Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Samsung Gear 2

Samsung Gear 2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 864 Kč
Porovnat 2 obchody
Samsung GALAXY Gear 2 Chytré hodinky Samsung GALAXY Gear 2 Vám zpestří život a stanou se velice podařeným módním doplňkem. Užijte si nádherný design a báječné funkce a nechte svůj smartphone vybrané série Samsung Galaxy nebo tablet Note a TabPRO v tašce a kapse. Pomocí chytrých hodinek Gear 2 zjistíte, kdo Vám volá, aniž byste k tomu potřebovali smartphone. Design Vysoce kvalitní kovov...

Všechny nabídky pro Samsung Gear 2

Popis Samsung Gear 2

Samsung GALAXY Gear 2
Chytré hodinky Samsung GALAXY Gear 2 Vám zpestří život a stanou se velice podařeným módním doplňkem. Užijte si nádherný design a báječné funkce a nechte svůj smartphone vybrané série Samsung Galaxy nebo tablet Note a TabPRO v tašce a kapse. Pomocí chytrých hodinek Gear 2 zjistíte, kdo Vám volá, aniž byste k tomu potřebovali smartphone.

Design
Vysoce kvalitní kovový design Galaxy Gear 2 komfortně obklopí Vaši paži. Zkontrolujte několik funkcí, zprávy, hovory a ovládejte dotykovou obrazovku. Hodinky jsou vyrobeny z nerezového kovu, který elegantně podtrhne Váš životní styl. A nyní jsou i prachu a voděodolné.

Odolnost zajištěna
Samsung Gear 2 splňují certifikaci IP67 zaručující prachuvzdornost a voděodolnost. Dopřejí Vám tedy pocit svobody bez limitů. Pokud rádi a často sportujete, máte rádi extrémní sporty nebo cestujete za jakéhokoliv počasí, bude pro Vás odolnost proti vodě i prachu velkým plusem.

Fitness manažer
S vestavěným senzorem srdečního tepu, vlastností S Health a pedometrem Vám nic nebude bránit při každodenním tréninku. Běh, chůze, jízda na kole či treking? Všechny tyto sporty máte možnost procvičovat v pravidelných lekcích, zaznamenávat si výsledky a dosáhnout svých cílů.

Vlastní design
Personalizujte si své Gear 2 podle sebe. Prvním krokem je výběr designu, který je k dispozici v několika barevných variantách. Gear 2 Vám dovolí dekorovat si svojí vlastní obrazovku. Vyberte si design hodin, pozadí a fontů.

Klíčové vlastnosti
Samsung GALAXY Gear 2 nabízí 1.63" Super AMOLED obrazovku. Jsou vybaveny bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 LE, základním 2 MPix fotoaparátem s automatickým ostřením. Hodinky jsou odolné proti prachu a vodě a jejich typická výdrž na baterce při běžném používání je 2 - 3 dny, při slabějším použití až 6 dní. Hodinky jsou kompatibilní např. se Samsung Galaxy S5, S4, S3, Galaxy Note 3/2, Galaxy Mega 6.3...

Parametry Samsung Gear 2

Výrobce Samsung
Barometr Ano
Gyroskop Ano
Akcelerometr Ano
Snímač tepové frekvence Ano
NFC Ano
Wi-Fi Ano
Voděodolný Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Pohotovostní doba 3dní
Kompatibilní s Android Ano
Displej Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Monitorování spánku Ano
Typ Hodinky
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ano
Krokoměr Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: