Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  TomTom Multi-Spor

TomTom Multi-Sport

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Odolný sporttester pro měření výkonů v běhu, jízdě na kole a plavání. Velký grafický displej s rozlišením 144 x 168 bodů, jednoduché procházení menu jedním tlačítkem, grafický tréninkový partner, zóna tepové frekvence, vibrační upozornění, synchronizace, analýza a sdílení dat, vodotěsnost až do 5 m, podpora GPS a GLONASS, možnost připojení snímačů s technologií Bluetooth Smart, snímač srdečního t...

Všechny nabídky pro TomTom Multi-Sport

Popis TomTom Multi-Sport

Odolný sporttester pro měření výkonů v běhu, jízdě na kole a plavání. Velký grafický displej s rozlišením 144 x 168 bodů, jednoduché procházení menu jedním tlačítkem, grafický tréninkový partner, zóna tepové frekvence, vibrační upozornění, synchronizace, analýza a sdílení dat, vodotěsnost až do 5 m, podpora GPS a GLONASS, možnost připojení snímačů s technologií Bluetooth Smart, snímač srdečního tepu v balení.
Měřte své výkony v běhu, jízdě na kole a plavání s pomocí sportovních hodinek TomTom MultiSport. Sporttester vyniká vysokou odolností, mimořádně velkým displejem s vysokým rozlišením a jednoduchým procházením menu díky intuitivnímu ovládání jedním tlačítkem. Funkce Grafický tréninkový partner TomTom Vám usnadní dosažení tréninkových cílů. Získáte dokonalý přehled o informacích, které potřebujete, abyste mohli sledovat svůj pokrok a zvýšili výkon.
Promyšlená konstrukce pro sportovce
Zobrazení na extra velkém displeji s vysokým rozlišením a kontrastem zajistí okamžitý a dobře viditelný přehled o klíčových statistikách běhu, jízdy na kole a plavání. Displej navíc vyniká mimořádnou odolností proti poškrábání a nárazům, díky čemuž zůstane stále snadno čitelný. Hodinky TomTom Multi-Sport jsou vodotěsné až do hloubky 5 m / 5 atmosfér. Tenký design sporttesteru pohodlně sedí na všech velikostech zápěstí.
Praktické funkce pro trénink
Osobní tréninkový výkon okamžitě uvidíte díky funkci Grafický tréninkový partner a třem jedinečným grafickým tréninkovým režimům. Můžete si nastavit cíl ve formě vzdálenosti, času nebo kalorií a sledovat, jaký pokrok v tréninku jste udělali, v jednoduchém grafickém zobrazení na celé obrazovce. Funkce vibrační upozornění přináší ve formě pípnutí nebo vibrací upozornění na kilometry, kola nebo intervaly, můžete se tak soustředit pouze na svůj výkon. K dispozici máte také funkci porovnání aktuálního výkonu s výkony z minulosti a závodit s nimi, nebo si nastavit tréninkovou zónu tepové frekvence a sledovat jest...

Parametry TomTom Multi-Sport

Výrobce Tomtom
GLONASS Ano
GPS Ano
Pohotovostní doba 10dní
Typ Hodinky
Displej Ano
Bluetooth Ano
Snímač tepové frekvence Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: