Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Carneo Smart HLife

Carneo Smart HLife

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 790 Kč
Porovnat 6 obchodů
CARNEO H-Life Smart náramek Smart náramek Carneo H-Life je fitness tracker, který denně kontroluje vaše zdravotní záznamy. Mimořádně inteligentní náramek, který zjišťuje vaše fitness údaje a má schopnost využívat GPS z připojeného smartphone. Má vestavěný snímač, který zaznamenává a zobrazuje vaše kroky, cestovní vzdálenost, spálené kalorie, tepové frekvence a statistiky cviku v reálném č...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Carneo Smart HLife

Popis Carneo Smart HLife

Alza.cz píše:

Fitness náramek s měřením krevního tlaku a EKG, OLED displej, Bluetooth 4.0
Designově vyvedený smart náramek Carneo H-life je určený pro monitorování vašeho běhu a také vyhodnocování. Může se pochlubit mnoha funkcemi a OLED displejem. Disponuje krokoměrem a monitoringem kalorií, dále měřením krevního tlaku, EKG či tepu srdce a měřením vzdálenosti. Pomocí Bluetooth technologie jej připojíte k vašemu smartphonu pro zprovoznění například příjmu sms zpráv. Fitness náramek je v černé barvě s modrými detaily, s bíle vysvícenými písmeny a čísly a je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Výdrž tohoto přístroje na jedno nabití při běžném používaní je velmi solidní 2 dny. Voděodolnost vůči vodě a prachu IP67. Klíčové vlastnosti fitness náramku Carneo H-lifeČernomodrý smart náramek s bílým podsvícením Carneo H-lifePro detailní monitorování vašeho běhuDokáže měřit krevní tlak i EKGPrůměrná výdrž...

F-mobil.cz píše:

Smart náramek H-Life je fitness tracker, který denně kontroluje vaše zdravotní záznamy. Mimořádně inteligentní náramek, který zjišťuje vaše fitness údaje a má schopnost využívat GPS z připojeného smartphonu. Chytrý fitness náramek H-Life má vestavěný snímač na zadní straně hodinek, který zaznamenává a zobrazuje vaše kroky, cestovní vzdálenost, spálené kalorie, tepové frekvence a statistiky cviku v reálném čase.

Electro World s.r.o. píše:

Fitness náramek Carneo H-Life v elegantní černé barvě vám nahradí osobního trenéra. Inteligentní náramek má na zadní straně snímač, který zaznamenává vaši tepovou krevenciu při sportu, ale i klidu. Kromě tepu dokáže náramek zaznamenávat kroky, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, spánek či statistiky o cvičení a to vše v reálném čase. Náramek získal certifikaci IP67 což znamená, že je odolný vůči prachu či vodě. Na přehledem OLED displeji s velikostí 0,96 palce a rozlišením 128 x 64 pixelů zobrazí příchozí zprávy, hovory či upozornění ze sociálních sítí. Všechny naměřené údaje si můžete prohlížet v bezplatné aplikaci ME Care. Výdrž baterie závisí podle užívání od 2 do 5 dní.

MALL.CZ píše:

Disponuje převratnou funkcí měření EKG + detekce dvojitého krevního tlaku PPG. Náramek monitoruje a odhaduje zdraví srdce, tradiční způsob je časově náročný a namáhavý ale prostřednictvím náramku je možné sledovat kdykoliv a kdekoliv, na základě principu měření elektrokardiogramu, shromažďování bioelektrických signálů srdce a při nainstalované aplikaci si kdykoliv zobrazíte údaje o EKG.

Parametry Carneo Smart HLife

Výrobce Carneo

Podobné produkty

Podobné fráze: