Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  TCL MOVETIME MT10G

TCL MOVETIME MT10G

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 463 Kč
Porovnat 20 obchodů
ŠIKOVNÝ SPOLEČNÍK, KTERÝ PŘEKVAPÍ MOVETIME Smartwatch je šikovný společník pro každodenní úkoly. Můžete s ním volat, číst zprávy, pořizovat snímky a mnohem více přímo z vašeho zápěstí. Odpovídejte za běhu Příjem a vytáčení hovorů přímo z hodinek - není nic snažšího. Ovládání gesty Ovládejte svůj telefon jednoduchým gestem - otočte zápěstí, chcete-li přehrávat hudbu nebo pořizovat fotogra...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TCL MOVETIME MT10G

Popis TCL MOVETIME MT10G

TimKutil píše:

MOVETIME WiFi Watch: GPS tracker, 1,39-palcový AMOLED displej s 400 x 400 pixelů, Wi-Fi připojení, Bluetooth, je také možné použití pro hlasové hovory, protože hodinky mají reproduktor a mikrofon. Déle funkce jako rychlost, čas, kalorie, spánek atd.

KASA.cz píše:

ŠIKOVNÝ SPOLEČNÍK, KTERÝ PŘEKVAPÍ
MOVETIME Smartwatch je šikovný společník pro každodenní úkoly. Můžete s ním volat, číst zprávy, pořizovat snímky a mnohem více přímo z vašeho zápěstí.
Odpovídejte za běhu
Příjem a vytáčení hovorů přímo z hodinek - není nic snažšího.
Ovládání gesty
Ovládejte svůj telefon jednoduchým gestem - otočte zápěstí, chcete-li přehrávat hudbu nebo pořizovat fotografie.
Monitorujte své denní aktivity
Hodinky Vám budou monitorovat kroky, kalorie, spánek, notifikovat e-maily, sms a upomínky, umožní přijímat a vytáčet hovory.
Technická specifikace
Operační systém: vlastní
Váha: 50g
Rozměry: 48.2*42.2*10.7mm
Kompatibilita: Android 4.3 or IOS 8.0
DISPLEJ
Screening: AMOLED
1.39" (400*400)
Touch screen
Rozhraní
Wi-Fi: 802.11 b/g/n
Bluetooth: BT 4.0 BLE HFP
USB Charging: Pogo Pin
BATERIE
Kapacita: 350 mAh
Doba nabíjení: Less than 1.5 hour
Pohotovostní doba: 5 dní
Doba používání: 48 h
AUDIO
Repro Loud speaker
Microphone
PAMĚŤ
RAM: 512KB SOC + External 16MB
ROM: 2MBSOC + External 32MB
JAZYK
French, Spanish, Italian, English(U.K.), German, Portuguese, LATAM Spanish, Arabic, Polish, Romanian, Bulgarian, Czech, Dutch, Russian, Hungarian, Greek, English(U.S.), Slovakian, Slovenian, Croatian, Macedonian, Serbian(latin), Hebrew, Ukrainian, Estonian, Latvian, Lithuanian, Danish, Finnish, Swedish, Norwegian
SENSORY
Gyro
Accelerometer
Heart rate

F-mobil.cz píše:

Stylové chytré hodinky TLC MOVETIME Smartwatch s 1,39-palcovým AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 pixelů. Wi-Fi připojením a Bluetooth. Tyto sportovní inteligentní hodinky je také možné použít pro hlasové hovory díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Další funkce jako měření rychlosti, času, spálených kalorií, spánku jsou už u chytrých fitness hodinek samozřejmostí.

Elektrochram píše:

Tělo z nerezové oceli SUS316, 1.39" AMOLED displej 400x400 pixelů, ochrana Dragontrail Glass, Wi-Fi, Bluetooth 4.0. krokoměr, měření tepu, kalorií, spánku, aktivity, správa hovorů, ovládáni gesty, oznámení. Pracují s Android 4.3 a iOS 8.0 a vyšším.

Electro World s.r.o. píše:

Chytré hodinky TCL MoveTime v zlaté barvě s bílym řemínkem se stanou vašim každodenním společníkem při jakékoliv aktivitě. Díky svým inteligentním funkcím dokáží zaznamenat množství informací. 1,39-palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 bodů vám zobrazí aktuální čas, zprávy, hovory a další funkce. Disponuje Wi-Fi připojením a Bluetooth technologií. Hodinky mají reproduktor a mikrofon, které využijete při přijímání hovorů. Budou monitorovat vaše aktivity jako jsou spánek, chůze, rychlost a podobně. Zlatá a bíla barva působí mimořádně elegantně. Stanou se skvělým doplňkem do každého dne.

Alza.cz píše:

Chytré hodinky Wi-Fi připojení, 1.39" displej, přijmání hovorů, Bluetooth, bez nabití až 48 hodin, baterie 350mAh
Elegantní chytré hodinky TCL MOVETIME zaujmou především svými fitness funkcemi a vzdáleným ovládáním vašeho smartphonu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Disponují krokoměrem nebo měřením spálených kalorií. Je s nimi možné spravovat multimediální data a soubory ve vašem telefonu a třeba i ovládat jeho fotoaparát. Samozřejmostí je zobrazování notifikací z telefonu (hovory, sms i zprávy ze sociálních sítí) vizuálním i akustickým signálem. Klíčové vlastnosti chytrých hodinek TCL MOVETIME SmartwatchVkusné provedení v černém...

Smarty CZ píše:

Chytré a elegantní hodinky TCL Movetime Smartwatch nabízí přehledný AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů, Bluetooth, Wi-Fi, reproduktor pro hlasové hovory a mikrofon. Potěší i praktické funkce jako krokoměr, měřič tepu, kalorií, spánku a denní aktivity.

Parametry TCL MOVETIME MT10G

Výrobce TCL

Podobné produkty

Podobné fráze: