Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Gogen SB 102

Gogen SB 102

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Fandíme zdravému životnímu stylu Fitness Smart náramek GoGEN SB102 nesmí chybět na ruce žádného milovníka sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Chytré náramky se řadí do skupiny takzvaných wearables, což je pojem označující elektroniku, kterou nenosíte po kapsách, ale přímo na těle. Primárním úkolem náramku je motivovat k pohybu. Každý den byste měli ujít určitý počet kroků nebo spálit st...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gogen SB 102

Popis Gogen SB 102

Fandíme zdravému životnímu stylu
Fitness Smart náramek GoGEN SB102 nesmí chybět na ruce žádného milovníka sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Chytré náramky se řadí do skupiny takzvaných wearables, což je pojem označující elektroniku, kterou nenosíte po kapsách, ale přímo na těle. Primárním úkolem náramku je motivovat k pohybu. Každý den byste měli ujít určitý počet kroků nebo spálit stanovené množství kalorií. Svůj cíl si můžete zadat sami, nebo využít nastavení výrobce. Náramek je užitečný v průběhu celého dne, pomůže při spánku a oceníte jej i v plném pracovním vytížení. Perfektně se hodí na zaznamenávání celodenní aktivity. Náramek má i webové prostředí, tak možnost propojení s dalšími službami. Náramek je do plna nabit cca do 60 minut a na jedno nabití vydrží v provozu až 5 dnů.
Monitoring srdečního tepu
Jednou z nejdůležitějších hodnot pro správné spalování kalorií je sledování aktuálního srdečního tepu. Náramek GoGEN SB102 je na vnitřní straně vybaven senzorem pro snímání tzv.“ tepovky“ a vy tak můžete přizpůsobit svou sportovní aktivitu momentální fyzické výkonosti.
Doporučujeme aplikaci VERYFIT 2.0.
Pro plnohodnotné využití všech funkcí náramku doporučujeme využít aplikaci pro správu statistik VERYFIT 2.0. Je určena pro mobilní zařízení iOS 7.1 a vyšší nebo Android 4.4 a vyšší. Stačí spárovat náramek s chytrým telefonem pomocí Bluetooth a snadno spravovat celou řadu statistik. Ty zahrnují nejen podrobné sledování tepové frekvence, ale mnoho dalších údajů o vašich aktivitách, překonaných vzdálenostech, hodinách strávených cvičením a spálených kaloriích. Díky telefonu toho však náramek umí mnohem více.
Ve spojení s chytrým telefonem
Kvůli uchovávání a přehlednému zobrazení dat komunikuje náramek s chytrými telefony, umí upozornit například na přijaté textové zprávy nebo příchozí telefonní hovory.
Pohodlí, vzhled a odolnost
Pokud má náramek plnit svůj účel na 100%, měl by na zápěstí pobýva...

Parametry Gogen SB 102

Výrobce Gogen
Wi-Fi Ne
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ano
Pohotovostní doba 5dní
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Displej Ano
Typ baterie Li-pol
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ano
Krokoměr Ano
Snímač tepové frekvence Ano
NFC Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: