Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  CPA Halo SB-310

CPA Halo SB-310

Načítám galerii...
Předchozí
Další
sportovní hodinky • 60mAh baterie • Bluetooth 4.2 • kompatibilní s iOS a Android • voděodolné (IP65) • měří kroky, vzdálenost, kalorie, kvalitu spánku • budík Forever SB-310, černá Propojte zdravý životní styl a eleganci do jednoho. Pořiďte si luxusní sportovní náramek od společnosti Forever, jenž na první pohled vypadá jako krásné hodinky. Pod moderním designem se však skrývá tajná zbraň. Ho...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CPA Halo SB-310

Popis CPA Halo SB-310

KASA.cz píše:

Fitness náramekl Forever SB-310, černá/zlatá
sportovní hodinky
60mAh baterie
Bluetooth 4.2
kompatibilní s iOS a Android
voděodolné (IP65)
měří kroky, vzdálenost, kalorie, kvalitu spánku
budík
Propojte zdravý životní styl a eleganci do jednoho. Pořiďte si luxusní sportovní náramek od společnosti Forever, jenž na první pohled vypadá jako krásné hodinky. Pod moderním designem se však skrývá tajná zbraň. Hodinky mají integrované snímací monitory a vždy vám na konci dne prozradí, jak jste byli aktivní.
Široká škála měření
Neustále budete mít přehled o počtu denních kroků, o vzdálenosti, jakou jste ušli i o množství spálených kalorií. Kromě toho je lze propojit se smartphonem a dostávat na displej upozornění na hovory, zprávy, e-maily nebo notifikace ze sociálních sítí.
Budík
Tím však výčet funkcí nekončí. Hodinky vás dokonce zvládnou ráno probudit, pokud si na nich nastavíte budík! Během spánku měří jeho kvalitu a ráno vás informují, zda jste měli klidnou noc, případně vám prozradí důvod, proč je dlouhodobě cítíte unavení.
Integrovaná aplikace využívá GPS z vašeho telefonu a ukáže vaši přesnou polohu na mapě, takže i při cvičení venku budete mít dokonale zmapovanou trasu.

Parametry CPA Halo SB-310

Výrobce Cpa
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ano
Krokoměr Ano
Výškoměr Ano
Barometr Ne
Snímač tepové frekvence Ano
Voděodolný Ano
GPS Ano
Kompatibilní s Android Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: