Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Carneo CROCS

Carneo CROCS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 757 Kč
Porovnat 4 obchody
Crocs jsou elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth. Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek! Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zaří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Carneo CROCS

Popis Carneo CROCS

Crocs jsou elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth. Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek! Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení. Hodinky dále umožňují psaní a čtení SMS.
Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.) Na hodinkách lze přehrávat hudbu a prohlížet obrázky. Navíc mají mnoho aplikací, které je možné využít i bez mobilního telefonu. Např. budík, stopky a kalendář. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem Android 2.3 a vyšší a systémem iOS – 8.0 a vyšší (podporovány jsou všechny funkce kromě SMS a notifikací).
Při využití hodin s vloženou SIM kartou, je můžete využívat jako plnohodnotný telefon pro volání a odesílání či přijímání SMS. Do adresáře v hodinkách si můžete definovat vlastní kontakty, případně po připojení k a synchronizaci telefonu s ním, budou v hodinách zrcadlit všechny kontakty, které máte uložené v telefonu. K dispozici máte také registr zmeškaných, přijatých a volaných čísel.
Při spojení s telefonem můžete na dálku ovládat hudbu na telefonu (přepínání skladeb, změna hlasitosti). Můžete také přímo přehrávat hudbu a jiné zvuky z mobilu na hodinkách (díky zabudovanému reproduktoru). Ovládání mobilního fotoaparátu (tlačítko na hodinkách lze použít jako bezdrátovou spoušť fotoaparátu. Aplikace alarm proti krádeži mobilního telefonu (pokud dojde k odpojení hodinek od mobilního telefonu na vzdálenost větší než 10 metrů, dojde ke spuštění alarmu na hodinkách) – funkci lze v nastavení vypnout.
Další funkce
* Galerie (přehledně zobrazuje obrázky uložené na microSD kartě)
* Zvukový rekordér (díky zabudovanému mikrofonu hodinky zaznamenávají a ukládají zvuk)
* Přehrávač hudby (hodink...

Parametry Carneo CROCS

Výrobce Carneo
Displej Ano
Monitorování spánku Ano
Bluetooth Ano
Budík a připomínky Ano
Krokoměr Ano
Slot pro SIM Ano
Zabudovaný reproduktor Ano
Vystavěný mikrofon Ano
Voděodolný Ano
Pohotovostní doba 2dní
Kompatibilní s Android Ano
Kompatibilní s iOS Ano
Typ Hodinky

Podobné produkty

Podobné fráze: