Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Chůvičky a monitory dechu  >  Garmin babyCam

Garmin babyCam

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením získáte  přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy.  Dvě tužkové AA baterie ( nebo připoje...

Všechny nabídky pro Garmin babyCam

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Garmin babyCam

Garmin video chůvička, která bezdrátově spolupracuje s Vaším GPS přístrojem značky Garmin ( vybrané přístroje) . S tímto řešením
získáte  přehled o chování dítěte/dětí na zadních sedadlech v kombinaci s navigačními funkcemi vaší navigace. Přepínání mezi navigačním systémem a režimem chůvičky babyCam je velmi jednoduché, stejně jako montáž na opěrku hlavy.
 Dvě tužkové AA baterie ( nebo připojení k el. napájení vašeho vozu)  zajistí jasný obraz nejen ve dne,ale i  za šera či
v noci díky systému nočního vidění. Výhodou je i aktivace obrazu z kamery  hlasem během řízení vašeho vozu či upozornění na "zapomenuté" dítě pokud vozidlo opouštíte.
Rozměry  chůvičky7,9 x 4,3 x 4,3 cm
Hmotnost chůvičky 93,5 g
Široká kompatibilita
První automobilová video chůvička na světě, která spolupracuje s kompatibilními GPS přístroji Garmin (nutno zakoupit samostatně). Kompatibilitu si můžete ověřit na webových stránkách Garmin.com/babyCam.
Snadná instalace
Chůvičku babyCam připevníte k opěrce hlavy během pár minut, aniž byste potřebovali nářadí.
Noční vidění
Kamera s vysokým rozlišením bude diskrétně snímat Vaše dítě bez ohledu na to, zda je den či noc, a aniž by ho rušila.
Upozornění na dítě
Užitečné upozornění na kontrolu posádky před opuštěním vozidla.
Aktivace hlasem
Pokud je Vaše chůvička babyCam spárována s kompatibilním GPS
přístrojem Garmin a vyslovíte příkaz "show video" (ukaž video), na displeji Vašeho přístroje se objeví obraz zachycený kamerou.
Bezdrátové připojení
Pokud do chůvičky babyCam vložíte dvě AA baterie (nejsou součástí balení) nebo ji připojíte k elektrickému napájení ve voze, může se na displeji Vašeho GPS přístroje zobrazovat zachycené video nepřetržitě.
Aktuálně k 1.2.2016 je chůvičku možné připojit k modelům: nüvi 55/56, nüvi 65/66, nüvi 57/58, nüvi 67/68, nüvi 24X7, nüvi 25X7, nüvi 2XX9, nüvi 2789, nüviCam, Camper 660, dezl 570, de...

Parametry Garmin babyCam

Výrobce Garmin

Podobné produkty

Podobné fráze: