Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Pebble Time Steel

Pebble Time Steel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 499 Kč
Porovnat 3 obchody
Pebble Time Steel jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu a dokáží také zaznamenat vaši denní aktivitu. Jsou odolné, plné funkcí a vydrží dlouho na jedno nabití. Exkluzivní vzhled Nádherný design hodinek Pebb...

Všechny nabídky pro Pebble Time Steel

Popis Pebble Time Steel

Pebble Time Steel jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu a dokáží také zaznamenat vaši denní aktivitu. Jsou odolné, plné funkcí a vydrží dlouho na jedno nabití.
Exkluzivní vzhled
Nádherný design hodinek Pebble Time Steel z nerezové oceli a prvotřídních materiálů se bude dokonale vyjímat na vašem zápěstí. S hodinkami Pebble Time Steel se budete cítit i vypadat skvěle.
Všechny důležité informace na zápětí
Nyní můžete nechat telefon v kapse, i když vám přijde SMS zpráva, obdržíte email, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí chytré hodinky Pebble Time Steel, které vám umožní sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu..
Partner pro vaši kondici
Hodinky fungují také jako jednoduchý fitness společník pro každodenní využití. Hodinky jsou schopny zaznamenávat počet kroků, nebo překonanou vzdálenost a monitorují také kvalitu vašeho spánku. Vše pak můžete pohodlně sledovat v aplikacích pro systémy iOS a Android.
Barevný E-Paper displej
Pebble Time Steel jsou vybaveny barevným E-Paper displejem, který nejen napomáhá výdrži baterie, ale navíc je skvěle čitelný na přímém světle.
Vysoká odolnost a skvělá výdrž baterie
Výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a výdrž baterie až 10 dní v provozu na jedno nabití a to při stále zapnutém displeji. Ať už se chystáte podniknout cokoli, hodinky jsou připravené na všechno. Pebble Time Steel vás nezklamou v žádné situaci.
Klíčové vlastnosti
Hodinky Pebble Time Steel jsou vybaveny barevnou E-Paper obrazovkou. Která nabízí excelentní čitelnost na přímém slunečním světle. Jsou kompatibilní se systémy Android 4.0 a vyššími a iOS 8 a vyššími. Obsahují vibrační motůrek pro diskrétní upozorně...

Parametry Pebble Time Steel

Výrobce Pebble
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky
Kompatibilní s Android Ano
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 10dní

Podobné produkty

Podobné fráze: