Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  CUBE1 DC28 Plu

CUBE1 DC28 Plus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chytrý fitness náramek,disponuje orientačním měřením krevního tlaku, zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, počet spálených kalorií, srdeční tep, sledování kvality spánku, notifikace, 0.96" barevný TFT displej, Bluetooth 4.0, krytí IP67, aplikace pro mobilní telefony, upozornění při ztrátě, ovládání hudby a fotoaparátu, baterie 105mAh.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CUBE1 DC28 Plus

Popis CUBE1 DC28 Plus

Smarty CZ píše:

Zaměřte se na sportovní aktivity s fitness náramkem CUBE1 DC28 Plus a sledujte přehledně ušlou vzdálenost, počet nachozených kroků i rytmus vašeho srdce. Díky certifikaci IP67 s ním můžete bez obav pod vodu.

Alza.cz píše:

Fitness náramek - měření tepové frekvence ze zápěstí, monitoring spánku, krokoměr, měření vzdálenosti, měření kalorií, kompatibilita s telefony (Android, iOS), odolné vůči prachu a zvýšené vlhkosti (déšť)
Velmi elegantní sportovní doplněk v podobě 0,96" TFT displeje v plastovém pouzdře a silikonovém řemínku v několika dostupných barvách představuje značka CUBE1. Model DC28 Plus je využitelný pro takřka každou rekreační sportovní či outdoorovou aktivitu. Disponuje integrovaným měřičem srdečního tepu, je odolný vůči prachu, stříkající vodě i krátkodobému potopení pod vodu do jednoho metru. Komunikuje s operačními systémy Android a iOS, takže s ním můžete ovládat například hudební přehrávač i fotoaparát v telefonu nebo přijímat notifikace na přehledný barevný displej. Klíčové vlastnosti modrého fitness náramku CUBE1 DC28 PlusVýborný pro fitness cvičení i outdoorové aktivityIntegrovaný snímač srdečního tepuVybaven sportovními funkcemiPříjem...

Vivantis.cz píše:

Cube1 Smart band DC28 Plus Black.Aplikace WearHealth kompatibilní s fitness náramkem Cube1 ke stažení zde:
Pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zjw.wearhealth
Pro iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wearhealth/id1265052549?mt=8

KASA.cz píše:

0,96" barevný TFT display, Monitoring srdečního tepu a spánku, měření ušlé vzdálenosti, počtu kroků, upozornění na příchozí hovory a zprávy, krytí IP67, aplikace WearHealth pro iOs a Android

MALL.CZ píše:

Chytrý fitness náramek,disponuje orientačním měřením krevního tlaku, zaznamenává počet ušlých kroků, vzdálenost, počet spálených kalorií, srdeční tep, sledování kvality spánku, notifikace, 0.96" barevný TFT displej, Bluetooth 4.0, krytí IP67, aplikace pro mobilní telefony, upozornění při ztrátě, ovládání hudby a fotoaparátu, baterie 105mAh.

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek CUBE1 DC28 Plus v elegantní černé barvě a skvělém designu vám nabízí mnoho možností, jak zlepšit svůj trénink. Fitness náramek se však kromě designu může pyšnit i skvělými funkcemi a dokonalým zpracováním. Získal certifikaci IP67, která zaručuje jeho odolnost vůči prachu, stříkající vodě, potu či potopení do hloubky 1 metru. V silikonovém řemínku se nachází zabudovaný TFT displej s velikostí 0,96" palců. Náramek má integrovaný měřič srdečního tepu a dále s ním můžete měřit počet kroků, ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií či monitorovat spánek. Další výhodou náramku je možnost přijímání různých oznámení z telefonu, nebo jej pomocí náramku ovládat.

Parametry CUBE1 DC28 Plus

Výrobce Cube1
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Krokoměr Ano
Snímač okolního osvětlení Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Voděodolný Ano
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ano
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Náramek

Podobné produkty

Podobné fráze: