Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Huawei Color Band A2 Black

Huawei Color Band A2 Black

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Huawei Color Band A2 Fitness náramek Huawei ColorBand A2 s řadou funkcí a dlouhou životností baterie. Kompatibilní s OS Android, iOS. Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Baterie s kapacitou 95 mAh a výdrží až 9 dnů/18 dnů v pohotovostním režimu. PMOLED displej o velikosti 0,96". Měření srdečního tepu. Krokoměr, sledování počtu spálených kalorií a vzdálenosti. Upozornění na displeji. Sledování...

Doporučujeme

Doprava: 99 Kč
= 1 089 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Huawei Color Band A2 Black

Popis Huawei Color Band A2 Black

Huawei Color Band A2
Fitness náramek Huawei ColorBand A2 s řadou funkcí a dlouhou životností baterie. Kompatibilní s OS Android, iOS. Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Baterie s kapacitou 95 mAh a výdrží až 9 dnů/18 dnů v pohotovostním režimu. PMOLED displej o velikosti 0,96". Měření srdečního tepu. Krokoměr, sledování počtu spálených kalorií a vzdálenosti. Upozornění na displeji. Sledování kvality spánku.
* Inteligentní monitor spánku a funkce budíku
* Zobrazení dat v reálném čase
* Celodenní sledování aktivit a vašeho zdraví
* Upozornění na zprávy a nepřijaté hovory
* Nepřetržité sledování tepové frekvence
Color Band A2
Fitness náramek s těmi nejlepšími vlastnostmi pro sledování vaší aktivity, srdečního tepu nebo kvality vašeho spánku – a to vše v designovém a praktickém pásku na ruku! 0,96 " velký a přehledný OLED displej, který je dotykový, vám poskytne veškeré informace přímo na vašem zápěstí. Baterie s průměrnou výdrží až 9 dnů. A mnoho dalších skvělých parametrů a fitness funkcí.
Udrží Vás v pohybu
Pohyb by měl být nedílnou součástí vašeho každodenního života! Udržuje vaše tělo v dobré kondici a prospívá vašemu zdraví. Proto Huawei představuje chytrý náramek ColorBand A2, který vás k pohybu namotivují. Hodinky monitorují vaší denní aktivitu a zaznamenávají veškeré pokroky, které uděláte. Každý den vám přinesou přehled o vaší aktivitě a pomohou vám v udržení motivace. A všichni víme, jak je motivace důležitá!

Parametry Huawei Color Band A2 Black

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: