Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  LAMAX BFit voděodolný fitness náramek

LAMAX BFit voděodolný fitness náramek

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BFit je víc než jen běžný fitness tracker s krokoměrem a měřením spálených kalorií či nachozené vzdálenosti. Vodotěsná úprava zaručuje jeho všestranné použití a z ruky ho nemusíte sundávat ani v noci, kdy vyhodnocuje kvalitu Vašeho spánku.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LAMAX BFit voděodolný fitness náramek

Popis LAMAX BFit voděodolný fitness náramek

TimKutil píše:

Untitled Document

@charset "UTF-8";
/* CSS Document */
body {font-family:'Open Sans'; -webkit-font-smoothing: antialiased;}
#wrapper > div > div {
max-width: 800px;
margin: 0 auto;
width: 85%;
}
.no-image{
max-width:800px;
width:100%;
margin:0 auto;}
.text:nth-child(odd) {padding-right:20px}
.no-image img{width:100%!important; height:100%!important;}

#wrapper > div:not(.vlastnosti):nth-child(even) {border-top:1px solid #EFEFEF; border-bottom: 1px solid #EFEFEF; box-shadow: inset 0px 11px 11px -10px rgba(204, 204, 204, 0.39), inset 0px -11px 11px -10px rgba(204, 204, 204, 0.39); }
#wrapper > div.vlastnosti.first {border-top:1px solid #EFEFEF; border-bottom: none; box-shadow: inset 0px 11px 11px -10px rgba(204, 204, 204, 0.39); }
#wrapper > div > div {display:-webkit-flex;display:-ms-flexbox;display:flex;
padding: 20px 0;
}
.img {-webkit-flex: none;-ms-flex: none;flex: none;
width:50%;
height:auto;}
img {max-width:100%;}
#wrapper > div.obrVlevo:nth-child(even) > div > div.text {-webkit-order:2;-ms-flex-order:2;order:2}
#wrapper > div.obrVlevo:nth-child(even) > div > div.img {-webkit-order:1;-ms-flex-order:1;order:1}
#wrapper > div.obrVpravo:nth-child(even) > div > div.text {-webkit-order:2;-ms-flex-order:2;order:2}
#wrapper > div.obrVpravo:nth-child(even) > div > div.img {-webkit-order:1;-ms-flex-order:1;order:1}
#wrapper > div.vlastnosti > div > div.text {-webkit-order:2;-ms-flex-order:2;order:2}
#wrapper > div.vlastnosti > div > div.img {-webkit-order:1;-ms-flex-order:1;order:1}
h2 {font-weight: 300;
font-size: 35px; color:#6CACE4}
h3 {font-weight: 300;
font-size: 20px;}
#wrapper > div > div > div.text > h2 {color:#6CACE4}
#wrapper > div > div > div.text > h3 {color:#8B8200}
p {font-weig...

T.S.BOHEMIA píše:

Voděodolný chytrý fitness náramek,Čas, datum, krokoměr, prošlá vzdálenost, spálené kalorie, monitor spánku, vyhledání telefonu, dálkové ovládání fotoaparátu, výzva k aktivitě, budík

MALL.CZ píše:

BFit je víc než jen běžný fitness tracker s krokoměrem a měřením spálených kalorií či nachozené vzdálenosti. Vodotěsná úprava zaručuje jeho všestranné použití a z ruky ho nemusíte sundávat ani v noci, kdy vyhodnocuje kvalitu Vašeho spánku.

ONLINESHOP.cz píše:

Fitness náramek BFit by LAMAX Tech Náramek, který motivuje k aktivitě Pravidelný pohyb prospívá zdraví. Zlepšíte si kondici a budete fit. Pokud budete mít přehled o své aktivitě, pomůže Vám to v udržení motivace. Náramek BFit by LAMAX Tech monitoruje Vaši denní aktivitu a zaznamenává všechny pokroky, které uděláte. Bez obav i pod vodu BFit je víc než jen běžný fitness tracker s krokoměrem a měřením spálených kalorií či nachozené vzdálenosti. Vodotěsná úprava zaručuje jeho všestranné použití a z ruky ho...

Smarty CZ píše:

Všestranný vodotěsný náramek Lamax Tech BFit monitoruje Vaši denní aktivitu a motivuje vás k lepším výsledkům. Snadné spárování s mobilním telefonem vás upozorní na příchozí zprávy, hovory nebo notifikace.

KASA.cz píše:

BFIT
Stylový fitness náramek, voděodolný dle normy IP67. Velký dotykový OLED displej lze aktivovat pohybem zápěstí. Vlastnosti fitness trackeru a inteligentních hodinek doplňuje řada smart funkcí, jako zobrazení příchozích zpráv a hovorů nebo vyhledání telefonu. Dva náramky, elegantní černý a designový barevný, jsou součástí balení.
Náramek, který motivuje k aktivitě
Pravidelný pohyb prospívá zdraví. Zlepšíte si kondici a budete fit. Pokud budete mít přehled o své aktivitě, pomůže Vám to v udržení motivace. Náramek BFit by LAMAX Tech monitoruje Vaši denní aktivitu a zaznamenává všechny pokroky, které uděláte.
Bez obav i pod vodu
BFit je víc než jen běžný fitness tracker s krokoměrem a měřením spálených kalorií či nachozené vzdálenosti. Vodotěsná úprava zaručuje jeho všestranné použití a z ruky ho nemusíte sundávat ani v noci, kdy vyhodnocuje kvalitu Vašeho spánku.
Designové chytré hodinky
Mezi další smart funkce patří také zobrazení příchozích zpráv a hovorů (pouze pro Android) nebo dokonce vyhledání Vašeho telefonu. Bluetooth spárování se smartphonem tak využijete nejen pro synchronizaci dat nasbíraných při Vaší aktivitě.
Zařazení k inteligentním hodinkám umocňuje i velký dotykový OLED displej, který se dá aktivovat pohybem zápěstí. S elegantním černým náramkem je tak BFit ideální na nošení i při nesportovních činnostech. Se stylovým barevným náramkem, který je součástí balení, se naopak změní na odvážný designový doplněk.
HLAVNÍ FUNKCE:
Spolehlivý fitness tracker
Vodotěsnost podle IP67
Zobrazení příchozích zpráv a hovorů
Aktivace displeje pohybem zápěstí
Touch screen displej
Vždy přesné hodinky
Dva náramky v balení
Noční režim a tiché buzení
Vyhledání telefonu a dálkové ovládání fotoaparátu
Výzva k aktivitě
Dlouhá výdrž baterie a nabíjení přes USB
OBSAH BALENÍ:
Černý náramek s tělem fitness náramku
Designový barevný nára...

Pilulka.cz píše:

Všestranný vodotěsný fitness náramek BFit monitoruje Vaší denní aktivitu, ale lze jej spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na přicházející hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací.

Parametry LAMAX BFit voděodolný fitness náramek

Výrobce Lamax

Podobné produkty

Podobné fráze: