Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Carneo Smart hodinky Manager

Carneo Smart hodinky Manager

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 890 Kč
Porovnat 2 obchody
* Elegance se snoubí s výkonem Je až neuvěřitelné, kolik se toho vešlo do hodinek, jejichž tělo je tenké pouze 13,5 milimetru a vážících pouze 75 gramů. Pevné a dobře lícující tělo hodinek ze slitiny titanu je navíc pokovené speciálním materiálem, odolným proti potu. Pokovování je provedeno v luxusní matné černé barvě, takže je na zápěstí může nosit manažer nadnárodní korporace. Srdcem hodinek...

Všechny nabídky pro Carneo Smart hodinky Manager

Popis Carneo Smart hodinky Manager

* Elegance se snoubí s výkonem
Je až neuvěřitelné, kolik se toho vešlo do hodinek, jejichž tělo je tenké pouze 13,5 milimetru a vážících pouze 75 gramů. Pevné a dobře lícující tělo hodinek ze slitiny titanu je navíc pokovené speciálním materiálem, odolným proti potu. Pokovování je provedeno v luxusní matné černé barvě, takže je na zápěstí může nosit manažer nadnárodní korporace. Srdcem hodinek Carneo Manager je procesor taktovaný na 1 GHz za použití MediaTek MTK6260A s 64MB RAM a 128 MB vnitřní paměti. Pomocí stisku jediného tlačítka změníte vzhled a zobrazení displeje tak, aby vše vyhovovalo právě vám. Displej o velikosti 1,22 palce s techlologií HD IPS je plně laminovaný, kapacitní. Při rozlišení 240 × 240 pixelů je dostatečně jemný a citlivý na dotek.:
Více než jen přesný čas
Hodinky nabízejí i pokročilé funkce sportovního trackeru – měří kroky, délku spánku i spálené kalorie a nechybí ani snímač srdečního tepu. Díky vibracím poslouží jako jemný a citlivý budík, který neprobudí celý dům, pokud právě potřebujete vstávat dříve než ostatní. Chytré hodinky se proto mnohdy velmi úspěšně prodávají za stovky eur. O to více potěší, že Carneo tento moderní doplněk nabízí za výrazně příznivější cenu. Výdrž baterie až 48 hodin vůbec není špatná a nabíjení je rozumně rychlé.
Nezapomenete telefon, ani hodinky
Také se vám občas stane, že nevíte, kde jste nechali mobil a marně ho hledáte pod postelí, v koupelně, nebo dokonce v chladničce? Po spárování hodinky najdou mobil, nebo naopak pomocí mobilu najdete hodinky. Funkce Anti-Lost navíc zajistí ochranu proti ztrátě – vibrací upozorní na oddálení spárovaného zařízení.

Parametry Carneo Smart hodinky Manager

Výrobce Carneo

Podobné produkty

Podobné fráze: