Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Carneo Smart hodinky EDGE

Carneo Smart hodinky EDGE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 158 Kč
Porovnat 6 obchodů
* CARNEO EDGE Chytré hodinky Dokud to nezkusíte, nebudete tomu asi věřit, ale chytré hodinky jsou skvělým a praktickým doplňkem. Možná „není problém vyndat mobil z kapsy“, ale rychlý pohled na zápěstí je mnohem praktičtější. Zjistíte okamžitě, zda vám volá někdo důležitý, jestli přišel e-mail od šéfa nebo SMS od přítelkyně … nebo jen spam či méně prioritní zpráva. Přichází velmi stylový a...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Carneo Smart hodinky EDGE

Popis Carneo Smart hodinky EDGE

MADER computer píše:

Smart hodinky EDGE
Dokud to nezkusíte, nebudete tomu asi věřit, ale šikovné hodinky jsou skvělým praktickým doplněkem. Možná "není problém vybrat mobil z kapsy", ale rychlý pohled na zápěstí je mnohem praktičtější. Zjistíte okamžitě, zda vám volá někdo důležitý, jestli přišel e-mail od šéfa nebo SMS od přítelkyně ... nebo jen spam či méně prioritní zpráva. Přichází velmi stylový a hlavně velmi praktický doplněk: šikovné hodinky Carneo EDGE.
Proč koupit EDGE - multifunkčně hodinky?
Stačí, abyste do hodinek vložili SIM kartu vašeho telefonu a spárovali jejich. Následně již můžete využívat hodinky na plnohodnotné telefonování.
Pohodlně přijímejte telefonáty aniž jste vybrali mobil z kapsy.
Telefonáty nejsou jedinou funkcí, kterou hodinky dokáží nahradit u vašeho smartphonu přijímání a dokonce i posílání SMS zpráv rovnou na zápěstí nikdy nebylo jednodušší.
Inteligentní hodinky disponují plně barevným dotykovým displejem.
Tento displej je kapacitní a má rozlišení 240 x 240 pixelů.
Díky tomu uvidíte všechny potřebné ikonky na vašich smart hodinkách.
Hodinky umožňují dobře vidět a prohlížet fotografie z vašeho telefonu.
Možnost vytvářet fotografie je samozřejmostí.
Inteligentní hodinky nabízejí aplikace na přehrávání hudby.
Pokud rádi sportujete, máte možnost využít funkci pro měření kroků a sledování spánkového režimu.
Funkce, které pravidelně používáte ve svém smartphonu najdete iv těchto hodinkách - budík, kalendář, adresář, diktafon či kalkulačka.
Součástí smart hodinek je výkonná Li-ion baterie s kapacitou 500 mAh. Můžete si tak dopřát 4 hodiny telefonování.
Při běžném používání vydrží hodinky na jenda nabití cca dva dny.
Nabíjejí se pomocí přibaleného USB kabelu.
Hodinky také podporují paměťovou microSD kartu do velikosti 8 GB, abyste měli dost prostoru pro vaši hudbu či fotografie.
Hodinky mají menu v těchto jazycích: Slovensku, Čeština, Angličtina. < br /...

ONLINESHOP.cz píše:

Smart hodinky EDGE Dokud to nezkusíte, nebudete tomu asi věřit, ale šikovné hodinky jsou skvělým praktickým doplněkem. Možná "není problém vybrat mobil z kapsy", ale rychlý pohled na zápěstí je mnohem praktičtější. Zjistíte okamžitě, zda vám volá někdo důležitý, jestli přišel e-mail od šéfa nebo SMS od přítelkyně ... nebo jen spam či méně prioritní zpráva. Přichází velmi stylový a hlavně velmi praktický doplněk: šikovné hodinky Carneo EDGE. Proč koupit EDGE - multifunkčně hodinky? Stačí, abyste do...

Electro World s.r.o. píše:

Inteligentní hodinky Carneo Edge z ušlechtilé oceli v černém provedení disponují barevným dotykovým 1,54'' LCD displejem s rozlišením 240x240 pixelů a technologii Bluetotoh 3.0 s dosahem 10 metrů. Jsou odolné vůči dešti dle certifikátu IPX2. Po vložení SIM karty do hodinek a následné synchronizaci je můžete používat i jako samostatný telefon. Umožňují přijímat a posílat SMS zprávy, přehrávat hudbu či prohlížet fotografie. Fotoaparát s rozlišením 1,3 Mpx poslouží k tvorbě fotografií. Nechybí spánkový režim a krokoměr. Podpora paměťových karet microSD s kapacitou až 8 GB. Disponují 500 mAh baterií s výdrží cca 48 hodin.

Parametry Carneo Smart hodinky EDGE

Výrobce Carneo

Podobné produkty

Podobné fráze: