Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Chůvičky a monitory dechu  >  BABYSENSE 1

BABYSENSE 1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 190 Kč
Porovnat 7 obchodů
Babysense 1 – s jednou senzorovou podložkou Popis: Během prvního roku života může u dítěte dojít k nepravidelnému dýchání nebo dokonce k zástavě dechu. Tyto projevy mohou být příznakem nachlazení, vysoké horečky nebo jiného chorobného stavu. V extrémním případě to však může souviset s S.I.D.S. (syndrom náhlého kojeneckého úmrtí), což je stále nejčastější příčinou úmrtí kojenců do 1 roku v...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BABYSENSE 1

Popis BABYSENSE 1

Feedo.cz píše:

Během prvního roku života může u dítěte dojít k nepravidelnémudýchání nebo dokonce k zástavě dechu. Tyto projevy mohou být příznakemnachlazení, vysoké horečky nebo jiného chorobného stavu. V extrémnímpřípadě to však může souviset s S.I.D.S. (syndrom náhlého kojeneckéhoúmrtí), což je stále nejčastější příčinou úmrtí kojenců do 1 rokuvěku. Tento syndrom nelze diagnostikovat předem a ani moderní medicínadoposud nepřišla s žádnými léčebnými prostředky či řešením. Přístroj Babysense je jedinečný bezpečnostní systém, kterýpomáhá zachraňovat kojence. Je to monitorovací zařízení, kterémůže rodičům pomoci zdolat nebezpečí dýchacích potíží. Vlastnosti: Trvale detekuje pohyby Vašeho dítěte a spouští zvukový a optickýsignál, pokud se dechová akce zastaví na více než 20 sekund nebopokud dechová frekvence poklesne pod 10 nádechů za minutu.Systém zahrnuje kontrolní jednotku připojenou k senzorovým deskámumístěným mezi matrací a dnem postýlky, které monitorují pohybydítěte.Senzory nejsou v přímém kontaktu s dítětem a jeho pohybneomezují.Poskytuje neustálou kontrolu dýchání prostřednictvímsvětelného ukazatele.Na přístroji při nebezpečných změnách dýchání se rozeznívýrazný zvukový signál.Již v základní výbavě monitoru najdete 1 senzorovou desku, která sevkládá pod matraci postýlky.Desku můžete také použít např. do kočárku na zahradu, dokolébky…Bezpečný provoz zajišťují 4 tužkové baterie AA (nejsou součástídodávky).Přístroj včas indikuje vybití baterií.Kvalitní alkalické baterie zajistí provoz přístroje v běžnémrežimu užívání přibližně na 6 měsíců.Nenáročný na obsluhu.Schválen Státní zkušebnou (atest SZ 062/94) a hlavnímhygienikem ČR.Certifikovaný zdravotnický přístroj dle platné legislativy EU.Rozměr balení a specifikace: Napájení: 4× 1,5V AA tužkové baterie typu LR6 (nejlépealkalické)Příkon: 6 kWSpotřeba proudu: 1 mAHlasitost alarmu: 85dB SPL na vzdálenost 1 mSenzorové desky: materiál – ABS 440×270 mmKontrolní jednotka: materiál – ABS 160×110 mmPřístroj lze použít do tloušťky matra...

MALL.CZ píše:

Monitor dechu Babysense 1 hlídá spánek novorozence. Hlasitý alarm Vás okamžitě upozorní při zástavě dechu nebo při nedostatečné dechové aktivitě. Nyní s dárkem DVD – První pomoc dětem.

Eshop Dr.Max píše:

Monitorem dechu Babysense 1 výrobce sáhl po osvědčené a dokonale vyladěné technologii sledování nepravidelností dechu kojenců, avšak pro větší klientskou dostupnost a variabilitu výběru jej vybavil pouze jednou senzorovou podložkou. Babysense 1 tedy představuje cenově dostupnější variantu klinicky testovaného monitoru dechu pro ty rodiče, kteří chtějí své dítě zabezpečit v jejich nejzranitelnějším období. Pro zajištění kontinuální bezpečnosti dítěte i v době, kdy už se začne v postýlce pohybovat, doporučuje výrobce zakoupit dodatečně druhou senzorovou podložku. Základní vlastnosti Babysense 1 Monitor dechu Babysense 1 je mimořádně citlivý přístroj, který přes matraci postýlky sleduje v průběhu spánku dechové pohyby dítěte. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, případně pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a světelný alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální

KASA.cz píše:

Monitor dechu BABYSENSE 1 byl vyvinut jako levnější alternativa k dosud nejpoužívanějšímu monitoru dechu BABYSENSE II. Monitor dechu BABYSENSE, jako jediný výrobek na světě, splňuje ty nejnáročnější klinické zkoušky a je také registrován jako zdravotnická pomůcka. Monitorem dechu BABYSENSE 1 výrobce sáhl po osvědčené a dokonale vyladěné technologii sledování nepravidelností dechu kojenců, avšak pro větší klientskou dostupnost a variabilitu výběru jej vybavil pouze jednou senzorovou podložkou. BABYSENSE 1 tedy představuje cenově dostupnější variantu klinicky testovaného monitoru dechu pro ty rodiče, kteří chtějí své dítě zabezpečit v jejich nejzranitelnějším období. Pro zajištění kontinuální bezpečnosti dítěte i v době, kdy už se začne v postýlce pohybovat, doporučuje výrobce zakoupit dodatečně druhou senzorovou podložku.
Jak funguje?
Monitor dechu BABYSENSE 1 je mimořádně citlivý přístroj, který přes matraci postýlky sleduje v průběhu spánku dechové pohyby dítěte. Pokud z jakéhokoli důvodu není detekováno dýchání po dobu delší než 20 sekund, případně pokud se sníží počet dechů na méně než 10 dechů za minutu, je spuštěn akustický a světelný alarm. Rodiče jsou tak informováni o potenciální hrozbě ještě dříve, než skutečně nastane!
Kontrolní jednotka monitoru dechu BABYSENSE 1 je propojena se senzorovou podložkou, která je se umístěna mezi matrací a roštem dětské postýlky.
Popis:
Monitor dechu BABYSENSE 1 je maximálně bezpečný, pasivní senzorový systém, bez přímého kontaktu s dítětem. Není nabíjen z elektrické sítě, k jeho provozu jsou zapotřebí pouze tužkové baterie. Při běžném provozu přístroje vydrží až 6 měsíců. Přístroj dostatečně dopředu světelně signalizuje potřebu jejich výměny.
Monitor dechu Babysense 1 získal statut zdravotnické pomůcky třídy bezpečnosti IIb a jako jediný výrobek na světě prošel náročnými klinickými zkouškami.
Možnost dokoupení druhé senzorové podložky.
Snadná obsluha a atraktivní desig...

Alza.cz píše:

Monitor dechu se senzorovou podložkou, pomáhá chránit děti od narození do jednoho roku
 Chcete pro svého potomka to nejlepší, toužíte mít všechno pod kontrolou? První rok života dítěte je plný nejrůznějších nebezpečí, k nimž patří i nepraChcete pro svého potomka to nejlepší, toužíte mít všechno pod kontrolou? První rok života dítěte je plný nejrůznějších nebezpečí, k nimž patří i nepravidelné dýchaní nebo úplná zástava dechu. Důvodem může být nachlazení, zvýšená teplota i jiná choroba. V krajním případě je na vině S.I.D.S. (syndrom náhlého kojeneckého úmrtí), nejčastější příčina úmrtí kojenců do jednoho roku věku. Přestože medicína dosud nepřišla s řešením, ani nelze tento syndrom odhalit v předstihu, včasné zjištění dýchacích potíží může vaše dítě zachránit. Přístroj Babysense dokáže upozornit na případné nebezpečí a pomoci rodičům překonat rizika související s dýchacími potížemi.Jak to fungujeV postýlce je pod matrací umístěna...

Parametry BABYSENSE 1

Výrobce Easy4u

Podobné produkty

Podobné fráze: