Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Pebble Classic

Pebble Classic

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 297 Kč
Porovnat 4 obchody
Chytré hodinky s E-Paper displejem. Umožní rychlou kontrolu SMS zpráv i hovorů, diskrétní ovládání funkcí smartphone, voděodolné, vibrační motůrek pro diskrétní upozornění, řada aplikací ke stažení, fitness tracker a monitor spánku, množství měnitelných vzhledů displeje, pro systémy Android a iOS, výdrž baterie až 7 dní na jedno nabití při stále zapnutém displeji. Pebble Classic jsou chytré ho...

Všechny nabídky pro Pebble Classic

Popis Pebble Classic

Chytré hodinky s E-Paper displejem. Umožní rychlou kontrolu SMS zpráv i hovorů, diskrétní ovládání funkcí smartphone, voděodolné, vibrační motůrek pro diskrétní upozornění, řada aplikací ke stažení, fitness tracker a monitor spánku, množství měnitelných vzhledů displeje, pro systémy Android a iOS, výdrž baterie až 7 dní na jedno nabití při stále zapnutém displeji.
Pebble Classic jsou chytré hodinky, které zvládnou více než jen určování času. Jedná se o chytré hodinky pro mobilní telefony se systémem Android a iOS, pomocí kterých lze diskrétně sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu a dokáží také zaznamenat vaši denní aktivitu. Jsou odolné, plné funkcí a vydrží dlouho na jedno nabití.
Všechny důležité informace na zápětí
Nyní můžete nechat telefon v kapse, i když vám přijde SMS zpráva, obdržíte email, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí chytré hodinky Pebble Classic, které vám umožní sledovat vše podstatné co se děje ve vašem chytrém telefonu..
Partner pro vaši kondici
Hodinky fungují také jako jednoduchý fitness společník pro každodenní využití. Hodinky jsou schopny zaznamenávat počet kroků, nebo překonanou vzdálenost a monitorují také kvalitu vašeho spánku. Vše pak můžete pohodlně sledovat v aplikacích pro systémy iOS a Android.
E-Paper displej
Pebble Classic jsou vybaveny E-Paper displejem, který nejen napomáhá výdrži baterie, ale navíc je skvěle čitelný na přímém světle.
Vysoká odolnost a skvělá výdrž baterie
Výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a výdrž baterie až 7 dní v provozu na jedno nabití a to při stále zapnutém displeji. Ať už se chystáte podniknout cokoli, hodinky jsou připravené na všechno. Pebble Classic vás nezklamou v žádné situaci.
Klíčové vlastnosti
Hodinky Pebble Classic jsou vybaveny E-Paper obrazovkou. Která nabízí excelentní čitelnost na přímém slunečním světle. Jsou kom...

Parametry Pebble Classic

Výrobce Pebble
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 7dní

Podobné produkty

Podobné fráze: