Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  CellularLine EASYFIT TOUCH

CellularLine EASYFIT TOUCH

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 153 Kč
Porovnat 8 obchodů
CellularLine EASYFIT TOUCH HR Každý sportovec zná nejlépe své vlastní tělo a jeho neustálé zdokonalování je dnes usnadněno řadou technologických vylepšení. Sportovní náramky Cellularline EasyFit Touch HR jsou přesně tím ideálním doplňkem ke zvýšení kondice a zefektivnění vašeho tréninku. Náramky byly testovány pro každodenní využití a jsou zcela návykové, po pár trénincích s náramkem Easyfit H...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CellularLine EASYFIT TOUCH

Popis CellularLine EASYFIT TOUCH

Expert Elektro píše:

Fitness náramek monitoring srdečního tepu, odolnost proti vodě a prachu IP54, krokoměr, monitoring spálených kalorií, výpočet maximální doby sezení, monitoring fází spánku a funkce ideálního probuzení, výdrž baterie 5 - 7 dní, kompatibilita Android, iOS

iPouzdro.cz píše:

Každý sportovec zná nejlépe své vlastní tělo a jeho neustálé zdokonalování je dnes usnadněno řadou technologických vylepšení. Sportovní náramky Cellularline EasyFit Touch HR jsou přesně tím ideálním doplňkem ke zvýšení kondice a zefektivnění vašeho tréninku. Náramky byly testovány pro každodenní využití a jsou zcela návykové, po pár trénincích s náramkem Easyfit HR už nebudete chtít trénovat s ničím jiným. EasyFit Touch HR je ideální produkt na cvičení s pokročilými fitness funkcemi. Díky optickému sensoru na zadní straně náramku můžete neustále monitorovat váš srdeční tep. To vám umožní ovládat v reálném čase intenzitu tréninku – vrcholový, kardio, spalování tuků. Náramek spárujete s vaším smartphonem pomocí Bluetooth. Plně dotykový displej dokáže zobrazit náhled různých oznámení. Dalšími funkcemi můžete také nalézt vlastní telefon nebo ovládat fotoaparát. Náramek je navíc voděodolný a nabíjí se díky USB konektoru, který je přímo na těle přístroje.

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek Cellular Line EASYFIT v nadčasovém černém provedení je kompatibilní s operačním systémem iOS, Android. Podle certifikátu IP54 je odolný vůči vodě a prachu. Náramek je možné využívat jako krokoměr, monitor spálených kalorií či srdečního tepu. Je vybaven baterií s výdrží cca 5 dní, kterou lze dobít prostřednictvím USB. Pomocí Bluetooth lze náramek spárovat se smartphonem. Mezi doplňkové funkce patří ovládání fotoaparátu nebo nalezení telefonu.

KASA.cz píše:

Zkvalitněte si svůj život a vytvořte si neodolatelnou postavu, po které se budou ostatní na ulici otáčet. Že nemáte dostatečnou motivaci a výdrž? To jste ještě nevyzkoušeli sportovní náramek od společnosti CellurLine. Ten vám zajistí lepší výsledky než osobní trenér. Dejte si jej na zápěstí a mějte okamžitý přehled o tom, jak výkonní jste.
Sleduje aktivitu
Zařízení zvládá měřit kalorie, vzdálenost, počet kroků i čas tréninku. Mějte každý den jistotu, že splňujete doporučených 10 000 kroků. Nebo se po práci vyburcujte k ještě jednomu extra výkonu a běžte na procházku s rodinou, abyste požadovaného čísla dosáhli. Po několika dnech se budete cítit o mnoho lépe, plni energie a s radostí si v zrcadle začnete všímat, jak se vaše křivky mění.
Osobní rekordy
Překonávejte sami sebe. Při cvičení či hubnutí byste se neměli srovnávat s nikým jiným než sami se sebou. Nikdo totiž není váš větší kritik a nikdo nebude mít větší radost z výsledků. Paměť pro naměřené hodnoty vám umožní srovnávat vývoj během dnů či týdnů, abyste viděli, že pokrok skutečně je a mohli se ještě více burcovat k novým rekordům.
Najde vám telefon
Kdo z nás to nezažil. Ráno se vzbudíte s hrůzou, že nestíháte, a ne a ne najít telefon, abyste mohli utíkat do práce nebo do školy. Mějte hodinky na zápěstí a máte po problému. Aktivujte funkci k hledání přístroje, s níž to bude hračka, ať už je zapomenutý v posteli, zapadlý v pohovce, nebo vám třeba zůstal uložený v jiném kabátě. Náramek si tak zamilujete, že ho nebudete chtít dát z ruky. Kdykoliv se vám ale začne řemínek ničit, jednoduše ho vyměňte za náhradní, který je součástí balení, a jděte dál vstříc svému snu.

Parametry CellularLine EASYFIT TOUCH

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: