Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Jawbone UP Move

Jawbone UP Move

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Fitness tracker, který vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte. Stažitelná aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, chytrý trenér Smart Coach, synchronizace pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Smart. Fitness tracker Jawbone UP MOVE Vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte, takže...

Všechny nabídky pro Jawbone UP Move

Popis Jawbone UP Move

Fitness tracker, který vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte. Stažitelná aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, chytrý trenér Smart Coach, synchronizace pomocí bezdrátové technologie Bluetooth Smart.
Fitness tracker Jawbone UP MOVE Vám pomůže pochopit, jak spíte, pohybujete se a jíte, takže se můžete lépe rozhodovat co je pro Vaše tělo nejlepší. V kombinaci s výkonnou aplikací UP app pro Android a iOS Vás bude hlídat inteligentní trenér Smart Coach. UP MOVE je jednoduchý, důvtipný fitness tracker za skvělou cenu dostupný každému. Také oceníte možnost využití robustního klipu pro připnutí kamkoli na oděv nebo s klasickým řemínkem na ruku (volitelný).
Aplikace pro iOS a Android
Nová aplikace pro iOS a Android zařízení zobrazuje podrobnosti o aktivitách a spánku, na základě kterých přináší návrhy na nové cíle, aby jste se cítili lépe den ode dne. Navíc můžete sdílet své úspěchy s přáteli prostřednictvím sdílení v UP App.
Chytrý trenér Smart Coach
Chytrý trenér Smart Coach se stane partnerem a inteligentním fitness průvodcem, který Vás povede za zdravějším životem každý den. Odhalí a ukáže všechny zvyky, jak dobré tak špatné, a vždy bude Vaší motivací a fanouškem.
Lepší pocit z dobře vykonané práce
UP App vám pomůže najít skryté souvislosti mezi denními a nočními aktivitami. Aplikace navrhuje denní cíle na základě svých unikátních algoritmů, čímž přispívá k růstu kondice, umožní lépe spát a každý den přinese lepší pocit z dobře vykonané práce.
Pohoda s bezdrátovým připojením
Předností je bezdrátové připojení Bluetooth Smart. Díky tomu nemusíte UP MOVE pravidelně připojovat a složitě nahrávat zaznamenaná data.
Klíčové vlastnosti
Jawbone UP MOVE je skvělý způsob, jak sledovat vaše kroky, cvičení a spálené kalorie po celý den. Rovněž sleduje hodiny spánku a jeho kvalitu. Tracker se synchronizuje s ...

Parametry Jawbone UP Move

Výrobce Jawbone
Typ Ostatní
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 180dní

Podobné produkty

Podobné fráze: