Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  CARNEO U3

CARNEO U3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Carneo U3, modrá V dnešní době je běžné monitorovat si naše fyzické aktivity a to nejen ty sportovní. Měří se počet kroků ušlých za den, kvalita spánku a spousta dalších věcí. Pokud si to chcete také vyzkoušet, ale nechce se vám hned utrácet peníze za velmi drahé chytré hodinky, možná by vám mohl vyhovovat tento povedený fitness náramek od výrobce Carneo. Cílí zejména na uživatele hledající dobr...

Všechny nabídky pro CARNEO U3

Popis CARNEO U3

Carneo U3, modrá
V dnešní době je běžné monitorovat si naše fyzické aktivity a to nejen ty sportovní. Měří se počet kroků ušlých za den, kvalita spánku a spousta dalších věcí. Pokud si to chcete také vyzkoušet, ale nechce se vám hned utrácet peníze za velmi drahé chytré hodinky, možná by vám mohl vyhovovat tento povedený fitness náramek od výrobce Carneo. Cílí zejména na uživatele hledající dobrý poměr mezi cenou a výkonem a zaujme i svým kompaktním provedením. Díky tomu je možné ho nosit celý den.
Příjemné nošení 
Náramek se skládá ze dvou hlavních částí, kterými je displej a samotný řemínek. Displej je monochromatický, což znamená, že používá pouze jednu barvu, v tomto případě tyrkysovou. Zároveň však panel disponuje technologií OLED, díky níž svítí jen ty body, které opravdu něco zobrazují. Tato technologie je tedy velmi úsporná, protože černé pixely jsou deaktivované, ale navíc skvěle vypadá a má dobrou čitelnost. Celý displej je zapuštěn do elastického náramku a nikde nepříjemně nevyčnívá. 
Bohaté funkce 
Protože se jedná o fitness náramek, jeho hlavním úkolem je samozřejmě monitorovat vaše pohybové aktivity. Počítá tedy spálené kalorie, počet ušlých kroků, celkovou dobu strávenou pohybem a spoustu dalších parametrů. Monitoruje ale také kvalitu spánku, takže vám umožní například přizpůsobit trénink tomu, jak dobře jste se vyspali. Příjemným bonusem je notifikace SMS nebo příchozích hovorů, kdy se vám na displeji dokonce ukáže jméno volajícího.
Technické parametry
Technické parametry CARNEO Fitness náramek U3, modrá
* Jazyk: Ikony
* Velikost: L
* Standardně dodávané příslušenství: USB kabel
* Vibrace: Ano
* Krokoměr: Ano
* Tepový snímač: Ne
* Monitor spánku: Ano
* Budík: Ne
* Spálené kalorie: Ano
* Bluetooth: Ano
* Vodotěsný: IP65
* Barva: černá
* Materiál: Plast
* Úhlopříčka displeje: "0,3""" "
"
* Připoje...

Parametry CARNEO U3

Výrobce Carneo
Displej Ano
Vibrace Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ne
Krokoměr Ano
Slot pro SIM Ano
Snímač tepové frekvence Ano
Pohotovostní doba 2dní
Typ Hodinky

Podobné produkty

Podobné fráze: