Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Helmer LK 702 dětské

Helmer LK 702 dětské

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 249 Kč
Porovnat 4 obchody
HELMER LK 702 - DĚTSKÉ HODINKY S GPS LOKÁTOREM DĚTSKÉ HODINKY S GPS LOKÁTOREM, S MOŽNOSTÍ VOLÁNÍ, SLOUŽÍ KE KONTROLE POHYBU VAŠICH DĚTÍ. JAK FUNGUJÍ? Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro zajištění bezproblémové f...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Helmer LK 702 dětské

Popis Helmer LK 702 dětské

HELMER LK 702 - DĚTSKÉ HODINKY S GPS LOKÁTOREM
DĚTSKÉ HODINKY S GPS LOKÁTOREM, S MOŽNOSTÍ VOLÁNÍ, SLOUŽÍ KE KONTROLE POHYBU VAŠICH DĚTÍ.
JAK FUNGUJÍ?
Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci dětí s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace.
Pro zajištění bezproblémové funkčnosti hodinek se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u hodinek spočítána na 30 MB/měsíc.
INSTALACE SIM KARTY
Instalace SIM karty je velice jednoduchá. Stačí zasunout micro SIM kartu do slotu pod voděodolnou gumovou krytkou, součástí balení je i krytka náhradní.
NABÍJENÍ HODINEK
Nabíjení hodinek probíhá za pomocí USB kabelu, který je součástí balení
SLEDOVÁNÍ A OVLÁDÁNÍ HODINEK POMOCÍ MOBILNÍ APLIKACE
Hodinky lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS. K dispozici jsou i příkazy pře SMS.
PŘEHLED FUNKCÍ
Map – po kliknutí na toto tlačítko se otevře mapa s vyznačením polohy hodinek. Při dobrém GPS signálu bývá přesnost lokace do 5 m. A v mapě je pak GPS pozice označena nápisem satelite. Při nedostatečném GPS signálu (např. uvnitř budov se silnými zdmi) jsou hodinky lokalizovány pomocí sítě GSM, ve které ukáží nejbližší polohu vysílače/dokrývače mobilního operátora. Bod je pak označen nápisem LBS a přesnost této lokace závisí na Vaší vzdálenosti od tohoto bodu.
* Footprint – vykreslí v mapě trasu hodinek za vybraný časový úsek
* SOS - umožňuje nastavit 2 tel. čísla na která je možné se dovolat po stisknutí jednoho ze dvou tlačítek na hodinkách
* Varování sundání hodinek – hodinky jsou na své zadní straně vybaveny senzorem, který rozpozná jejich sundání a hodinky odešlou varovnou zprávu
* Geofence – umožňuje n...

Parametry Helmer LK 702 dětské

Výrobce Helmer

Podobné produkty

Podobné fráze: