Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Carneo CROCS

Carneo CROCS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 773 Kč
Porovnat 5 obchodů
Crocs jsou elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth. Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek! Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zaří...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Carneo CROCS

Popis Carneo CROCS

MADER computer píše:

Crocs jsou elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth.
Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek!
Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení.
Hodinky dále umožňují psaní a čtení SMS. Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.)
Na hodinkách lze přehrávat hudbu a prohlížet obrázky. Navíc mají mnoho aplikací, které je možné využít i bez mobilního telefonu. Např. budík, stopky a kalendář.
Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem Android 2.3 a vyšší a systémem iOS - 8.0 a vyšší (podporovány jsou všechny funkce kromě SMS a notifikací)
Při využití hodin s vloženou SIM kartou, je můžete využívat jako plnohodnotný telefon pro volání a odesílání či přijímání SMS. Do adresáře v hodinkách si můžete definovat vlastní kontakty, případně po připojení k a synchronizaci telefonu s ním, budou v hodinách zrcadlit všechny kontakty, které máte uložené v telefonu.
K dispozici máte také registr zmeškaných, přijatých a volaných čísel.
Při spojení s telefonem můžete na dálku ovládat hudbu na telefonu (přepínání skladeb, změna hlasitosti)
Můžete také přímo přehrávat hudbu a jiné zvuky z mobilu na hodinkách (díky zabudovanému reproduktoru)
Ovládání mobilního fotoaparátu (tlačítko na hodinkách lze použít jako bezdrátovou spoušť fotoaparátu.

Aplikace alarm proti krádeži mobilního telefonu (pokud dojde k odpojení hodinek od mobilního telefonu na vzdálenost větší než 10 metrů, dojde ke spuštění alarmu na hodinkách) - funkci lze v nastavení vypnout
Další funkce:
Galerie (přehledně zobrazuje obrázky uložené na microSD kartě)
Zvukový rekordér (díky zabudovanému mikrofonu hodinky zaznamenávají a...

MALL.CZ píše:

Elegantní inteligentní hodinky s kulatým displejem. Hodinky disponují slotem na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu prostřednictvím bluetooth. Tyto hodinky vám usnadní život při každodenních situacích. Už nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek!

Electro World s.r.o. píše:

Smart hodinky Carneo Crocs v elegantním černém provedení nabízejí 1,2" IPS displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Disponují procesorem MTK6261 a baterií s kapacitou 280 mAh s výdrží baterie při standardním používání 1-2 dny. Nabíjení probíhá prostřednictvím kabelu s konektorem Micro USB. Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a silikonového řemínku, který je odolný vůči potu. Pyšní se také voděodolností podle standardu IPX2. K dispozici technologie Bluetooth 3.0 s dosahem 10 metrů. Nechybí ani podpora karet Micro SIM a Micro SD.

Parametry Carneo CROCS

Výrobce Carneo

Podobné produkty

Podobné fráze: