Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Garmin Vivosmart Small

Garmin Vivosmart Small

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 789 Kč
Porovnat 10 obchodů
Inteligentní fitness náramek s hodinkami pro dokonalý přehled o pohybových aktivitách ve dne i v noci s připojením Bluetooth Smart pro mobilní telefony. Zobrazuje informace o událostech (SMS, volání, email apod.), OLED displej, odolnost proti vodě do 5 ATM, automatická synchronizace s denníkem Garmin Connect přes připojený smartphone, kompatibilní s ANT+ snímači srdečního tepu a na jízdní kolo, n...

Všechny nabídky pro Garmin Vivosmart Small

Popis Garmin Vivosmart Small

SOFTCOM.cz píše:

Garmin Vívosmart Black (velikost S)
(S - obvod zápěstí: 127-172 mm, L - 155-221 mm)

Miniaturní fitness náramek vyhodnocující chůzi, běh, jízdu na kole, spánek a další aktivity Barva: černá Velikost: malý Garmin vivosmart minisite Chytré notifikace - multimédia mobilZůstaňte aktivní a ve spojení s okolím.
Pokaždé, když obdržíte textovou zprávu, e-mail nebo telefonát na Váš kompatibilní smartphone , náramek vívosmart bude díky Bluetooth® propojení jemně vibrovat a automaticky zobrazí příslušné informace.
Přes náramek je i možné ovládat multimediální přehrávač v mobilním telefonu.
Klepnutím zobrazíte statistiky Součástí náramku vívosmart je elegantní, neviditelný displej, který se aktivuje, když dostanete upozornění nebo když poklepete na řemínek.
Displej OLED poté náramek prosvítí a zobrazí vaše kroky, celkovou zdolanou vzdálenost, spálené kalorie, hodiny a další údaje.


Řekne vám, kolik je hodin a kdy je „čas začít se hýbat“ Výzkumy ukazují, že dlouhá období nečinnosti, například sezení, snižují v těle produkci enzymů, které spalují tuky.
Tento efekt můžete zvrátit častými krátkými procházkami. Můžete ztratit přehled o čase, ale náramek vívosmart si jej pamatuje.
Po 1 hodině nečinnosti začne náramek vívosmart vibrovat a upozorní vás, že je čas začít se hýbat.
Chcete-li stopky resetovat, stačí se na pár minut projít. Nošení na těle 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Náramek vívosmart sleduje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu vaše pokroky a může zůstat zapnutý až 7 dní, než je třeba dobít baterii.
Při použití vestavěného budíku vás náramek vívosmart upozorní jemnými vibracemi – zvukem, který nebude rušit nikoho dalšího. V době nočního odpočinku nastavte režim spánku a náramek bude monitorovat jeho kvalitu.

Cycology Bike Shop píše:

GARMIN je české distrubuce, tzn. v českém jazyce s návodem. Všestranný náramek a plnohodnotný GPS sportester

Jedná se o nejzajímavější a funkčně nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin v současnosti nabízí a jehož součástí je i vestavěná GPS. Je určen pro příznivce sportu a fitness a může se stát skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají motivaci k zvýšení kondice či boji s nadváhou. Funguje i jako samostatný snímač srdečního tepu.
Nejdůležitější, ale rozhodně ne jedinou inovací náramku je vestavěný optický snímač tepu. Vívosmart Optic GPS měří tep přímo na zápěstí ruky. K měření tedy nepotřebujete žádný dodatečný snímač a náramek je kdykoliv připraven k měření. Náramek je schopen měřit srdeční tep průběžně, celý den a dokonce i během spánku. Vívosmart Optic určí klidový srdeční tep a zobrazí na displeji náramku. Proč je měření srdečního tepu důležité? Pokud chcete hubnout, zvýšit svoji kondici, vytrvalost nebo rychlost, je dobré absolvovat tréninky nebo pohybové aktivity na konkrétní, správné hladině srdečního tepu a Vívosmart Optic GPS je pro podobný trénink ideální a jednoduchou pomůckou.
Fitness náramky byly dosud zaměřeny především na měření míry denního pohybu pomocí vestavěného akcelerometru. Garmin vívosmart Optic GPS přidává k běžnému akcelerometru navíc GPS a stává se tak univerzálním GPS sporttesterem. Pokud si s náramkem půjdete zaběhat nebo se jen projít, náramek změří nejen vzdálenost a počet kroků, ale i zaznamená trasu a pohyb podrobně vyhodnotí. Přesnost změřené vzdálenosti navíc není založena na průměrné délce kroku, ale vychází z mnohem přesnějšího GPS měření. Díky GPS přijímači můžete stejně přesně měřit chůzi, běh, ale i jízdu na kole, na lyžích nebo například na in-line bruslích.
Oproti sportovním hodinkám je náramek vívosmart Optic GPS menší a elegantnější a lépe ladí s formálním oblečením. Vestavěný optický snímač měří srdeční tep přímo na zápěstí a vívosmart proto nevyžaduje pro měření tepu připoje...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Garmin vívosmart Optic s GPS Blue, (vel.L))-fitness náramek od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-581094 - vívosmart Optic GPS je fitness náramek s optickým snímačem tepu a přijímačem GPS signálu Jedná se o nejzajímavější a funkčně nejlépe vybavený fitness náramek, který Garmin v současnosti nabízí a jehož součástí je i vestavěná GPS. Je určen pro příznivce sportu a fitness a může se stat skvělou pomůckou pro všechny, kteří hledají...

Okay.cz píše:

Skvělý sportovní doplněk Jedinečný fitness náramek VívoSmart Optic od společnosti Garmin je určen všem, kteří stojí o záznam a analýzu celodenní aktivity. Oproti řadě svých konkurentů nabízí model vestavěný snímač srdečního tepu a GPS senzor. Snímač je při sportování nedocenitelným pomocníkem, neboť vám vždy udělá obrázek o vaší tělesné zátěži. A GPS zaručí přesné změření běhu, jízdy na kole i na in-line bruslích. V těle náramku je zasazen kvalitní a přehledný dotykový displej, který je vždy připravený...

Parametry Garmin Vivosmart Small

Výrobce Garmin
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek
Pohotovostní doba Výdrž zařízení na jedno nabití. 7dní

Podobné produkty

Podobné fráze: