti poškrábání, dostatečně velký a zachovává si dobrou čitelnost i na přímém slunci. Soustřeďte se stále jen na svou aktivitu díky vibračním upozorněním. Dostávejte upozornění na kilometry, kola nebo intervaly ve formě pípnutí nebo vibrací, které zaznamenáte, i když budete právě poslouchat hudbu. Jednoduché procházení menu zařídí intuitivní ovládání jedním tlačítkem.
Parametry a specifikace:Vhodné pro:
Halové běhání
Běhání venkuMěření:
Vzdálenost/ Kalorie
Tempo/ Rychlost
Srdeční tep (nelze během plavání)Čidla:
Snímač pohybu, kompas, optický monitor tepuFunkce:
Závod (minul...

Parametry TomTom Runner 2 Cardio Small

Výrobce Tomtom
Hmotnost 63g
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Snímač okolního osvětlení Ano
Snímač tepové frekvence Ano
GLONASS Ano
GPS Ano
Typ Hodinky

Podobné produkty

Podobné fráze: