Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Wearables  >  Chytré hodinky a náramky  >  Apple Watch 3 Nike+ 42mm

Apple Watch 3 Nike+ 42mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 504 Kč
Porovnat 3 obchody
* Apple Watch Series 3 Nike+ Bezkompromisní, designové, nabité funkcemi – tojsou chytré hodinky od společnosti Apple, které jsou víc než jen módní doplněk, tyto hodinky jsou váš novým splečníkem na běhání v ještě lepší kondici. Budete neustále ve spojení a neuteče vám už nic důležitého, budete posilovat svou motivaci a své zdraví. Apple Watch Series 3 Nike+ jsou prostě jedinečné – stejně ja...

Všechny nabídky pro Apple Watch 3 Nike+ 42mm

Popis Apple Watch 3 Nike+ 42mm

* Apple Watch Series 3 Nike+
Bezkompromisní, designové, nabité funkcemi – tojsou chytré hodinky od společnosti Apple, které jsou víc než jen módní doplněk, tyto hodinky jsou váš novým splečníkem na běhání v ještě lepší kondici. Budete neustále ve spojení a neuteče vám už nic důležitého, budete posilovat svou motivaci a své zdraví. Apple Watch Series 3 Nike+ jsou prostě jedinečné – stejně jako VY!
Unikátní spojení dvou značek
Apple Watch series 3 Nike+ je speciální edice hodinek Watch Series 3 vzniklá ze spolupráce značek, které patří k nejinovativnějším na světě – Apple a Nike.
Pokud aktivně běháte, jsou Apple Watch Nike+ skvělou volbou. Aplikace Nike+ Run Club vás propojí s miliony dalších běžců z tohoto klubu a odborně vás povede k lepším běžeckým výsledkům. Společnost vám budou dělat speciálně navržené ceferníky Nike a lehký pružný a prodyšný náramek. Výškoměr vám změří, kolik toho nastoupáte a automaticky se synchronizují playlisty, pro ještě lepší zářitek z běhu.:
Ta pravá volba pro aktivní běžce
Exkluzivní ciferníky Nike jsou speciálně navržené pro Apple Watch. Umožňují vám zobrazení v digitální nebo analogové podobě velkými, tučnými číslicemi. I otevření aplikace Otevřete aplikaci Nike+ Run Club je velmi jednoduché, postačí vám jediný dotek.
Sportovní řemínek Nike je vyrobený z odolného lehkého Fluoroelastomeru a díky třem řadám otvorů je navíc odlehčený a odvětraný.
Aplikace Nike+ Run Club vás propojí s miliony dalších běžců z tohoto klubu a odborně vás povede k lepším běžeckým výsledkům.
 
* Unikátní sportovní hodinky
* Zabudovaná GPS s vylepšeným výškoměrem přesně zaznamená váš trénink! Mějte přehled o vzdálenosti, rychlosti i trase. Změřte každý vyběhnutý kopec. Veškeré podrobné statistiky najdete po návratu domů na vašem iPhonu.
* Trénujte v rytmu své oblíbené hudby! Vaše oblíbené Playlisty z Apple Music se automaticky synchronizují do hodinek.
* Buďte motivov...

Parametry Apple Watch 3 Nike+ 42mm

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: