Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  CellularLine EASYFIT TOUCH

CellularLine EASYFIT TOUCH

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 153 Kč
Porovnat 8 obchodů
CellularLine EASYFIT TOUCH HR Každý sportovec zná nejlépe své vlastní tělo a jeho neustálé zdokonalování je dnes usnadněno řadou technologických vylepšení. Sportovní náramky Cellularline EasyFit Touch HR jsou přesně tím ideálním doplňkem ke zvýšení kondice a zefektivnění vašeho tréninku. Náramky byly testovány pro každodenní využití a jsou zcela návykové, po pár trénincích s náramkem Easyfit H...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CellularLine EASYFIT TOUCH

Popis CellularLine EASYFIT TOUCH

KASA.cz píše:

Zkvalitněte si svůj život a vytvořte si neodolatelnou postavu, po které se budou ostatní na ulici otáčet. Že nemáte dostatečnou motivaci a výdrž? To jste ještě nevyzkoušeli sportovní náramek od společnosti CellurLine. Ten vám zajistí lepší výsledky než osobní trenér. Dejte si jej na zápěstí a mějte okamžitý přehled o tom, jak výkonní jste.
Sleduje aktivitu
Zařízení zvládá měřit kalorie, vzdálenost, počet kroků i čas tréninku. Mějte každý den jistotu, že splňujete doporučených 10 000 kroků. Nebo se po práci vyburcujte k ještě jednomu extra výkonu a běžte na procházku s rodinou, abyste požadovaného čísla dosáhli. Po několika dnech se budete cítit o mnoho lépe, plni energie a s radostí si v zrcadle začnete všímat, jak se vaše křivky mění.
Osobní rekordy
Překonávejte sami sebe. Při cvičení či hubnutí byste se neměli srovnávat s nikým jiným než sami se sebou. Nikdo totiž není váš větší kritik a nikdo nebude mít větší radost z výsledků. Paměť pro naměřené hodnoty vám umožní srovnávat vývoj během dnů či týdnů, abyste viděli, že pokrok skutečně je a mohli se ještě více burcovat k novým rekordům.
Najde vám telefon
Kdo z nás to nezažil. Ráno se vzbudíte s hrůzou, že nestíháte, a ne a ne najít telefon, abyste mohli utíkat do práce nebo do školy. Mějte hodinky na zápěstí a máte po problému. Aktivujte funkci k hledání přístroje, s níž to bude hračka, ať už je zapomenutý v posteli, zapadlý v pohovce, nebo vám třeba zůstal uložený v jiném kabátě. Náramek si tak zamilujete, že ho nebudete chtít dát z ruky. Kdykoliv se vám ale začne řemínek ničit, jednoduše ho vyměňte za náhradní, který je součástí balení, a jděte dál vstříc svému snu.

Expert Elektro píše:

Fitness náramek monitoring srdečního tepu, odolnost proti vodě a prachu IP54, krokoměr, monitoring spálených kalorií, výpočet maximální doby sezení, monitoring fází spánku a funkce ideálního probuzení, výdrž baterie 5 - 7 dní, kompatibilita Android, iOS

iPouzdro.cz píše:

Každý sportovec zná nejlépe své vlastní tělo a jeho neustálé zdokonalování je dnes usnadněno řadou technologických vylepšení. Sportovní náramky Cellularline EasyFit Touch HR jsou přesně tím ideálním doplňkem ke zvýšení kondice a zefektivnění vašeho tréninku. Náramky byly testovány pro každodenní využití a jsou zcela návykové, po pár trénincích s náramkem Easyfit HR už nebudete chtít trénovat s ničím jiným. EasyFit Touch HR je ideální produkt na cvičení s pokročilými fitness funkcemi. Díky optickému sensoru na zadní straně náramku můžete neustále monitorovat váš srdeční tep. To vám umožní ovládat v reálném čase intenzitu tréninku – vrcholový, kardio, spalování tuků. Náramek spárujete s vaším smartphonem pomocí Bluetooth. Plně dotykový displej dokáže zobrazit náhled různých oznámení. Dalšími funkcemi můžete také nalézt vlastní telefon nebo ovládat fotoaparát. Náramek je navíc voděodolný a nabíjí se díky USB konektoru, který je přímo na těle přístroje.

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek Cellular Line EASYFIT v nadčasovém černém provedení je kompatibilní s operačním systémem iOS, Android. Podle certifikátu IP54 je odolný vůči vodě a prachu. Náramek je možné využívat jako krokoměr, monitor spálených kalorií či srdečního tepu. Je vybaven baterií s výdrží cca 5 dní, kterou lze dobít prostřednictvím USB. Pomocí Bluetooth lze náramek spárovat se smartphonem. Mezi doplňkové funkce patří ovládání fotoaparátu nebo nalezení telefonu.

Parametry CellularLine EASYFIT TOUCH

Výrobce CellularLine
Displej Ano
Bluetooth Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Voděodolný Ano
Dotyková obrazovka Ano
Typ Náramek

Podobné produkty

Podobné fráze: