Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Huawei Color Band A2 Black

Huawei Color Band A2 Black

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Huawei Color Band A2 Fitness náramek Huawei ColorBand A2 s řadou funkcí a dlouhou životností baterie. Kompatibilní s OS Android, iOS. Bluetooth 4.2 s dosahem až 10 metrů. Baterie s kapacitou 95 mAh a výdrží až 9 dnů/18 dnů v pohotovostním režimu. PMOLED displej o velikosti 0,96". Měření srdečního tepu. Krokoměr, sledování počtu spálených kalorií a vzdálenosti. Upozornění na displeji. Sledování...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Huawei Color Band A2 Black

Popis Huawei Color Band A2 Black

MALL.CZ píše:

Počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie; Připojení pomoci Wi-Fi nebo Bluetooth k telefonu nebo tabletu, pro stažení uložených údajů do aplikace Huawei Health; Velký dotykový displej; Baterie s kapacitou 95 mAh; Výdrž v pohotovostním režimu až 18 dnů; Stupeň krytí IP67; Sledování kvality spánku; Upozornění na displeji; Zobrazení aktuálních hodnot v aplikaci na telefonu; Přímé měření srdečního tepu

SOFTCOM.cz píše:

 
0,96" Velký OLED displej
 
Více informací na první pohled

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek Huawei Colorband A2 v elegantní černé barvě bude vašim skvělým pomocníkem při každém cvičení. Dokážete s ním sledovat tepovou frekvenci a další důležité informace během celého tréninku. Na dotykové obrazovce zvládnete ovládat různé funkce a upozornění. Pomocí aplikace dokážete sledovat svůj tep v reálném čase a různé statistiky na obrazovce vašeho smartphonu. Stejně vás fitness náramek upozorní i na příchozí hovory, zprávy či různé upozornění. Při dlouhém sezení vás fitness náramek automaticky upozorní na dlouhou neaktivitu. Dokáže zaznamenávat spánkové cykly a sledovat tak kvalitu vašeho spánku. Baterie fitness náramku vydrží na jedno nabití až 9 dní aktivního používání.

KASA.cz píše:

Huawei Color Band A2
Udržujte se v kondici. Společnost Huawei vytvořila fitness náramek, který se stane vašim nejlepším kamarádem a společníkem na každém kroku. V momentě, kdy přístroj nasadíte na zápěstí, vám začne náramek měřit počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie a další praktické údaje, které vám nabídnou komplexní přehled o tom, jak moc jste přes den aktivní. Na konci dne ho připojte za pomoci Wi-Fi nebo Bluetooth ke svému telefonu nebo tabletu a stáhněte si uložené údaje do aplikace Huawei Health, abyste mohli sledovat celkové statistiky a porovnávat úspěšnost dne.
Pod velkým dotykovým displejem se nachází 9mAh baterie, která vydrží na jedno nabití pracovat v průměru 9 dnů a v pohotovostním režimu dokonce až 18 dnů. Náramek se dokonce nezalekne ani vody. Odolnost IP67 vám zaručí, že se mu nic nestane, pokud si ho vezmete s sebou do sprchy, i když na plavání není vhodný. Během noci zařízení kontroluje délku a kvalitu vašeho spánku a ráno vám nabídne kompletní statistiky, abyste věděli, co zlepšit.
Dotykový displej
K ovládání zařízení nepotřebujete telefon. Velký displej je dotykový a dostanete se s ním ke všem funkcím. Můžete se podívat na to, kolik je hodin, kolik máte kroků, jakou jste ušli vzdálenost i na váš aktuální srdeční tep.
Měřič srdečního tepu
Nepotřebujete žádný nepohodlný hrudní pás. Samotný náramek má přímo v sobě integrován měřič tepu. Ten vám pomůže zjistit průměrnou klidovou srdeční frekvenci, ale také přehledně uvidíte, jak moc vám srdce bije během tréninku. Podle dostupných informací pak cvičení upravíte v mezích intenzity, abyste co nejefektivněji spalovali tuky v těle.
Upozornění z telefonu
Za pomoci Wi-Fi nebo Bluetooth si zařízení propojte se svým chytrým telefonem. Nastavte si upozornění a dostávejte přímo na své zápěstí informace o příchozích hovorech a SMS zprávách, událostech v kalendáři a podobně.
Sledování spánku
Mějte přehled o tom, jak dlouho a kvalitně spíte. N...

Parametry Huawei Color Band A2 Black

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: